فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,487
لایک لایک:  957
مخالفت مخالفت:  3
صفحه 22 از 237 نخستنخست ... 1220212223243272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 2366

موضوع: سوالات کلی در مورد خوکچه هندی

همکار قدیمی Zzahra آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.36
    اسفناج باعث میشه رنگه ادرار بیشتر زرد و سبز بشه
    این سفید شدنه ادرار حتی بعضی وقتا سفیدک میزنه یه چیزایه پودریه اینا به خاطر اینه که آب کم میخورن مشکلی نداره باید آب بیشتر بخوره

کاربر میهن پت naze2002ir آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    گلی
    شماره عضویت
    8530
    میانگین پست در روز
    0.04
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva نمایش پست ها
    این سوال منم هست و جوابی هم براش پیدا نکردم...یاد میگیرن که فقط توی جایگاه دستشویی کنن..به مرور..بدون آموزش خاص اما اینکه دقیقا یه قسمت ..من که نتونستم!و مشکل بزرگمم اینه که دقیقا جایی که میخوابه دستشویی هم میکنه!یعنی فاجعهههههه!
    منم دقیقا همین مشکل را دارم مینوشی اصلا حاضر نیست جایی دیگه بخوابه همونجا که دستشویی میکنه همونجا هم می خوابه حتی غذاشم با خودش می کشه می بره همونجا می خوره البته جا های دیگه هم دستشویی می کنه اما دقیقا همونجا که بیشتر دستشویی کرده می خوابه
    کسی می دونه دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟

نام و نام خانوادگی
    گلی
    شماره عضویت
    8530
    میانگین پست در روز
    0.04
    مینوشی من مدتی ریزش موش زیاد شده دکتر گفت موردی نداره
    غذا چیزی می تونم بهش بدم که بهتر شه؟؟؟؟؟من کاهو جعفری گشنیز و اسفناج و هویج می دهم گوجه هم می دهم ولی به سختی می خوره
    راستی پلت هم می دادم دکتر گفت نده پلت ماله پرندگانه

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.36
    نقل قول نوشته اصلی توسط naze2002ir نمایش پست ها
    مینوشی من مدتی ریزش موش زیاد شده دکتر گفت موردی نداره
    غذا چیزی می تونم بهش بدم که بهتر شه؟؟؟؟؟من کاهو جعفری گشنیز و اسفناج و هویج می دهم گوجه هم می دهم ولی به سختی می خوره
    راستی پلت هم می دادم دکتر گفت نده پلت ماله پرندگانه
    در مورده خوکچه ها زیاد به حرفه دکترا توجه نکنی بهتره چون هیچ علمی درباره ی خوکچه ندارن متاسفانه !!!!
    پلت یا غذا خشکه مخصوص رو حتما بده واسه کوتاه کردنه دندوناشون
    فلفل دلمه ای یا گوجه فرنگی حتما باید روزانه بخورن چون بدنشون ویتامین سی نمیسازه روزی 1/4 قرص ویتامین سی رو هم از داروخانه بگیر بهش بده
    غذاهایی که بهش میدی خوبه روزی یک برگ یا دو تا برگه کاهو هم بهشون بدی خیلی خوشحال میشن روزی یک سوم یه خیار هم میتونی بهش بدی سیب هم قند داره واسشون خوبه- واسه پروتئین بدنشون هم یا سویا یا دونه پارس که ویتامین e هم داره
    گندم هم میتونی بهش بدین بذار یه کم خیس بخوره نرم بشه بعد بذار واسش خیلی دوست دارن جو پرک هم هفته ای چند بار بهش بده
    یونجه هم همیشه باید تو قفسشون باشه همیشه باید بخورن غذای اصلیشونه
    خوکچت مو بلنده که ریزشه مو داره راهی نداره مدلشونه موهاشون مدام در حاله ریزشه شدیده
    کرفس هم خوراکیه خوبیه هم ساقش هم برگاش
    اسفناج رو هر روز بهش نده زیادیش خوب نیست
    در مورده دستشویی مردنش دقیقا مشکلت چیه من متوجه نشدم کامل

نام و نام خانوادگی
    گلی
    شماره عضویت
    8530
    میانگین پست در روز
    0.04
    با تشکر فراوان از شما دوست عزیز
    مینوشی فلفل دلمه نمی خوره چکار کنم؟ گوجه را هم خیلی به سختی می خوره چکار کنم؟
    راجع به دستشویی هم بگم که اولا همه جا دستشویی می کنه و حاضر نیست یه جای مشخص دستشویی کنه بعد هم اینکه چون همون جا که دستشویی می کنه می شینه بدنش بو می گیره و خیلی برای بغل کردن و بازی کردن باهاش راحت نیستم
    قرص ویتامین هم همون ویتامین c هایی که خودمون می خوریم را بهش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من هرچی گشتم یونجه گیرم نیومد البته سعی می کنم آخر هفته برم بیرون شهر از گاوداری ها بخرم برای همین غذای اصلی روزانش همون کاهو است که بیشتر دو سه تا برگ بهش می دم البته هویج و گوجه را هم هر روز می دهم ولی بیشتر از همه به کاهو علاقه داره
    راستی این بار که رفتم دکتر یک قرص انگل را تو یک سرنگ انداخت روش آب ریخت گفت تا چها روز ،روزی سه قطره بهش بدهم و بعد از چهار روز بقیش را دور بریزم برای انگل گفت هر دو ماه بیارم ولی فکر می کنم خیلی گرون ازم گرفت 25 هزار تومان گرفت. این قرص را خودمون می تونیم بخریم بهش بدهیم ؟؟؟؟؟دوز خاصی داره؟

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.36
    با تشکر فراوان از شما دوست عزیز
    مینوشی فلفل دلمه نمی خوره چکار کنم؟ گوجه را هم خیلی به سختی می خوره چکار کنم؟
    راجع به دستشویی هم بگم که اولا همه جا دستشویی می کنه و حاضر نیست یه جای مشخص دستشویی کنه بعد هم اینکه چون همون جا که دستشویی می کنه می شینه بدنش بو می گیره و خیلی برای بغل کردن و بازی کردن باهاش راحت نیستم
    قرص ویتامین هم همون ویتامین c هایی که خودمون می خوریم را بهش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من هرچی گشتم یونجه گیرم نیومد البته سعی می کنم آخر هفته برم بیرون شهر از گاوداری ها بخرم برای همین غذای اصلی روزانش همون کاهو است که بیشتر دو سه تا برگ بهش می دم البته هویج و گوجه را هم هر روز می دهم ولی بیشتر از همه به کاهو علاقه داره
    راستی این بار که رفتم دکتر یک قرص انگل را تو یک سرنگ انداخت روش آب ریخت گفت تا چها روز ،روزی سه قطره بهش بدهم و بعد از چهار روز بقیش را دور بریزم برای انگل گفت هر دو ماه بیارم ولی فکر می کنم خیلی گرون ازم گرفت 25 هزار تومان گرفت. این قرص را خودمون می تونیم بخریم بهش بدهیم ؟؟؟؟؟دوز خاصی داره؟
    بله همون قرصا که خودمون میخوریم روزی 1.4 یا نصفی بهش بدین فقط حواستون باشه قرص جویدنیشو بگیرین نه قرص جوشان
    کاهو از دو برگ بهش بیشتر ندین
    گوجه و فلفل دلمه ای رو بذارین تا به بوش عادت کنه اون قرص رو هم حتما بهش بدین
    قرص انگل مبندازوله اسمش یک دهم قرصو باید بهش بدین زیره 1 کیلو باشه
    یونجا از گاوداری نگیرین چون چند نفر شنیدم دادن مرده خوکچشون انگار فرق داره یونجه از پت شاپ بگیرین اگه تهران هستین خیابان اسکندری شمالی بگیرین اونجا بورسه پت شاپه اگه نه یه سرچ بکنید تو گوگل لیسته پت شاپا واستون میاد
    واسه دستشوییش هم بستره کله قفسشو با بستره جایی که میخواین دستشویی کنه فرق داشته باشه بعدشم هر جایی میخواین دستشویی کنه یونجشو همونجا بذارید غذاشو جایه دیگه بذارید که میخوابه
    اون قرصه واسه انگله داخلیه بدنشونه حتما اون دکتر پوله ویزیت و قطره ی ضد انگل خارجی بدن هم زده قطره ضد انگل خارجی واسشون واجبه

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    مهدی موسوی
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    7241
    میانگین پست در روز
    0.01
    کدوم سمت تهران هستین؟ بگین آدرس یه جای نزدیک بدیم بتون

نام و نام خانوادگی
    گلی
    شماره عضویت
    8530
    میانگین پست در روز
    0.04
    ممنون خانمی که جواب سوالاتم را می دهید
    من اصفهان زندگی می کنم
    عزیزم فقط پول قرص انگلش 25 هزار تومان شد که توی یک سرنگ انداخت و روش آب ریخت
    پول ویزیت 17 هزار تومان شد البته برای ریزش زیاد موهاش برده بودم چون تازگی ریزش موهاش زیاد شده گفت چیزی نیست البته مینوشی من فشن مو بلند نیست
    قطره یا داروی دیگه ای هم بهش نداد
    توی این فصل هم یونجه هست؟؟؟؟؟؟؟ اگر چند تا آدرس تهران بهم بدهید سعی می کنم تهیه کنم.

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.36
    ممنون خانمی که جواب سوالاتم را می دهید
    من اصفهان زندگی می کنم
    عزیزم فقط پول قرص انگلش 25 هزار تومان شد که توی یک سرنگ انداخت و روش آب ریخت
    پول ویزیت 17 هزار تومان شد البته برای ریزش زیاد موهاش برده بودم چون تازگی ریزش موهاش زیاد شده گفت چیزی نیست البته مینوشی من فشن مو بلند نیست
    قطره یا داروی دیگه ای هم بهش نداد
    توی این فصل هم یونجه هست؟؟؟؟؟؟؟ اگر چند تا آدرس تهران بهم بدهید سعی می کنم تهیه کنم.
    من تو اصفهان نمیشناسم جایی رو ولی پت شاپا یونجرو تو همه فصلی میفروشن شایدم کلینیکا داشته باشن
    خیلی گرون گرفته 25 تومن پوله فقط یه قرص برین یه کلینیک دیگه
    من قبلا یه مجله داشتم واسه حیوانات خانگی آدرسه تمامه کلینیکارو داشت اگه پیداش کردم آدرسه یه کلینیکه دیگرو واستون میذارم
    یه عکس ازش بذارین ببینمش
    خودشو زیاد نمیخارونه؟

نام و نام خانوادگی
    گلی
    شماره عضویت
    8530
    میانگین پست در روز
    0.04
    ویتامین C را چطوری بهش می دهید نمی خوره؟ من توی آب حل کردم و با سرنگ بهش دادم ولی بازم خیلی اذیت کرد نخورد گوجه و فلفل سبز هم نمی خوره حتی وقتی خیلی گرسنه است
    از وقتی گرفتم هم خیلی کوچولو مونده احساس می کنم خیلی رشد نکرده با اینکه به غذاش خیلی می رسم و همیشه کاهو و سبزی تازه و شسته شده هویج گوجه سیب بهش می دهم اما هنوز کوچولو مونده

صفحه 22 از 237 نخستنخست ... 1220212223243272122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)