فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,487
لایک لایک:  957
مخالفت مخالفت:  3
صفحه 14 از 237 نخستنخست ... 412131415162464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 2366

موضوع: سوالات کلی در مورد خوکچه هندی

کاربر ارزشمند
    شماره عضویت
    41
    میانگین پست در روز
    1.09
    آرام عزیز مقوا زیاد مناسب نیست..با کارتن پلاست اگه درست کنید بهتره..
    ضمنا تاب خوکچه مثل تاب همستر نیست و از وسایلی محسوب میشه که به شدت بهش علاقه دارن ..
    چرخ و فلک خوکچه هم باز جدای از چرخ و فلک همستر هست و سایز بزرگتری داره و دارای پایه است..ولی ازونجا که خوکچه ها موجودات تبنلی محسوب میشن کلا علاقه ای بهش ندارن..:)
    راجع به تک بودن یا نبودن هم مریم جان(puffy) توضیح دادن ولی خب مطالبی که راجع به حیوونها توی مقاله و...میاد خیلی متفاوت ازون چیزی که در واقعیت میبینید میتونه باشه..اونجوری که من از مریم عزیز(themis) شنیدم میتونین یه نر کوچیکتر داشته باشین تا دعوا هم پیش نیاد به هر جهت نرهایی که از بچه گی با هم بودن بینشون زد و خوردی دیده نشده ودوتا نر هم وقتی با هم دعواشون میشه مثل همستر ها نیستن که کار به خون و خونریزی بکشه نهایت چندتاجیغ سر هم میزنن و ازین کارا...والبته خیلی واضح بخوام بگم شما اگه یه خوکچه تک داشته باشین هرچه قدر هم که براش وقت بزارید و بازی کنید بازم بعد از مدتی افسردگی رو حتی توی سطح پایین میبینید..چرا که خوکچه ها خیلی اجتماعی هستن:)
    ویرایش توسط Shiva : 7th November 2012 در ساعت 04:12 PM دلیل: فراموشی!

کاربر میهن پت shadi.a آواتار ها
    حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    3566
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرام نمایش پست ها
    شادی جان ، با یک جعبه محکم کفش براش یه تونل درست کردم. خوشش میاد ولی مقوا رو گاز می گیره ترسیدم براش ضرر داشته باشه برش داشتم . اگه اشکال نداره دوباره بذارمش
    عزیزم باید از گذاشتن هر چیزی که قابل جویدنه براش و مضره،خودداری کنین.
    جعبه کفش براش مضره،چون توش مواد شیمیایی داره و یک ماده ی بازیافت شده است.
    بهتره که از چوب های بی رنگ و طبیعی براش اسباب بازی درست کنید و اسباب بازی هایی که پلاستیکی هستند باید غیر قابل جویدن باشند مثل جنس خود قفس های اماده و اسباب بازی های اماده،از پارچه هم میتونید استفاده کنید ولی حواستون باشه که تا جای ممکن نجوش ولی اگر هم حواستون نبود و جویدش،مشکلی ایجاد نمی کنه.
    شما میتونید یک تفریح خوبی که براش ایجاد کنید اینه که یک پارچه ای رو بهش اختصاص بدید و به مرور وقتی که پارچه اش رو شناخت،اون رو گوشه اتاق پهن کنید(البته زیرش چیزی مثل سفره پهن کنید که اگر دستشویی کرد،از پارچه اش رد نشه) بعد در طول روز بذاریدش روش و بهش اجازه بدید که توی اتاق بگرده ولی حتما قبلش چیز های خطرناک رو از محیط دور کنید که خطرناک ترینش میتونه سیم های برق باشه و چیز های دیگه قابل جویدن،غذای اون روزش و یا خوراکیش رو(مثل پلت چون خشک است و دانه دانه است و جمع کردن باقی مانده اش راحته) براش بذارید روی پارچه،مطمئن باشین که ماجراجویی دور اتاق و دویدن و پریدن براش خیلی لذت بخش خواهد بود و وقتی که بیرون از قفس اند،خیلی با احتیاط میاد بیرون پارچه و بعد خودش زودی فرار می کنه روی پارچه!!! واقعا دیدنشون در هنگام بازی خیلی لذت بخشه.
    اگر این کار رو انجام دادین خواهشا عکس و مخصوصا فیلم برای من و دوستان یادتون نره!
    ویرایش توسط shadi.a : 7th November 2012 در ساعت 04:29 PM

کاربر جدید
    شماره عضویت
    4582
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام دوستان
    واقعا از لطف همگیتون برای پاسخ دادن به سوالاتم سپاسگزارم.
    راهنمایی هاتون رو اجرا کردم . مخصوصا در مورد برداشتن جعبه کفش و آزاد گذاشتن پسرم روی پارچه!

الان نزدیک 3-4 شبه به یه مشکل جدید برخوردم:
    حدود ساعت 11:30 تا 11:45 شب ، شروع می کنه به گاز زدن قفسش و این کار رو تا نیم ساعت ادامه می ده و بعد ول می کنه . می ترسم بیارمش بیرون عادت کنه ساعت 12 شب هی بخواد بیاد بیرون !! چی کار کنم؟

راستی یه سوال دیگه : نخندینا اااا ! این خوکچه هندیا وقتی می خوابن چشماشون بسته نمی شه؟ ! من هر وقت دیدمش چشماش باز بوده پسرم

کاربر ارزشمند
    شماره عضویت
    41
    میانگین پست در روز
    1.09
    ای بابا..آره اون زمانی که داره میجوه اصلا محلش ندی که خیلی زود یاد میگیرن هرچی بخواد ازت همین کارارو میکنه :دی پس سعی کن کارهایی رو که دوست نداری انجام بده وقتی ازشش میبینی بی محلی کنی..توجهت رو ببینه اون کارهمیشه تکرار میشه..من خودم یه خوکچه داشتم که از ساعت 2 شب تا 6 صبح یه سره میدوید و سوت میزد!!:| (البته نابینا بود و متوجه تاریکی نبود ولی خب اونجوری عادت کرده بود دیگه)
    چرا چشماش بسته میشه حالا بیشتر که بهت عادت کنه خواب عمیقشو میبینی..اولاش یکم بی اعتمادن خیلی مراقب دور و اطرافن..به مرور درست میشه..

کاربر جدید
    شماره عضویت
    4582
    میانگین پست در روز
    0.01
    مرسی avishan (شیوای عزیز).
    خیلی لطف کردی و خیال منو کلی راحت کردی

کاربر فعال milad 22 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد خلیلی نسب
    علایق
    حیوانات ، متال ، تاریخ قبل از اسلام ، طبیعت و طبیعت گردی
    شماره عضویت
    1000
    میانگین پست در روز
    0.47
    يه سوال .
    من قبلا همستر داشتم ولي تازگيا كه خوكچه ميبينم بهش علاقه پيدا كردم ...خواستم بپرسم اين خونه هايي كه واسه خوكچه درس ميكنن كار امده؟اخه همستر تو گوشه قفسش ادرار ميكنه پس نميشه خونش رو از چوب يا ... درس كرد چون خراب ميشه. خوكچه هم اينتوريه؟ادرارش رو كجا انجام ميده؟ مثل همستر خراب كن هست؟چون ميدونم كه به چابكي همستر نيست.
    كلا ممنون ميششم در مورد اين (خرابكارياش )بهم توضيح مختصر بديد
    مرسي

مایلم اعضا بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم، باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد
    ehda.ir

بیدار شو فروغ!
    دیگر کسی پرواز را به خاطر نمی سپرد...
    در سرزمین گرسنگان
    پرنده خوردنیست....

کاربر ارزشمند
    شماره عضویت
    41
    میانگین پست در روز
    1.09
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
    يه سوال .
    من قبلا همستر داشتم ولي تازگيا كه خوكچه ميبينم بهش علاقه پيدا كردم ...خواستم بپرسم اين خونه هايي كه واسه خوكچه درس ميكنن كار امده؟اخه همستر تو گوشه قفسش ادرار ميكنه پس نميشه خونش رو از چوب يا ... درس كرد چون خراب ميشه. خوكچه هم اينتوريه؟ادرارش رو كجا انجام ميده؟ مثل همستر خراب كن هست؟چون ميدونم كه به چابكي همستر نيست.
    كلا ممنون ميششم در مورد اين (خرابكارياش )بهم توضيح مختصر بديد
    مرسي
    خوکچه همه جا دستشویی میکنه میلاد جان..ولی میشه یادش داد فقط بره توی توالتش کارشو انجام بده ..ولی معمولا یه قسمت رو در نظر میگیرن و بیشتر وقتا همونجا دستشویی میکنن..
    خرابکاریهاش متوجه نشدم کلا شیطنتاشونو منظورته؟اینا هم خرابکارن:دی بعضیاشون همه چی رو میجون بعضیاشونم نه..ولی در کل اگه میبینی خوشت اومده بهت پیشنهاد میکنم حتما نگهداریشونو تجربه کنی..منم همستر داشتم همستر هم خیلی شیرینه ولی اینا قابل قیاس با هیچی نیستن..عالین عالی!!

کاربر جدید puffy آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مریم موحد
    علایق
    موسیقی :) نگاه کردن puffy وروجک کوچولو و بازی باهاش :)
    تخصص
    گرافیست
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    4544
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام به همگی :) هوا رو به سردیه برا همین جهت یاد آوری فقط خواستم بگم حتما حواستون باشه که خوکچه هندی ها دمایه محیطی که توش هستن نباید بیشتر از 24 درجه باشه از گذاشتنشون کنار بخاری شومینه و حرارت مستقیم و زیر آفتاب مستقیم خود داری کنید. روزتون خوش

کاربر ارزشمند
    شماره عضویت
    41
    میانگین پست در روز
    1.09
    ممنون از این توصیه خوب و به موقع مریم جان ..من هنوز بخاری اتاقمو روشن نکردم و تقریبا هوا خیلی سرد میشه..صبح دیدم خوکچه ماده م رفته لای پارچه خوابیده..طفلکی سردش شده بود

کاربر میهن پت guinea pig آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    محمد متین حسنی
    علایق
    بازی با جیمبو خوکچه خودم
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    5484
    میانگین پست در روز
    0.15
    کمک کمک
    یکی از گوش های
    خوکچه
    من رگاش قرمز شده چیزیش شده؟لطفا زود بگید

صفحه 14 از 237 نخستنخست ... 412131415162464114 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)