نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    همه نوع پرنده .از طوطی سانان و قناری .+سگ
    شماره عضویت
    11160

4 آماده نگهداری پرندگان بیمار وافسرده .مشکل دار .

سلام خدمت دوستان و دوستدارن پرندگان

بنده بعداز ساخت پاسیو مجزا برای نگهداری پرندگان بیمار اقدام به نگهداری انها کرده ام

که هم به نسل پرندگان کمکی کرده باشم. هم برای دل خودم چون خیلی به پرنگان علاقه دارم.

وبا یک دامپزشک خوب مشورت کردم که قبول کرد برای معاینه و درمانش کمک کنه فقط هذینه داروهارا ازمن

دریافت کند .

دوستانی که پرندگان بیمار یا مشکل دار دارند و از نگهداری انها به مشکل بر خوده اند .مایل بودن

به بنده واگذارکنند.

اگر پرنده ای باشد که باید در طبعت باشد ورهایش میکنم در طبیعت واگر زینتی بوده

در همین سایت واگذارمیکنم به دوستدارن وعلاقه مندان پرنده .فقط علاقه مندان . نه به فروشندگان
    .............................
    از اساتیدان محترم اجازه میخوام شماره مو قرار بدم.

09391920911

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام کار خیلی جالب ومفیدی میخواید انجام بدید.
    اما یه سوال برام پیش اومد:
    فرض میکنیم من یه کاسکو دارم که مریض شده وهزینه ی درمانش هم بالاست.اونوقت من طوطی رو به شما واگذار میکنم که درمانش کنید،ببخشید چه تضمینی میکنید که درمانش کنید؟اگر درمان شد اون وقت شما مجددا حاضرید که پرنده رو به خودم واگذارکنید؟
    ممنون میشم لطف کنید وبگید که چطوری میخواید تضمین کنید و چگونه واگذار میکیند؟و یکی هم اینکه از کجا میفهمید که شخصی که میخواد بگیرتش قصد فروش نداشته باشه؟
    امیدوارم که جواب همه ی این ها رو کامل بدید واز دستم ناراحت نشید ،چون اینها واقعا برای من سوال بود.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11160
    تشکر میکنم بابت سوال بجاتون

بنده عرض کردم با دامپزشک هماهنگ شده و درمان و علت بیماری را متخصص تشخیص میدهند .

پرنده ای که در نزد صاحبش به بیماری مبتلا شده پس از نگهداری آن پرنده اطلاعاتی یا صلاحیت نگهداری را ندارد .

پس بعداز بهبود جایز نیست به خود همون صاحب بازگرداننده شود . چون نتوانسته از پرنده نگهداری کند .

هذینه : خیلی از دوستان هستند که برای محیط زیست از هذینه های شخصی استفاده میکنند .

شاید باورش برای دوستان مشکل باشد اما صادقانه عرض میکنم . هیچ کس از پرنده بیمار چیزی آیدش نمیشود .

من از وقتی که پرنده داشتم طوری نگهداری کردم که تا بحال پرنده ای بیمار یا تلف نشده .

نوع نگهداری خیلی مهم است .تغذیه های که من طوطیم یا پرندگانم میدم. این تغذیه ها را برای خودم انجام نمیدم.

اگر باز سوالی هست در خدمتم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11160
    اینم اضافه کنم .هذینه درمان پرنده .طبق فاکتور از نگهدارنده که قرار است پرنده بهش واگذارشود دریافت میشود.

و تشخیص اینکه نگهدارنده فروشنده است یا علاقه مند کمی دشوار است . که از اساتیدان سایت کمک میخوام تا در این

امر راهنمایم کنند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)