نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: گذاشتن لانه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی کاسکو کنگو
    شماره عضویت
    10301

گذاشتن لانه

با سلام خدمت دوستان .بنده 1 جفت عروس دارم البته چند ماهی هست دارم که اثری از جفت گیری ندیدم. الان براشون لانه گذاشتتم نر خیلی میره اون تو میمونه بعد ماده میره ...مدتی هم در روز هر دوتا اون تو هستن ولی نه خبری از جفت گیری هست نه هیچی ...تا ماده از قفس میاد بیرون تو اتاق نره براش آواز میخونه و مستی میکنه.....ویتامین آدس3 هم میدم تو آبشون..چرا اینا جفت نمیش...یا این علائم چی هست؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط payamnd نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان .بنده 1 جفت عروس دارم البته چند ماهی هست دارم که اثری از جفت گیری ندیدم. الان براشون لانه گذاشتتم نر خیلی میره اون تو میمونه بعد ماده میره ...مدتی هم در روز هر دوتا اون تو هستن ولی نه خبری از جفت گیری هست نه هیچی ...تا ماده از قفس میاد بیرون تو اتاق نره براش آواز میخونه و مستی میکنه.....ویتامین آدس3 هم میدم تو آبشون..چرا اینا جفت نمیش...یا این علائم چی هست؟
    سلام دوست عزیز.خوش آمدین.نیازی به باز کردن یک صفحه ی جدید نبود و لطف کنید شما هم ادامه ی بحثتون رو در مبحث عروس هلندی ادامه بدین.رفت و آمد به لونه تا یک مدتی علامت تخم گذاری هست و بعد ازاون اگر حدود بیست روزی گذشت و هیچ تغییری در رفتار جفت مشاهده نشد و جفت گیری و یا تغییر حالت در ماده نبود هیچ تاثیری نداره و فقط به نوعی یک رفتار تکراری شده.از طرفی حالا که به لونه رفت و آمد دارن حتما از غذاهای گرم مثل هفت تخم،شادونه و تخمه و سفیده تخم مرغ آبپزو جوانه گندم استفاده کنید و جاشون رو گرم نگه دارید تا به جفت گیری تحریک بشن و سریعتر جفت بشن و تخم گذاری کنن.

برای پرسیدن سوالات خود بر روی تاپیکهای پرسش و پاسخ زیر کلیک کنید

.....................

.....................

.....................

.....................

.....................

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)