کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد محترم
    ایا استفاده از تقویتی اتیویتول در غدای فلاور خوبه وبه چه میزان وچقدر باید مصرف بشه وایا تاثیری در بزرگ شدن هدش داره یا نه ممنون
    مولتی ویتامین مرغوبیست و روی سلامت ماهی تاثیر میزاره . فلاور هورنی که سالم تره هد و رنگ بهتری خواهد داشت...
    میزانش رو هم روی بروشورش میتونید بخونید

موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14804
    سلام .آقا بابک یه سوال در مورد نور تانک فلاور دارم .میدونم اگه از 2 تا نور مهتابی و آفتابی استفاده کرد بهتره اما میخواستم بدونم اگه امکانش نبود از 2 تا نور استفاده کرد به نظر شما کدوم مفید تر هست.مهتابی یا آفتابی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14804
    سلام لطفا به این فلاور من نظر بدین .خیلی خیلی ممنونم .راستی ارزش داره وقت بذارم .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    سلام به نظر من فلاور خوبيه استايل خوبي داره خالهاي بدنش تقريبا" يكدست و مرتبه پوزه متناسبي داره و رنگش هم زيباست بايد روي هدش كار كنيد چون تنها ضعفش است اگه هدش بزرگتر بشه تو فرم صورتش هم تاثير ميذاره.هر چيزي كه براي دل باشه ارزش وقت و هزينه رو داره. موفق باشيد

همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319

نور

نقل قول نوشته اصلی توسط a-min نمایش پست ها
    سلام .آقا بابک یه سوال در مورد نور تانک فلاور دارم .میدونم اگه از 2 تا نور مهتابی و آفتابی استفاده کرد بهتره اما میخواستم بدونم اگه امکانش نبود از 2 تا نور استفاده کرد به نظر شما کدوم مفید تر هست.مهتابی یا آفتابی
    ببخشید به جایی اقا بابک جواب میدیم،،اگر درست متوجه باشم نور افتابی منظورتون نور خورشید باشه،،نور خورشید به دلیل ایجاد جلبگ در اب ،مور استفاده قرار نمیگیره ،،ولی نور ،برای ماهی فوق العاده تاثیر گذار هست ،و همچنین موجب رشد بهتر باکتری های مفید اب میشود ،،که ما میتوانیم ،با یک لامپ مهتابی نیاز ماهی رو تا حدودی برطرف کنیم،،روزانه ۶ ساعت،،،موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14804
    مرسی kamfa از راهنمایت میخواستم اینم راهنمای کنی نور مهتابی سفید یا رنگ زرد .راستی من منظورم از آفتابی همون نور لامپ معمولی هستش.راستی در مورد ماهیم هم نظر بین عکساش رو گذاشتم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد محترم
    ایا رشد هد ماهی فلاور سرعت بزرگ شدنش میتونه با حجم غذایی که بهش داده میشه بیشتر بشه منظورم غذای جی بی ال وسایر غذاهای در این رده ممنون از شما

همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    نقل قول نوشته اصلی توسط a-min نمایش پست ها
    مرسی kamfa از راهنمایت میخواستم اینم راهنمای کنی نور مهتابی سفید یا رنگ زرد .راستی من منظورم از آفتابی همون نور لامپ معمولی هستش.راستی در مورد ماهیم هم نظر بین عکساش رو گذاشتم
    به نظرم ،نو ر سفید خوبه ،،در نظر داشته باشید،،از ساعت سه بعد ظهر به بعد به ماهی چیزی ندید،وساعت ۶ بعدظهر خاموشی بزنید تا صبح،،،تا ماهی به حداکثر ارامش ،برسد،،
    فلاورتون هم ،فلاور متوسط ای هست ،،هد بزرگی نمیزنه ،،ولی میتونید ،با ایجاد شرایط مطلوب به حداکثر شکوفایی برسونید،،،که هدف هم از نگهداری فلاور هم این هست ،،که اول از ماهی لذت ببریم و دوم،ماهی رو به نهایت زیبایش برسونیم،،موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد محترم
    ایا رشد هد ماهی فلاور سرعت بزرگ شدنش میتونه با حجم غذایی که بهش داده میشه بیشتر بشه منظورم غذای جی بی ال وسایر غذاهای در این رده ممنون از شما
    حجم غذا زیاد ،،یا بیش از حد غذا نتیجه معکوس در رشد هد دارد،،غذا ،باید به اندازه ،و به دفعات،زیاد باشد ،،،،مثلان ۵ وعده ،،و در هر وعده ،دو گرانول باشد،،موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    سلام دوستان یه فلاور دارم که هدش نسبتا خوبه ولی از بابت خال . خال داره ولی کمرنگن به نظرتون چکار کنم ؟بفروشمش ؟
    شرمنده عکس بدون کیفیته

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد محترم
    توضیح بفرمایید چرا بعضی مواقع لابلای مدفوع ماهی فلاورم هر چند روزی یکبار رشته سفید دفع میکنه با اینکه شک کردم ممکنه انگل رودهای باشه با غذاش قرص هگزا اکس بهش دادم ولی الان با دوتا از گرانول های غذاش پودر سیر میزنم واز دارو استفاده نمیکنم کارم ایا درسته ممنون راهنمایی بفرمایید چون مصرف داروی زیاد بدن وهد ماهی را نابود میکنه

صفحه 115 از 227 نخستنخست ... 156596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134165215 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)