صفحه 4 از 54 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 540
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    سگ . همستر. مرغ عشق. ماهی. خرگوش
    شماره عضویت
    9977
    سلام من یه خرگوش به نام ملوس دارم که همراه 5 تا هاپوهام تو اتاق زندگی میکنه. مدتیه بفکر افتادم براش یه خونه خوب و ایمن درست کنم ولی تو حیاط هم 2 سگ بزرگ دارم ( لولو) . پس باید خونه اون خیلی ایمن باشه تا دست اونا هم بهش نرسه و طفلک از زندگیش لذت ببره . اما هیچ ایده ای ندارم. شما میتونید بهم کمک کنید؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    11381
    سلام
    من یک خرگوش داشتم که الان یکسالو نیم اش هست و نژاد اش رو نمیدونم و دو رنگ است و سفید و قهوه ای .. و پسر است ..
    و یک خرگوش دختر هم دارم که 4 5 ماهه است ..
    هر روزی یکیشونو تو قفس میذارم که با هم نباشن و جدا باشند .. وقتی دختره رو توی قفس میذارم ، پسره دورش میچرخه و تا شب اروم نداره و وقتی پسره تو قفسه همش سعی میکنه بیاد بیرون ولی دختره عین خیالش نیس میخوره زندگی میکنه بازی میکنه و ... و هر دوشون توی حیاط زندگی میکنن ..

آیا با این حال امکان وحشی شدنشون وجود داره؟
    راه کاری هست که با هم بازی کنن و دنبال هم نکنن و دعوا نکنن؟؟ همش دعوا میکنن و پسره دنباله دختره اس !
    چطوری میتونم دو تاشونو داشته باشم که مسالمت آمیز زندگی کنن با هم؟
    ممنون مشم از راهنماییتون ..

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    11381
    سلام
    من دو تا خرگوش دارم یکی نر و یکی ماده است . اسم خرگوش نر ام : گوشی | و اسم خرگوش ماده ام : لوسی هستش
    نر یکسالو نیم . و ماده 4 ماهه است ..
    از هم جدا زندگی میکنن ولی همو میبینن . یکی داخل قفسه و یکی بیرون از قفس ..
    نر دو رنگیه سفید و قهوه ای . ماده سفید کامل است با گوش های صورتی و چشامای قرمز

سوال اولم اینه که : چیکار کنم اینا جفت گیری نکنن و با هم بازی کنن؟ کی ها میتونم بذارمشون کنار هم تا بازی کنن ؟
    سوال دومم اینه که بخام عقیمشون کنم کدوم رو باید عقیم کنم؟ و وقتی عقیم بشن دیگه وحشی نمیشن و با هم بازی میکنن؟
    سوال سومم اینه که واکسن نزده اند ولی هر شیش ماه ضد انگل میدم بهشون طبق گفته ی دامپزشک .. و البته ماده ام هنوز 6 ماه نشده که ضضد انگل بدم بهش .. مشکل به وجود نمیاد با هم بودنشون؟

من میترسم گوشی از روزی که لوسی رو اوردم همش استرس داره همش عجله داره .. اصلا حواسش پرته .. یکی دوبار داشت بپر بپر میکرد اشتباهی رفت تو دیوار .. چیزیش نشه؟!؟ چیکار کنم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط gooshi نمایش پست ها
    سلام
    من دو تا خرگوش دارم یکی نر و یکی ماده است . اسم خرگوش نر ام : گوشی | و اسم خرگوش ماده ام : لوسی هستش
    نر یکسالو نیم . و ماده 4 ماهه است ..
    از هم جدا زندگی میکنن ولی همو میبینن . یکی داخل قفسه و یکی بیرون از قفس ..
    نر دو رنگیه سفید و قهوه ای . ماده سفید کامل است با گوش های صورتی و چشامای قرمز

سوال اولم اینه که : چیکار کنم اینا جفت گیری نکنن و با هم بازی کنن؟ کی ها میتونم بذارمشون کنار هم تا بازی کنن ؟
    سوال دومم اینه که بخام عقیمشون کنم کدوم رو باید عقیم کنم؟ و وقتی عقیم بشن دیگه وحشی نمیشن و با هم بازی میکنن؟
    سوال سومم اینه که واکسن نزده اند ولی هر شیش ماه ضد انگل میدم بهشون طبق گفته ی دامپزشک .. و البته ماده ام هنوز 6 ماه نشده که ضضد انگل بدم بهش .. مشکل به وجود نمیاد با هم بودنشون؟

من میترسم گوشی از روزی که لوسی رو اوردم همش استرس داره همش عجله داره .. اصلا حواسش پرته .. یکی دوبار داشت بپر بپر میکرد اشتباهی رفت تو دیوار .. چیزیش نشه؟!؟ چیکار کنم؟

1. فکر نمی کنم که راه مطمئنی وجود داشته باشه جز این که عقیمشون کنید
    2. هر دو رو عقیم کنید . این برای سلامتیشون هم خیلی بهتره
    3. درمورد واکسیناسیون خرگوش ها اطلاعات خوبی ندارم ولی می تونید یه مشاوره از دامپزشک بگیرید

کاربرفعال

شماره عضویت
    276
    سلام دوستان
    راستش دنبال یه خرگوش انقوره یا نژاد مینیاتوری واقعی هستم واسه نگهداری داخل اپارتمان بدون حیاط
    به نظر شما اگه پیدا بشه میشه(جایی دیدم که داشت) بدون حیاط و داخل اپارتمان نگهش داشت؟ ممنون میشم کمی راهنمایی کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت و اکواریوم و گیاه و خوکچه
    شماره عضویت
    11803
    از کجا بفهمم خرگوشی که میفروشند مینیاتوریه یا بچه خرگوش؟اگر اصلا یونجه به خرگوش ندیم چه میشود و جایگزینی داره؟مرسییی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت و اکواریوم و گیاه و خوکچه
    شماره عضویت
    11803
    خرگوش باید حتما ظرف ابش ساچمه ای باشد؟برای جویدن چی بهش بدهیم؟از چه بسترهایی میشود استفاده کرد؟اگر اصلا بهش ینجه ندهیم مشکلی پیش میاید؟چطور بفهمیم خرگوش مینیاتوری است یا بچه؟تجربه دیگری درباره خرگوش دارید بگویید.مرسییی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    iguana
    شماره عضویت
    11880
    چه نوع خرگوشی برای نگهدای در منزل بهتره ؟؟؟؟؟؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    300
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش دنبال یه خرگوش انقوره یا نژاد مینیاتوری واقعی هستم واسه نگهداری داخل اپارتمان بدون حیاط
    به نظر شما اگه پیدا بشه میشه(جایی دیدم که داشت) بدون حیاط و داخل اپارتمان نگهش داشت؟ ممنون میشم کمی راهنمایی کنید
    نگهداری خرگوش بدون حیاط هم برای شما و هم برای خود حیوون عذاب آوره. مگه در شرایطی که خرگوش خودش یاد بگیره که بره تو حموم کارشو بکنه بیاد بیرون وگرنه تمیزکردن خرابکاریش کار حضرت فیله!
    نژاد مینیاتوری که مشهور شده تو ایران بزرگ میشه و فقط اسمش مینیاتوریه (به دلیل ظاهرش). البته اگه تراس هم داشته باشید در صورت حصارکشی مطمئن، جای خوبی برای خرگوش به حساب میاد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    300
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman ashtary نمایش پست ها
    از کجا بفهمم خرگوشی که میفروشند مینیاتوریه یا بچه خرگوش؟اگر اصلا یونجه به خرگوش ندیم چه میشود و جایگزینی داره؟مرسییی
    بالاتر هم گفتم. خرگوش مینیاتوری بزرگ میشه و در اصل همون بچه خرگوشه که به اسم خرگوش مینیاتوری میفروشن.
    هفتاد و پنج درصد تغذیه خرگوش باید یونجه باشه وگرنه به دلیل رشد دائمی ریشه دندان خرگوش مشکلاتی در آینده براش به وجود میاد که متاسفانه راه حلی اون موقع نخواهد داشت و خرگوش باید خوابونده بشه...
    میتونید از پت شاپ ها و یا میدان های اسب دوانی تهیه کنید.

صفحه 4 از 54 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)