جام جم آنلاين: پليس بريتانيا به ساكنان منطقه ييلاقي سنت اوسيت واقع در شرق لندن در مورد وجود يك جانور درنده و به احتمال زياد يك شير كه آزادانه پرسه مي زند هشدار داده است.

به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاين به نقل از گاردين، پليس بريتانيا به ساكنان و توريست هاي منطقه ييلاقي سنت اوسيت در مورد وجود يك شير سرگردان در منطقه هشدار داد و از آنها خواست ضمن استفاده از تعطيلات مراقب باشند.
ماموران پليس اظهارات شاهدان عيني در مورد مشاهده و نيز شنيدن غرش يك شير را جدي گرفته است. بيش از 30 مامور پليس با كمك يك هلي كوپتر مجهز به دوربين ردياب گرمايشي و كاركنان باغ وحش كولچستر با تفنگ هاي داراي گلوله هاي بيهوشي در سراسر منطقه در حال جستجو هستند.
مدير باغ وحش كولچستر كه در نزديكي اين منطقه واقع است ، تاكيد كرده كه هيچ يك از شيرهاي باغ وحش فرار نكرده اند.
تعدادي از توريست ها كه در كمپينگ هايي در يك مزرعه سنت اوسيت اقامت كرده اند تاييد مي كنند كه شير را ديده اند و حتي يكي از آنها عكسي را از جانور گرفته است كه به دليل كيفيت بد آن نمي تواند كاملا مورد تاييد كارشناسان قرار گيرد.
ريك بيكر يك مرد 39 ساله اطمينان مي دهد كه به همراه دو پسر 9 و 11 ساله اش شير را ديده و مي گويد كه اين جانور يك شير نر بوده است.
مرد ديگري نيز صداي غرش شير را به وضوح شنيده است.
پليس در عين حال در مورد اينكه شير از كجا آمده است تحقيق مي كند. براساس شايعاتي كه در منطقه رواج يافته شير متعلق به يك سيرك سيار است اما آخرين سيرك سيار كه در اين منطقه نمايش مي داده حدود 15 روز پيش آنجا را ترك كرده است.

http://www.jamejamonline.ir/newstext...m=100821044070