مکان حیوانات وحشی می باشد که امسال حیوانات وحشی آسیب دیده زیادی را درمان کرده این مکان از هر گرنه حیوان از روباه , جغد, مار ؛ عقاب و.... که آسیب و صرمه دیده اند نگهداری کرده و بعد درمان به جنگل باز می گردند.تامین مالی این باغ وحش موقتی حیوانات تنها توسط داوطلبین و حامیان حیوانات می باشد.

بسیاری از حیوانات کمیاب یا حیواناتی که مورد آزار صاحبین خود قرار گرفته اند و یا بطور غیر مجاز نگهداری شده اند توسط این مرکز مصادره می شوند. حیوانات اهلی که مورد آزار قرار گرفته بودند در این مکان با امنیت و آرامش زندگی خواهند کرد.

صدها حیوان وحشی که برخی بطور دایم در این مکان نگهداری خواهد شد با توجه به گوشتخوار بودنشان هزینه قابل توجهی دارد.تورهایی برای بازدید از این مکان برگزار می شود که برای بزرگسالان نفری 25 دلار و کودکان 15 سال است و از پذیرفتن کودکان زیر 5 سال معذور هستند. بازدید از حیوانات بوسیله ماشین های مخصوص خواهد بود و افراد اجازه قدم زدن و نزدیک شدن به قفس ها را ندارند به این دلیل که با اینکه بیشتر افراد رفتار دوستانه ای با حیوانات دارند ولی برخی به آنها آسیب وارد کرده و باعث ناراحتی حیوانات می شوند.

یکی از نکات جالب نزدیک شدن به این حیوانات زیبا و فوق العاده است که در هیچ باغ وحشی امکان پذیر نیست و موقعیت عالی برای عکس گرفتن می باشد نه تنها برای دیدن در این قسمت می توانید برای کمک کردن به ما در این قسمت اقدام کنید و تجربه ای شیرین کسب کنید.جالبترین قسمت این منطقه اتاق نگهداری از مارها می باشد شاهد همه گونه مار از سایز بسیار ریز تا بلندترین مارها خواهید بودقسمت های آموزشی برای کودکان در زمینه نگهداری و رفتار با حیوانات وجود دارد که با استقبال زیاد کودکان مواجه می شود.
Leaping Lemurs

گونه های کمیاب و جدیدی که تازه به پناهگاه آورده شده اند این حیوانات مدتی برای نگهداری خواهند بود و باره به جنگل برخواهند گشت هزینه دیدن 20 دلار اضافه می باشد.


آدرس:

McCarthy's Wildlife Sanctuary


12943 61st St. North


West Palm Beach, FL 33412


ترجمه و گردآوری:شهرزاد
کپی برداری تنها با ذکر میهن پت مجاز است