فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,488
لایک لایک:  958
مخالفت مخالفت:  3
صفحه 23 از 237 نخستنخست ... 1321222324253373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 2370

موضوع: سوالات کلی در مورد خوکچه هندی

کاربر میهن پت naze2002ir آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    گلی
    شماره عضویت
    8530
    میانگین پست در روز
    0.04
    مینوشی کوچولو البته خودشو میخارونه ولی نمی دونم زیاد هست یا نه دکتر هم بردم به خاطر ریزش موهاش گفتم شاید دلیل خاروندن بدنش شپش باشه اما دکتر گفت سالمه و شپش یا کک نداره خداییش من خیلی بهش می رسم ولی احساس می کنم یه چیزیش هست دکتر می گه تو خیلی حساسی ولی به نظر من اینطور نیست چون هم خیلی موهاش می ریزه و هم اینکه خیلی کوچولو مونده

همکار قدیمی Zzahra آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    من حدس میزنم شپش داره چون اکثرا خوکچه هایی که از پرورش دهنده ها میگیرین یا پت شاپ شپش دارن خوکچه ی من سفید هم هست هیچی رو پوستش معلوم نبود دو بار دکتر ویزیت کرد هیچی ندید ولی انقدر خودشو خاروند که موهاشو میکند من بازم بردم دکتر گفتم شما قطره ی شپش رو به من بده من مطمئنم این یه چیزیش هست که 2 و3 روز بهش زدم خوب شد
    چند وقتشه که فکر میکنی کوچیک مونده؟؟
    خوکچه مو کوتاهها زیاد بزرگ نمیشن
    من قرص ویتامین سی رو خوده قرصو بهش میدم عاشقشه همینطوری میخوره اصلا صدای بسته ی قرصو میشنوه سوت میزنه
    الان خوکچت سوت میزنه؟ سوت زدن نشونه ی سالم بودنه خوکچس
    واسه اینکه ویتامین سی بهش بدی وقتی تو سرنگ حل کردی یواشی گوشه ی لپشو بگیر کم کم بریز تو دهنش یه قطره یه قطره چون ویتایمین سی خیلی نیازشونه خیلی مریضی و مشکلاتشون در اثر نخوردنه ویتامین سی هستش
    شما بذار واسش گوجه یا فلفل دلمه ای رو بلخره میاد میخوره خوکچه ی من بیچارم کرد تا به خوردن افتاد من یه مدت گوجه و فلفل دلمه ای رو نگینی خورد میکردم زورکی میذاشتم دهنش حدودا 2و3 ماهی کاره من شده بود یه سره غذا میذاشتم دهنش تا با مزش عادت کنه الان دیگه میخوره

راستی خیلیم خوشگله
    ویرایش توسط Zzahra : 9th December 2013 در ساعت 01:34 AM

نام و نام خانوادگی
    گلی
    شماره عضویت
    8530
    میانگین پست در روز
    0.04

نام و نام خانوادگی
    گلی
    شماره عضویت
    8530
    میانگین پست در روز
    0.04
    3.5 یا 4 ماهشه
    ممنون که ازش تعریف کردید خیلی دوستش دارم تو خونه جایی گذاشتمش که از همه جا بتونم ببینمش

نام و نام خانوادگی
    گلی
    شماره عضویت
    8530
    میانگین پست در روز
    0.04
    مینوشی سوت می زنه
    اینکه گاهی خودشونو بخارونند (با پا پشت گوششون، شکمشون،کمرشون و گاهی هم پیشونیشون) طبیعی یا اینکه اصلا نباید این کار را بکنند ؟؟؟؟؟
    یه جای خوندم یک نفر نوشته بود خوکچش گاهی مثل اینکه مورچه گازش گرفته باشه بالا و پایین می پره این نشانه خاصی؟؟؟ یا اینکه طبیعی؟؟؟؟ البته من توی یه فیلم خارجی هم دیدم که چند تا خوکچه همینکار را می کنند. آروم بودند بعد در یک لحظه سرشون را چرخاندند و بالا پایین پریدن مینوشی منم همینطوره مشکلی هست یا این رفتار طبیعی؟؟؟؟؟

کاربر فعال SAYE آواتار ها
    شماره عضویت
    170
    میانگین پست در روز
    0.24
    یکی از دوستان من یک خوکچه داره که میگه یک سره و همیشه تو خونه صدا در میاره .و مخصوصا شب ها مشکل ساز شده و نمیذاره خانواده بخابن . و کلافشون کرده . دلیل این کارش چیه و اینکه راهی برای این که بشه کاری کرد انقدر صدا ایجاد نکنه مخصوصا شب ها هست؟ اگه راهی پیدا نکن مجبوره که خوکچه رو بده به کس دیگه یا بفروشه :(

خوابیدی بدون لالایی و قصه بگیر آسوده بخواب بی درد و غصه

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAYE نمایش پست ها
    یکی از دوستان من یک خوکچه داره که میگه یک سره و همیشه تو خونه صدا در میاره .و مخصوصا شب ها مشکل ساز شده و نمیذاره خانواده بخابن . و کلافشون کرده . دلیل این کارش چیه و اینکه راهی برای این که بشه کاری کرد انقدر صدا ایجاد نکنه مخصوصا شب ها هست؟ اگه راهی پیدا نکن مجبوره که خوکچه رو بده به کس دیگه یا بفروشه :(
    این صداهاشون بهترین قسمته نگهداریه خوکچس یعنی بدون که منم وجود دارم اکثره اوقات وقتی گشنه هستن صدا در میارنو سوت میزنن واسش غذا بذاره به اندازه ی کافی ساکت میشه !

کاربر فعال SAYE آواتار ها
    شماره عضویت
    170
    میانگین پست در روز
    0.24
    هر صدای خوش ایندی هم موقع استراحت خانواده باشه خوب ادمو شاکی میشه حالا صدای بلبل باشه یا .... پدر مادر ها هم که ....
    والا این بچه گویا همیشه صدا در میاره منم مدتی خوکچه داشتم اما اون صدای زیادی نداشت فقط وقتی حیجان زده میشد یا گرسنه بود صدا در میاورد
    اما این مورد همیشه صدا میده . و اینکه بهش خوب غذا میدن و در اختیارش میذارن .تقریبا همیشه غذا جلوش هست . خیلی هم پر خور هستن یک بار که غذا براش خیلی خیلی گذاشته بودن همشو خورده بود و گویا حالش هم بد شده بود

خوابیدی بدون لالایی و قصه بگیر آسوده بخواب بی درد و غصه

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط naze2002ir نمایش پست ها
    مینوشی سوت می زنه
    اینکه گاهی خودشونو بخارونند (با پا پشت گوششون، شکمشون،کمرشون و گاهی هم پیشونیشون) طبیعی یا اینکه اصلا نباید این کار را بکنند ؟؟؟؟؟
    یه جای خوندم یک نفر نوشته بود خوکچش گاهی مثل اینکه مورچه گازش گرفته باشه بالا و پایین می پره این نشانه خاصی؟؟؟ یا اینکه طبیعی؟؟؟؟ البته من توی یه فیلم خارجی هم دیدم که چند تا خوکچه همینکار را می کنند. آروم بودند بعد در یک لحظه سرشون را چرخاندند و بالا پایین پریدن مینوشی منم همینطوره مشکلی هست یا این رفتار طبیعی؟؟؟؟؟
    یه مقداری خودشونو بخارونن که عادیه
    این رفتاری هم که گفتین بالا پایین میپره سرشو تکون میده یعنی خیلی خوشحاله مثلا
    کشاله ی رانشو یا پشت گوششو ببین یه چیزای سفیدی نمیبینی؟ اگه این چیزا نبود که سالمه
    خوکچه ی من یکی دو بار موهاشو کند از شدته خارش ولی چون رنگش سفید بود و موهاش زیاد بود هیچی معلوم نبود رو پوستش
    فقط ناخوناشو بگیر که خودشو میخارونه زخم نکنه بدنشو قسمته سفیده ناخونشو تا اونجایی که صورتی میشه از اونجا بیشتر بگیری خون میاد اگرم دیدی سختته نمیتونی ببر دامپزشک یه بار بگیره بهت یاد بده از اون به بعد خودت بگیر ناخوناشو

کاربر میهن پت themis آواتار ها
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    1802
    میانگین پست در روز
    0.84
    نقل قول نوشته اصلی توسط naze2002ir نمایش پست ها
    مینوشی سوت می زنه
    وای این عسلی رو ببین عزیزم قربون اون چشات برم جیگر ... دوست عزیز خوکچه های منم کاملا سالم هستن ولی گاهی مثل هرموجود دیگه ای خودشون رو می خارونن اگر دائمی نباشه و گاهی باشه مشکلی نداره اون پریدن هم از روی ذوق و شوق و شادیه بچه های من وقتی خوکچه کیف می شن و سبزی و خوراکی خوشمزه می خورن اینطوری می پرن هوا و صدا درمیارن شما سه ماه یکبار پیگر دامپزشکی باش قطره انگل رو بخوره دیگه نگران نباش زیاد هم حساس نباش ایشالا که همیشه سلامت باشه

happykocholo.blogsky
    خاله ها عموها ما بیشتر عکسهام رو دروبلاگمون می زاریم هیچی هم غیر ازخودمون توی وبلاگ نیست اگر دوست داشتید هرموقع مامانمون عکس می زاره بقیه عکسها رو اونجا ببینید ممنون دست لیسیم

صفحه 23 از 237 نخستنخست ... 1321222324253373123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)