صفحه 36 از 100 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 991
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    هیچکی نیست راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من الان جداشون کردم و جدا ازهم نگشون داشتم
    لوسی بیقراری میکنه براش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    هیچکی نیست راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من الان جداشون کردم و جدا ازهم نگشون داشتم
    لوسی بیقراری میکنه براش
    الان رسیدم ..چی شده؟!چیکار کرده؟!موهاشو سیخ کرده؟نکنه در کنار همه این کارا یه صدایی مثل قرقر هم برای لوسی در میاورده؟؟؟
    اگه آسیب جسمی نزده لزومی نداره دخالت کنید..ماشالا لوسی جثه ش کوچیک نیست که طوریش بشه..خوکچه 4 ماهه بوده گذاشتن کنار 2 ساله با موفقیت جفت خوردن حساس نشید..الانم که جداشون کردید بیاریدشون بیرون پیش خودتون یه غذا بهشون بدید اول واکنششونو ببینید بعد هم بزاریدشون پیش هم..چک کنید ببینید گوش های لوسی سالمه؟گوشهای همه احتمالش هست دندون بزنن :دی

خوکچه کلا خیلی حیوونه آرومیه .. من برعکس این قضیه رو داشتم یعنی خوکچه مادم از زمانی که کنار نره قرار گرفت تا آخرین لحظه بارداری داشت این زبون بسته رو میزد..البته زدن که نمیشه گفت بیشتر نمایش قدرت بود چون هیچ کدوم آسیب نمیدیدن..منم کاری نمیکردم فقط دورادور مراقب بودم کار به جاهایه باریک نکشه که هیچ وقت هم نکشید و به خوبی و خوشی بچه هاشونم دنیا اومد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    12551
    یسوال

چطوری حمومش بدم ؟ اصلا میشه حمومشون داد یجا خوندم اگر حموم نکنن ممکنه کچلی و .. بگیرن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    الان رسیدم ..چی شده؟!چیکار کرده؟!موهاشو سیخ کرده؟نکنه در کنار همه این کارا یه صدایی مثل قرقر هم برای لوسی در میاورده؟؟؟
    اگه آسیب جسمی نزده لزومی نداره دخالت کنید..ماشالا لوسی جثه ش کوچیک نیست که طوریش بشه..خوکچه 4 ماهه بوده گذاشتن کنار 2 ساله با موفقیت جفت خوردن حساس نشید..الانم که جداشون کردید بیاریدشون بیرون پیش خودتون یه غذا بهشون بدید اول واکنششونو ببینید بعد هم بزاریدشون پیش هم..چک کنید ببینید گوش های لوسی سالمه؟گوشهای همه احتمالش هست دندون بزنن :دی

خوکچه کلا خیلی حیوونه آرومیه .. من برعکس این قضیه رو داشتم یعنی خوکچه مادم از زمانی که کنار نره قرار گرفت تا آخرین لحظه بارداری داشت این زبون بسته رو میزد..البته زدن که نمیشه گفت بیشتر نمایش قدرت بود چون هیچ کدوم آسیب نمیدیدن..منم کاری نمیکردم فقط دورادور مراقب بودم کار به جاهایه باریک نکشه که هیچ وقت هم نکشید و به خوبی و خوشی بچه هاشونم دنیا اومد
    ممنون خانم آویشن ، آره موهاشو سیخ کرده بود همچین خودشو گنده نشون میداد و صدای غرغر درمیاوردن هردوشون. بعد نیم ساعت که جدا بودن به التماس افتادن از بس برا هم صوت زدن منم آوردمشون بیرون کنار هم گذاشتم دیدم خوب شدن و یه حرکات عجیبی درمیاوردن
    گوش ای هردوشون سالمه از لحاظ ظاهری که چیزیشون نشده خداروشکر الانم نشستن کنار هم دارن غذا میخورن فعلا که خوبن ، ولی مردما از ترس
    بازم ممنون ازتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط mia620 نمایش پست ها
    یسوال

چطوری حمومش بدم ؟ اصلا میشه حمومشون داد یجا خوندم اگر حموم نکنن ممکنه کچلی و .. بگیرن
    دوستم یسزی ها میگن حموم نکنید خوب نیست ولی چون کثیف مشن شسته شن بهتره. اگه تو گوگل به انگلیسی سرچ کنید فیلم آموزشی زیاد هست دراین مورد. و کار سختی نیست من خودم با شامپو بچه جانسون میشورمشون خوکچه هامو اول با آب ولرم خیسش میکنم بعد با شامپو خوب ماساژ میدم فقط فشار نیارید بهشون زیر شکم و ته بدنشون رو خوب بشورید بخاطر اینکه جیش میکنن کثیفتره بعد هم خوب آبکشی کنید تا شامپو کامل تمیز شه بعدشم خوب خشکش کنید با حوله یا سشوار دور کم و دور که نتزسه ممکنه بار اول یخورده ویبره بره از استرس ولی درست میشه کم کم.
    داخل گوشاشم با دستمال تمیز کنید فقط حواستون باش موقع شستن آب داخل گوش و دهان و بینی نشه فقط گردن به پایین رو بشوویید. امیدوارم کامل گفته باشم. ماهی یه بار هم کافیه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    ممنون خانم آویشن ، آره موهاشو سیخ کرده بود همچین خودشو گنده نشون میداد و صدای غرغر درمیاوردن هردوشون. بعد نیم ساعت که جدا بودن به التماس افتادن از بس برا هم صوت زدن منم آوردمشون بیرون کنار هم گذاشتم دیدم خوب شدن و یه حرکات عجیبی درمیاوردن
    گوش ای هردوشون سالمه از لحاظ ظاهری که چیزیشون نشده خداروشکر الانم نشستن کنار هم دارن غذا میخورن فعلا که خوبن ، ولی مردما از ترس
    بازم ممنون ازتون
    خواهش میکنم.. جای نگرانی نیست حتما لازم بوده یه سری مسائلرو واسه هم روشن کنن

راجع به حموم کردن هم که منم موافقم با آقای نیما.

*کچلی که نمیگیرن چون من خودم یکی از خوکچه هام 1 سالشه یه بار نهایت یکم آب بهش خورده :دی وگرنه حمومی در کار نبوده الان هم عین دسته گل تر و تمیزه .. واسه مو بلندا زیاد لازم میشه ولی..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276

این پلت رو می گم که خوب دست سازه مسلما مثل پلت های خارجی ویتامین نداره که من با دادن ویتامن آ+د و ویتامین سی خوراکی خودمون سعی می کنم جبران کنم درکنارش خوب سبزی به خصوص جعفری مهمه اون سری هم پلت خارجی گرفتم که کمی درروز بهشون می دادم الان تموم شده گفتم یه بارکی دیگه مرداد که رفتیم بخرم براشون اما این پلت رو هم خیلی دوست دارن برای دندوناشون هم خیلی خوبه
    برای حمام کردن نظرات مختلفه من ترجیح میدم هراز گاهی حمامشون کنم به خصوص هپی که موهاش فشنه احساس می کنم خودشون هم دوست دارن تمییز باشن البته برای حمام یکم استرس دارن که بعد از یکی دوبار دستتون میاد چکار کنید که کمتر اذیت بشه اما من تقریبا هرروز دست و پاهاشون رو می شورم و یه دستی به تنشون می کشم هرچند روز یکبار هم موهاشون رو شونه می کنم تازمانی که این کار جواب بده حمامشون نمی کنم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت و اکواریوم و گیاه و خوکچه
    شماره عضویت
    11803
    سلام دوستان غذای ارزون و کامل خوکچه چیه؟غذایی که براش کار ساقه طلایی برای همستر بکنه.غیر از گوجه و فلفل دلمه ای.که ان را بدیم فقط گوجه و فلفل کنارش بذاریم.مرسیییی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman ashtary نمایش پست ها
    سلام دوستان غذای ارزون و کامل خوکچه چیه؟غذایی که براش کار ساقه طلایی برای همستر بکنه.غیر از گوجه و فلفل دلمه ای.که ان را بدیم فقط گوجه و فلفل کنارش بذاریم.مرسیییی
    سلام دوستم . خوکچه ها باید یونجه دایما در لونشون باشه و هرروز هم باید گوجه فرنگی یا فلفل بهشون بدی vit c بدنشون تامین بشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    غذای اصلی خوکچه هارو یونجه تشکیل میده و سبزیجات و میوه ها به عنوان یک غذای جانبی باید استفاده بشه و کم. البته غیر از گوجه فرنگی که منبع vit c هستش و باید در روز حتما مصرف بشه. و یه نکته اینکه خوکچه ها سیستم گوارشی حساسی دارن و باید غذای جدید رو کم بهشون داد تا مشکلی ایجاد نشه براشون.

صفحه 36 از 100 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545586 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)