فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,488
لایک لایک:  958
مخالفت مخالفت:  3
صفحه 92 از 237 نخستنخست ... 42829091929394102142192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 911 به 920 از 2370

موضوع: سوالات کلی در مورد خوکچه هندی

مدیر تالار خوکچه هندی amirsavabi آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    امیر صوابی
    شماره عضویت
    11842
    میانگین پست در روز
    0.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mithra نمایش پست ها
    سلام دوستان، میشه لطفا منو در مورد خوکچه م راهنمایی کنید؟!
    پسرم حدودا یک سال و نیمه س، از یکماهگی پیش من بوده، همراه پدرش که دو ساله س، تو تمام این مدت خیلی خیلی شیطون بوده، و خیلی شکمو، کلی ام شیرین کاری میکرده، ولی الان حدود یک هفته س به شدت ساکت شده، و هیچ تحرکی نداره، میشینه یه گوشه زل میزنه به یه نقطه، غذا هم خودش نمیره برداره بخوره باید حتما بگیرم جلوش تا بخوره.
    خیلی نگرانشم :-(
    روز اول دستش رو زمین نمیذاشت، پاش رو هم میکشید، فکر کردم مشکل از پاشه، بردم دکتر، عکس هم گرفتن، ولی گفت سالمه.
    با پدرش تو یه جا بودن، ولی چون چند بار دیدم باباش زدتش، جدا کردمشون، چند روزه.
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه که این بچه چش شده؟ 😩
    سلام دوست عزیز،
    افسردگی موقته. اصلا نگران نباش. خوب کردی جداش کردی. بیشتر وقتت رو باهاش بگذرون و بغلش کن و نازش کن، باهاش زیاد حرف بزن و قربون صدقه ش برو چون میفهمه. الان یه حامی میخواد که بهش روحیه بده،
    راستش خوکچه های نر با هم نمیسازن. و اونی که مغلوب بشه مدتی افسرده میشه. من این تجربه رو هم داشتم،
    از سه ماهگی با هم کتک کاری میکنن.
    باهاش بازی کن. توی جاش نگهش ندار. بیارش بیرون راه بره فقط سوراخ سمبه ها و درها رو ببند که گم نشه. بهت قول میدم ظرف کمتر از یک هفته عالی میشه.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

نام و نام خانوادگی
    امیر صوابی
    شماره عضویت
    11842
    میانگین پست در روز
    0.91
    و یه مسئله ی دیگه. وقتی خوکچه ها دچار کم توجهی بشن یه کار غیر عادی میکنن که توجهتون رو به خودشون جلب کنن. توی این زمینه استادن. مثلا تاقباز خوابیدن، شَلیدن، یک وری شدن و لگد جفتک پراندن و به هم ریختن پوشالها، گاهی صدایی که تا به حال نشنیدید (جیک جیک جوجه وار) و....
    عزیزان خواهش میکنم نگذارید کارشون به اینجاها بکشه... خیلی به توجه نیاز دارند.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    میترا قربانی
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    13947
    میانگین پست در روز
    0.04
    هیچوقت نسبت بهش بی اهمیت نبودم، اتفاقا این یکی خیلی بیشتر تشویق میشد بخاطر کارای بامزش. نمیدونم چرا یهو اینجوری شد. :-(
    واقعا نیازی نیست ببرم دکتر؟ و حالا فرض که باید ببرم میتونن واقعا تشخیص بدن که چشه؟
    چون دفعه پیش که بردم احساس کردم دکترش اصلا متوجه مشکلش نمیشه، حس بدی پیدا کردم...

کاربر اخراج شده
    شماره عضویت
    13912
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsavabi نمایش پست ها
    سلام.
    مبارکه. چشمتون روشن.
    تعیین جنسیت در حال حاضر زوده تا دو ماهگی.
    وای نه اصلاً و ابداً به هیچ عنوان در معرض آفتاب و نور قرارشون نده دستشون نزن جاشون رو هم تا دوازده روزگی تمیز و عوض نکن، تا یک ماهگی هم باید با مادر باشن و شیر بخورند. همه ی اینکارها منجر به مرگشون میشه،
    شما فقط به مادر برس و تغذیه ش رو کامل کن. مادر خودش بلده چکار کنه استادانه بهشون رسیدگی میکنه. شما به تغذیه ی بچه ها کاری نداشته باش. یونجه رو همیشه برای مادر بگذار اونها هم میخورند،
    گوجه، خیار، هویج، کلم، کاهو، فلفل دلمه یی، گندم، پلت، یونجه ی خشک، سبزیجات تازه، و... خیلی چیزهای دیگه، میوه های فصل مثل سیب، شسته شده دقیقاً مثل مصرف خودت.
    بجُز پیاز دارها و سیب زمینی که اونها هم در بدنشون سَم میسازه.
    اصلاً هم به مقالات آنلاین توجه نکن.
    نور آفتاب و لامپ یو وی دار براشون کشنده ست هم مادر و هم بچه ها.
    حوله برای چیه عزیز من، هیچ چیزی نیاز ندارند شما روال قدیم رو ادامه بده. کاری به کارشون نداشته باش شیئ خارجی اصلا اضافه نکن.
    دوست عزیز من این همه برای شما نوشتم اصلا نخوندین؟ عجب!

ممنونم والا این دختر اینقدر مهربون و دستیه و فوق العاده تمیز اگر هرشب پوشال زیرش تمیز نشه اعتراض میکنه چون عادت داره زیرش همیشه خشک باشه حوله انداختم که زیر پاشون نرم باشه و وقتی ادرار میکنند خودشون خیس نشند اینکه گفتم غذا رو خورد کنم چون دیدم دیروز در تلاش بودند از غذای مادرشون بخورند الینور نمیتونه تا دوازده روز با پوشال و زیر کثیف زندگی کنه دیشب کلی اعتراض کرد که اینجا کثیفه و چرا تمیز نمیکنی در مورد نور هم سوال کردم انجام ندادم این چه حرفیه که نخوندی و نوشتم و ال و بل فیلمای زایمان خوکچه رو زیاد دیدم همه رو ردشیت حیوانات زایمان کردند و من چون نداشتم حوله تمیز گذاشتم واسش به هر حال ممنونم از وقتی که گذاشتید

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13942
    میانگین پست در روز
    0.01
    ادرس یه پرورش دهنده تو تهران خواهشا سریع بدید من میخوام یه مو بلند خوشگل بخرم خواهشا بگید بعد یه سوال وقتی خوکچه هندی میخرم چجوری بفهمم سالمه و از کجا بفهمم که باردار نیست این جمیلمه کسایی که تو پرورش خوکچه مهارت دارن بیان تا بعضی وقتا اگه نیاز شد ازشون سوال بپرسم [email protected] راستی یه چیزی بابام نمیزاره من خوکچه بخرم دلیلشم اینه که میگه کثیف کاری میکنه و من نمیتونم ازش مراقبت کنم بگید چجوری رازیش کنم؟؟؟؟؟؟

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13942
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام ببخشید من دوازده سالمه در تهران زندگی میکنم شب ساعت نه الی ده میخوابم و صبح یک ربع به هفت بلند میشمو و هفت میرم مدرسه و ظهر ساعت یک و نیم الی دو میام خونه یه برنامه ی غذایی بگید که خوکچم گرسنه نمونه خواهشا سریع بگید که اطلاعات کافی به دست بیارم یا برام ایمیل کنید ادرس یه پت شاپ مخصوص جوندگان یا یه پت شاپ خوب و یک پرورش دهنده ی خوب و یک کلینبک دامپزشکی خوب رو بهم بگید خواهشا همرو جواب بدید ممنونننننن

نام و نام خانوادگی
    امیر صوابی
    شماره عضویت
    11842
    میانگین پست در روز
    0.91
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooya123 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من دوازده سالمه در تهران زندگی میکنم شب ساعت نه الی ده میخوابم و صبح یک ربع به هفت بلند میشمو و هفت میرم مدرسه و ظهر ساعت یک و نیم الی دو میام خونه یه برنامه ی غذایی بگید که خوکچم گرسنه نمونه خواهشا سریع بگید که اطلاعات کافی به دست بیارم یا برام ایمیل کنید ادرس یه پت شاپ مخصوص جوندگان یا یه پت شاپ خوب و یک پرورش دهنده ی خوب و یک کلینبک دامپزشکی خوب رو بهم بگید خواهشا همرو جواب بدید ممنونننننن
    سلام یک نفر باید توی خونه بهش برسه.
    ولی صبح تا ظهر اشکالی نداره. صبح یکم زودتر پاشو یک مشت قلمبه یونجه و پلت براش بگذار با یک تکه گوجه و یک چهارم خیار. آبخوریش رو هم پر کن و برو
    این هم برنامه ی پنزی منه:

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13877
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooya123 نمایش پست ها
    دوسته عزيز شما وضعيتت از من بدتر نيست كه صبح ساعت 6 ميزنم بيرون و 6 بعد از ظهر ميام خونه
    شما بايد وقتي مي خواي بري مدرسه همون 7 صبح براش جعفري 4 الي 5 شاخه
    يك چارم گوجه و 4 الي 5 حلقه خيار با يك مشت يونجه بريزي جلوش
    ظهرم كه بر ميگردي اصلا كاري باهاش نداشته باش هرچقدرم صدا كرد ولش كن چون عادت ميكنه
    هيچي بهش نده تا ساعت 5 اون موقع بهش مي توني اسفناج كرفس هويچ و آجيل مخصوصشو بدي كه اينا همراه هست با يك الي 2 برگ كاهو با يك هشتم فل فل دلمه
    كه اسفناج كرفس هويچ و آجيل كه گفتم رو هر روز يكيشو بهش بده مثلا اگر امروز اسفناج دادي فردا هويچ بده هيچ لزومي نداره اينا با هم بدي هر كدوم براي يك روز ولي كاهو و فل فل دلمه رو حتما هر روز بهش بده فل فل دلمه زياد ندي در كنار همه اينا بايد يونجه در دست رسش باشه
    تا فردا كه تكرار مي كني
    كدوم طرف تهران هستي تا ادرس پت شاپ خوب بهت بدم كه وسايل اين كوچولو ها رو داشته باشه
    كلينيك دام پزشكي:
    ضلع غربی بزرگراه ستاری، بین همت و حکیم، روبروی مرکز خرید کوروش، نبش کوچه شاملو، پلاک 92، واحد 4
    دكتر سارا مكرم خيلي خوبه خيلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Mithra نمایش پست ها
    هیچوقت نسبت بهش بی اهمیت نبودم، اتفاقا این یکی خیلی بیشتر تشویق میشد بخاطر کارای بامزش. نمیدونم چرا یهو اینجوری شد. :-(
    واقعا نیازی نیست ببرم دکتر؟ و حالا فرض که باید ببرم میتونن واقعا تشخیص بدن که چشه؟
    چون دفعه پیش که بردم احساس کردم دکترش اصلا متوجه مشکلش نمیشه، حس بدی پیدا کردم...
    دوسته عزيز با توجه به توضيحاتي كه دادين ممكنه مشكل گوارشي يا داخلي داشته باشه
    اگر تهران هستيد من آدرس 2 تا دامپزشك خوب كه كارشون دامهاي كوچك از جمله خوكچه هست رو بهتون مي دم حتما ببريدش پيشه اينا
    چون با گفته هايي كه شما فرمودين كم اشتها شده و تحركش كم شده اين حتما يه مشكل جدي داره
    مدفوعش چطوره كنترل ميكنيد؟آيا مثل قبل بيزي شكل و سفت هست و رنگه قهوه اي داره ؟
    وقتي ميگيد دستو پاشو رو زمين ميكشه شايد ضرب ديدگي باشه
    اينا كار ما نيست حتما بايد بريد دامپزشكي
    خبرش رو هم حتما به ما بديد
    كلينيك دكتر مكرم
    ضلع غربی بزرگراه ستاری، بین همت و حکیم، روبروی مرکز خرید کوروش، نبش کوچه شاملو، پلاک 92، واحد 4
    بيمارستان شبانه روزي دامپزشكي رويال
    آدرس : تهران – بلوار آیت الله کاشانی – بعد از پل حکیم – رو به روی شهر کتاب

کاربر فعال cmaryam151 آواتار ها
    شماره عضویت
    13646
    میانگین پست در روز
    0.81
    دوستان عکس از خوکچه هاتون بذارین لطفا

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13877
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط cmaryam151 نمایش پست ها
    دوستان عکس از خوکچه هاتون بذارین لطفا

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    بله حتما
    این پدر سوخته منه اسمش لیو شدیدا دنباله زنم واسش میخوام زن بستونم واسش
    2سالشه

صفحه 92 از 237 نخستنخست ... 42829091929394102142192 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)