نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: گربه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    10769

7 گربه

سلام بچه ها من ساکن اهوازم واینجاکسی معمولا خریدوفروش گربه نمیکنه ولی یک گربه در یک پت شاپ هستش که تک وتنها توی یک قفس کوچیکه وپشت یک روزنامه است که حتی بیرونم نمیتونه ببینه واحتمال خریدنش توسط مردم خیلی کمه وشاید این تنها گربه واسه فروش در اهوازه این گربه پرشینه وقیمتش 450000 تومان هستش اگر میخواید نجاتش بدید بهم بگیین تامن تواین روزا برم بازار ازش عکس بگیرم وبذارم وبهتون شماره حساب بدم وبعدا اگرخواستید خودم ازش مواظبت میکنم (پدرم دامپزشک هستند)واگرهم نه همینجاواگذارش میکنیم لطفا بهم خبربدید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1375 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من ساکن اهوازم واینجاکسی معمولا خریدوفروش گربه نمیکنه ولی یک گربه در یک پت شاپ هستش که تک وتنها توی یک قفس کوچیکه وپشت یک روزنامه است که حتی بیرونم نمیتونه ببینه واحتمال خریدنش توسط مردم خیلی کمه وشاید این تنها گربه واسه فروش در اهوازه این گربه پرشینه وقیمتش 450000 تومان هستش اگر میخواید نجاتش بدید بهم بگیین تامن تواین روزا برم بازار ازش عکس بگیرم وبذارم وبهتون شماره حساب بدم وبعدا اگرخواستید خودم ازش مواظبت میکنم (پدرم دامپزشک هستند)واگرهم نه همینجاواگذارش میکنیم لطفا بهم خبربدید
    سلام ممنون که میخواید بهش کمک کنید.
    فقط یک سوال برای من پیش اومد،شما قصد دارید گربه رو بخرید واینجا بفروشید؟یا اینکه به نیابت از دوستان بخرید؟یا اینکه قصد دارید واگذار کنید؟
    اگر قصد واگذاری دارید که مسئله ای نیست اما اگر قصد فروش رو دارید باید خدمتتون عرض کنم که خرید وفروش سگ وگربه تو اینجا ممنوعه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    jardini arowana
    شماره عضویت
    11459
    فکر می*کنم منظور دوستمون اینه که چند نفری جم بشیم و پول این گربه رو جم کنیم بخریمش و نجاتش بدیم و در نهایت یا ایشون تو شهر خودشون پیش خودشون باشه یا یکی* از بچه*های سایت لطف کنن و ازش نگهداری کنن.

اگر چند نفر شدید به من هم خبر بدید خوشحال میشم شرکت کنم(نه تو نگهداری)

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    10769
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshamm نمایش پست ها
    فکر می*کنم منظور دوستمون اینه که چند نفری جم بشیم و پول این گربه رو جم کنیم بخریمش و نجاتش بدیم و در نهایت یا ایشون تو شهر خودشون پیش خودشون باشه یا یکی* از بچه*های سایت لطف کنن و ازش نگهداری کنن. اگر چند نفر شدید به من هم خبر بدید خوشحال میشم شرکت کنم(نه تو نگهداری)
    بله دوست عزیز منظور من همینه چون اگربخوام باپول کسی دیگه بخرمش بعد بفروشمش خیلی نامردی کردم واگربخوام بفروشم باپول خودم میخرمش . ممنون از حیوان دوست بودنت شما چقدمیتونین به این گربه کمک کنید ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    10769
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام ممنون که میخواید بهش کمک کنید.
    فقط یک سوال برای من پیش اومد،شما قصد دارید گربه رو بخرید واینجا بفروشید؟یا اینکه به نیابت از دوستان بخرید؟یا اینکه قصد دارید واگذار کنید؟
    اگر قصد واگذاری دارید که مسئله ای نیست اما اگر قصد فروش رو دارید باید خدمتتون عرض کنم که خرید وفروش سگ وگربه تو اینجا ممنوعه
    سلام نه من قصدفروشش روندارم یاواگذارش میکنم یاخودم ازش نگهداری میکنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    10769
    بچه ها من خودم تاحالا150000کنارگذاشتم میمونه 300000تومان دیگه امروز ممکنه برم عکس ازش بگیرم واستون بذارم اگرهم خداروشکرفروخته باشدش که هیچ

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    10769
    هیچکی هیچ نظری نداره؟لطفابهم بگیید نظرتون رو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)