دبیر کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه در گفت وگو با بخش خبری 20:30 از مسدود شدن سايت آمريکايي گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.
این خبر را باشگاه خبرنگاران اعلام کرد.

خرم آبادي در توضيح خبر فوق گفت: به دليل درخواستهاي مکرر مردمي، سايت گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر در سراسر کشور مسدود ميشوند.


وي در خصوص مدت زمان مسدودی اين سايت نيز گفت: گوگل و جي ميل تا اطلاع ثانوي در سراسر کشور مسدود خواهند بود.

او توضیحات بیشتری در این باره نداد اما عصر امروز هم مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی "فرا" با صدور اطلاعيهاي در محکومیت توهین به پیامبر(ص)، از فعالان حوزه فضای مجازی دعوت كرد: "تا ضمن تداوم اعلام انزجار از سرویس دهنده های اینترنتی حامی محتواهای موهن به پیامبران عظیم الشان الهی، در اعتراض به عدم اقدام شایسته از سوی شرکت گوگل مبنی بر توجه به خواست مردم دنیا و اصرار بر عدم حذف محتوای موهن به پیامبر اسلام از روی سرورهای خود بویژه در جستجوگر گوگل و یوتیوب، به مدت 2 روز طی روزهای دوشنبه و سه شنبه سوم و چهارم مهر ماه جاری مطابق با 24 و 25 سپتامبر میلادی استفاده از سرویسهای اینترنتی گوگل را متوقف کنند و گوگل را از اولویت استفاده خود در فضای مجازی کنار بگذارند."


خبرگزاری های معتبری این خبر را منتشر کرده اند
جهان نيوز - فیلتر شدن 'گوگل و جی میل' در سراسر کشور


به دنبال اعلام مدیر گوگل مبنی بر عدم توقف پخش فیلم توهین امیز به پیامیر(ص).علمای مسلمان برای نشان دادن اعتراض استفاده ازجستوجوگر گوگل و سایت یوتیوپ را درتمامی کشور های مسلمانان به مدت دو روز(3و4 مهر) منع کرده و خسارتش به 210 ملیون دلار برسد لطفا پخش کنید تا بزرگ ترین حرکت در دفاع از رسول لله را انجام دهیم به دنبال اعلام مدیر گوگل مبنی برعدم توقف پخش فیلم توهین امیزبه پی زمان شروع 11. 07. 1391 21:00