نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715

استتارهاي باورنکردني ( آيا مي توانيد حيوانات را پيدا کنيد؟)

استتار، يکي از مهم*ترين قدرت*هايي است که بسياري از موجودات به آن مجهز هستند و از آن به عنوان يک سيستم تدافعي يا حمله*اي استفاده مي*کنند.
    عکاسان حيات وحش علاقه بسيار زيادي به گرفتن تصاوير زيبا از استتار حيوانات دارند و در اين ميان "آرت ولفه" يکي از بهترين عکاسان استتار است.
    او بسياري از سال*هاي زندگي خود را صرف گرفتن عکس*هايي کرده است که شايد به نظر خيلي ساده باشند اما با دقت زياد متوجه خواهيد شد که نکات ريزي در دل آن نهفته است.
    اين عکاس 61 ساله از ساله 1980 عکاسي استتار را آغاز کرده است و براي اينکه بتواند بهترين تصاوير را به ثبت برساند تقريباً به بسياري از کشورهاي دنيا سفر کرده است.
    او همچنين مي*گويد براي اينکه اين عکس*ها را ثبت کند کتاب*هاي بسيار زيادي نيز در مورد نحوه استتار حيوانات مطالعه کرده است که البته کمک به سزايي در خلق تصاوير به او کرده*اند.
    به نظر شما در هر کدام از اين عکس*ها چه حيواني حضور دارد؟

عکس 1

عکس 2

عکس 3

عکس 4

عکس 5

عکس 6
    منبع:پانا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    5827
    ببخشین! من نفهمیدم! قسمت نظرات دقیقا کجا میشه؟ پیدا نکردم!( از بس که تنبلم دنبالش نگشتم)

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا نمایش پست ها
    ببخشین! من نفهمیدم! قسمت نظرات دقیقا کجا میشه؟ پیدا نکردم!( از بس که تنبلم دنبالش نگشتم)
    شما همین جا بگو.البته توی این اکثرشون معلوم هستند.اینو ببینید بیشتر خوشتون میاد:http://www.parsipet.ir/thread13742.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    5827
    مرسی آقا رضا! واقعا عکسای جالبی هستن!( اون یکی عکسا رو هم دیدم)! استتار های فوق العاده ایی دارن این موجودات!!! که میشه با کمی دقت حتی اون زرافه رو هم دید یا اون میمون ها!( هر چند زرنگی کردین و عکسا رو کوچیک گذاشتین که کارو سخت ترش بکنین!)
    ولی تو خود طبیعت واقعیت امر چیز دیگه اییه! من خودم به شخصه (که ادعا دارم اطرافم به همه چی توجه میکنم) یکبار دقیقا تو فاصله 1 متری یه مار زنگی ( تا جایی که میدونم تو آذربایجان مار زنگی نداریم ولی این کاملا شبیه مار زنگی بود وبا تکون دادن انتهای دمش صدای خاصی تولید میکرد) غافلگیر شدم! یا یه گراز بزرگ وحشی دقیقا تو فاصله 5/98 سانتی بنده قرار داشت و ابدا متوجه اون نبودم! جالب اینه که اونم متوجه من نبود! و وقتی متوجه من شد که تو چه فاصله ایی ازش ایستادم , نمیدونین چجوری از من ترسید و پا گذاشت به فرار! چون اگه بهم حمله میکرد براحتی میتونست منو بزنه(البته من اصلا اصلا نترسیدما!)
    تو طبیعت واقعا موارد استتار فوق العاده ایی هست که گاهی حتی از فاصله چند سانتی متری هم نمیشه موجود رو از فضا و محیط اطرافش تمییز داد!
    الله اکبر! تنها کلمه ایی که میشه در این موارد گفت.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)