صفحه 18 از 107 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 1069

موضوع: فایتر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی-جونده-پرنده
    شماره عضویت
    8798
    نقل قول نوشته اصلی توسط b.pakray نمایش پست ها
    همونطور که دوستمون فرمودند عجله نکن.گاهی قبل از تخمریزی حلقه هایی زده میشه اما سریع نر ماده ول میکنه و حلقه بطور کامل بدور بدن ماده زده نمیشه مدت زمان این رفتارها و عدم تخمریزی در صورتی که طولانی بشه نشونه اماده نبودن هر دو جفته و یا یک مشکل تو کاره. اما گاهی هردو بخوبی تغذیه و تقویت شدند و اماده هستند و حلقه کامل زده میشه و اما تخمی ریخته نمیشه که ممکنه از تغذیه بیش از حد ماده باشه. البته به باز به موارد دیگه هم ربط داره برای مثال اگر حلقه زده میشه و تخمی ریخته نمیشه یا نر شما کوچیکه وبخوبی دور ماده نمیتونه حلقه بزنه یا نر اندازش مناسبه اما ضعیفه و یا ماده شما ضعیف و یا مشکل داره. البته تجربه مولدها هم تاثیر گذاره که برای مولدهایی که برای بار اول هست که تخمریزی میکنند این اتفاقات میفته.

شما نر و ماده با چی تغذیه میکنید؟ میزان تغذیه به چه اندازس؟چند وعده و چه تعداد؟

بعضی مواقع با کرم منجمد ولی بیشتر با این غذا های قهوه ای رنگ که خوب هم میخورن-تعداد هم حدود 5-6 تا در یک وعده در روز

الانم دعوا دارن باهم و از تخم و پیچش خبری نیست و همون طور که گفتم نر تخمارو خورد و تو لانه نذاشت

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    داداش اگه 150 تک تومن بود من الان یک تن میخریدم البته هر گرمش 150 هزار نیست.. قیمت دیروز یک نفر بهم داد قوطی 450 گرمیش گفت 260 تومن

ربطی به ساعت آزاد کردن نداره شما چه شب آزاد کنید چه صبح فایتر صبحها تخمریزی میکنه و تا ظهر ادامه پیدا میکنه.
    يا ابلفرض
    داداش چه كاريه خب
    شما فكر كردى خدا تخم مرغ رو باسه چى آفريده؟
    همون از سرشون هم زياديه

شما خودت استادى ولى باز گفتنش خالى از لطف نيست
    مى گن مادرو شب رها كنيد كه هم نروماده قشنگ با هم آشنا شن و مادهم يكم كتكشو بخوره
    بعد شب كه تاريك شد يه تايم آوت بگيره و استراحت كنه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    نقل قول نوشته اصلی توسط negar نمایش پست ها
    بعضی مواقع با کرم منجمد ولی بیشتر با این غذا های قهوه ای رنگ که خوب هم میخورن-تعداد هم حدود 5-6 تا در یک وعده در روز

الانم دعوا دارن باهم و از تخم و پیچش خبری نیست و همون طور که گفتم نر تخمارو خورد و تو لانه نذاشت
    ماده تخم گذاشت؟؟؟
    بعد نر اونارو خورد؟؟؟
    داداش حرفى كه مى زنى خيلى دور از ذهنه
    بعيد مى دونم اصلا تخم ريخته باشن
    از حرفى كه مى زنى مطمئنى؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی-جونده-پرنده
    شماره عضویت
    8798
    نقل قول نوشته اصلی توسط lvloh3en نمایش پست ها
    ماده تخم گذاشت؟؟؟
    بعد نر اونارو خورد؟؟؟
    داداش حرفى كه مى زنى خيلى دور از ذهنه
    بعيد مى دونم اصلا تخم ريخته باشن
    از حرفى كه مى زنى مطمئنى؟
    اره عزیز دیدم تخم های سفید رنگی از شکم ماده بیرون ریخته بود و نر اونارو میخورد الانم تا ماده میره پیش نر میزنتش
    دروغ ندارم بگم که چیزیه که دیدم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    اره عزیز دیدم تخم های سفید رنگی از شکم ماده بیرون ریخته بود و نر اونارو میخورد الانم تا ماده میره پیش نر میزنتش
    زيره لونه ى نررو با دقت نگاه كن ببين كپه هاى سفيد نمى بينى؟
    البته به اين روش اكتفا نكن
    شايد تخم هارو گذاشته تو لونه و شما متوجه نشدى

من والا نمى دونم چى بگم
    اولين باره مى شنوم نر تخم هارو خورده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    آقا بهنام پستتون رو تو آكواكوست ديدم و نگران شدم
    من يه ماده دارم كه فكر مى كنم شكمش پره
    چى كارش كم؟

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    داداش اگه 150 تک تومن بود من الان یک تن میخریدم البته هر گرمش 150 هزار نیست.. قیمت دیروز یک نفر بهم داد قوطی 450 گرمیش گفت 260 تومن .
    سلام دوست عزیز
    اون فروشنده قیمت بسیار بالایی به شما داده قیمت ارتیمیا تقریبا مشخصه دو نوع هم در بازار یافت می شه مرطوب که به دلیل سنگینی قیمتش پایین تر هست و بین 120 تا 140 هزار تومن هر کیلوش متغیره و خشکش هم بین 220 تا 260 هر کیلویش رو می فروشن البته بسته به انصاف فروشنده داره من دیروز خودم قوطی امریکایی 500 گرمیشو 100 قیمت کردم که انصافا قبلا ازش استفاده کردن واقعا بیشتر از 90 درصد هچ می شه
    چى كارش كم؟
    من دقیقا از این سوال شما سر در نیاوردم ولی اگه منظورتون اینه که ماهی ماده شما ممکنه بخاطر تخمهایی که در شکم مشکلی پیش بیاد می تونید برای این کار بعد از اینکه تخمها هچ شدند و نر رو جدا کنید اون رو با ماده ای که شکمش پر هستجفت بزنید البته با تغذیه مناسب باید نرتون رو تقویت کنید و ماده ای رو که تخم ریزی کرده یه مدت استراحت بدین تا باله های هم گه صدمه دیدن ترمیم بشن و از ماده دیگت برای تخم ریزی استفاده کنی با این کار هم ماهی ماده اولیت ضعیف نمی شه هم تخمها رو می تونی از شکم ماهی ماده دومیت خالی کنی
    درمورد ارتمیا تو میتونی حدود 50 گرمیشو بگبری که خود مغازه دارها تو بسته های کوچک میریزند و قیمتش بیشتر از 10 هزار تومن نیست و تو چند وعده می تونی هچ کنی به لاروها بدی فقط توجه داشته باش که سعی کنی خمیشهبه مقدار کم هچ کنی توی یک روز بدی لاروهات همشونو بخورن اب سبز هم در هر وعده میتونی نصف یا دوسوم لیوان یکبار مصرف رو پر کنی برای تغذیه لاروها استفاده کنی
    همینطور که دوستمون هم گفتند احتمال خیلی زیاد هنگامی که نرتخمها رو تو دهان می کرده برای انتقال به بالای تانک شما فکر کردید که همه تخمها توسط نر خورده شده با دقت به حبابها نگاه کنید در صورتی که تخمها رو داخل حبابها دیدید فورا ماده رو جدا کنید و ماهی نر رو تنها در تانک نگه دارید تا تخمها توسط ماده خورده نشه معمولا تخمها توسط نر خورده نمی شه مگر در صورت استرس شدید و یا خرابی تخمها

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119

کرم خونی که حتما حذفش کن. شما الانیه قوطی کرم خونی چند میگیری ؟و یا همون غذاهای قهوهای رنگ؟ بجای این دو غذا الخصوص کرم خونی دل گوساله بگیر بده بهشون.

پس با این حساب تخمریزی انجام شده.ماده رو جدا کنید.و با چراغ قوه نور بزنید رو حبابا بینید تخمی هست یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اون فروشنده قیمت بسیار بالایی به شما داده قیمت ارتیمیا تقریبا مشخصه دو نوع هم در بازار یافت می شه مرطوب که به دلیل سنگینی قیمتش پایین تر هست و بین 120 تا 140 هزار تومن هر کیلوش متغیره و خشکش هم بین 220 تا 260 هر کیلویش رو می فروشن البته بسته به انصاف فروشنده داره من دیروز خودم قوطی امریکایی 500 گرمیشو 100 قیمت کردم که انصافا قبلا ازش استفاده کردن واقعا بیشتر از 90 درصد هچ می شه
    این قیمت که خیلی عالیه. شما کجا ساکن هستید؟

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    چى كارش كم؟
    داداش کدوم پست؟ ........

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    کرم خونی که حتما حذفش کن. شما الانیه قوطی کرم خونی چند میگیری ؟و یا همون غذاهای قهوهای رنگ؟ بجای این دو غذا الخصوص کرم خونی دل گوساله بگیر بده بهشون.

پس با این حساب تخمریزی انجام شده.ماده رو جدا کنید.و با چراغ قوه نور بزنید رو حبابا بینید تخمی هست یا نه.

این قیمت که خیلی عالیه. شما کجا ساکن هستید؟
    استان همدان (ملایر)
    اگه خواستی شاید بتونم برات کیلوییش رو گیر بیارم البته قوطیش رو که دیروز که پرسیدم گفت شاید خونه ازشداشته باشه در بازش رو داشت که من 100 گرم ازش گرفتم

صفحه 18 از 107 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363768 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)