در حال بارگذاری...


قورباغه سمی توت فرنگی :

این نوع از قورباغه ها، پوستی به رنگ قرمز روشن و کمی شبیه به توت فرنگی دارند. آنها عمدتا در آمریکای مرکزی یافت می شود. این نوع از قورباغه ها برای انسان بسیار خطرناک است.
این سم از خوردن نوعی کنه در بدن این قورباغه ایجاد میگردد .
قورباغه سمی پشت قطره ای :

دارای پوست سیاه و سفید است. در جنگل انبوه از اکوادور و پرو یافت میشود. این سم بسیار خطرناک در پوست آن قادر به کشتن پنج انسان در یک زمان خواهد بود. این قورباغه بسیار زیبا است، اما یکی از مضر ترین و سمی ترین قورباغه های دنیا است.


قورباغه سمی طلایی :

این قورباغه سمی و مرگبار جهان است. بیشتر در هلند دیده شده و قادر به کشتن 20 نفر و دو فیل بزرگ آفریقا است. در صورت لمس این خورباقه خواهید مرد . سم این قورباغه به سرعت بر روی قلب تاثیر میگذارد.
قورباغه سمی Phantasmal :

این قورباغه یکی از گونه های سمی و البته کمیاب در جهان است که میتواند براحتی با سم خود حیوانات مهاجم و حتی انسان را بکشد.


قورباغه رنگرزی :

این قورباغه یکی از بزرگترین قورباغه های سمی دنیا است. در قبایل محلی از سم این قورباغه برای شکار استفاده میشده است.


قورباغه سمی پشت قرمز :

این قورباغه از سمش برای کشتن حیوانات و شکار خود استفاده میکند. سم او بسیار خطر ناک و همانند یک مار بزرگ زهرآگین است.


قورباغه سیاه پا:

دومین قورباغه سمی جهان است. شما می توانید این قورباغه در غرب کلمبیا پیدا کنید. کوچکتر از قورباغه های دیگر است.


قورباغه برگی :

این قورباغه بسیار جالب است و به عنوان قورباغه میمون شناخته شده است. این یک قورباغه بسیار شوم است. می تواند تبدیل به علت سرطان و ایدز و سایر بیماری های خطرناک شود. این قورباغه به خودی خود قادر به تزریق سم در بدن دیگران میباشد.


قورباغه سمی دوست داشتنی :

این قورباغه سمی فوق العاده نیز به صورت راه راه می باشد. عمدتا در آمریکای مرکزی یافت مشود.زهر این قورباغه کمتر از 0.8 میکروگرم است و همچنین برای انسان خطرناک بوده و عامل نارسایی قلبی می شود.


قورباغه سمی آبی :

این قورباغه سمی با کیفیت پایین دارد، ولی باز هم برای انسان مضر است. آمریکای جنوبی زندگی می کند. 2 میکروگرم از سمش می تواند یک انسان به راحتی بکشند.


قورباغه سمی Golfodulcean :

این قورباغه شگفت انگیز است که کاملا با رنگش قابل تشخیص است. حاوی سم به طرز محسوسی کمتر از انواع دیگر است.


قورباغه Corroboree :

این قورباغه خطرناک می توان به راحتی ق توسط نوارهای زردش تشخیص داد . زادگاهش در استرالیا است. این قورباغه می تواند سمی به خودی خود تولید کند که بیشتر برای استفاده در شکار بکار میرود.منبع:topnop.ir