شركت ال‌جي با پرده‌برداري از سري‌P مانيتورهاي خود اعلام كرد؛ شركت‌ها با استفاده از اين مانيتورها با پردازش ابري كه هيچ احتياجي به كيس و كامپيوتر در كنار خود ندارند، مي‌توانند فضاي آزاد بيشتری براي كارمندان خود ايجاد کنند. اين سري از مانيتور‌ها با بهره‌گيري از تكنولوژيVMware- Zero Client UPoE، قابليت ايجاد يك شبكه مجازي با سيستم امنيتي بهتر و كاهش هزينه‌ها را دارند.
به گفته بخش مانیتورهای ال جی، ‌اين مانيتورها انتخاب جالبی در نسل آينده معماري فضاي كار در سازمان‌ها هستند و در آنها با ادغام دو تكنولوژي Cloud و IPS امكانات جالبي در بهره‌وري از فضاي كار و محاسبات مجازي ايجاد شده است.
اين سري از مانيتور‌ها كه server-based هستند، قابليت‌هاي منحصر به فردي هم دارند که مهم‌ترين آنها نرم‌افزاري است كه از طريق يك شبكه مركزي مديريت مي‌شود و امنيت بيشتري دربرابر نفوذ هكرها، ‌ويروس‌ها و نرم‌افزارهاي *****ي ايجاد كرده و عمليات كنترل و بلوكه كردن داده‌ها بسيار راحت‌تر انجام می‌شود.
تكنولوژيZero Client Cloud Computing ال‌جي با ادغام سرورها، نياز به فضاي سخت‌افزاري را کاهش می‌دهد. در واقع هر بخش تنها يك كابل LAN،‌ يك كيبورد و يك موس نياز دارد و هيچ نيازي به CPU، حافظه RAM و فضاي سخت افزاري نیست. علاوه بر اين کاربران نيازي به سيستم‌عامل نداشته و اين امر موجب صرفه‌جويي در زمان و هزينه مي‌شود و همچنين بالا آمدن دستگاه در مقايسه با كامپيوترهاي متداول بسيار سريع‌تر بوده و كل سيستم هم مطابق با استانداردهاي سازگاري با محيط زيست طراحی شده است.
اين مانيتورها با بهره‌گيري از پلت فرم VMware كه يك زيربناي مجازي خودكار است، به شركت‌ها كمك مي‌كند تا از طريق مديريت شبكه،‌ هزينه‌ها را كاهش داده و عملكرد بهتري داشته باشند. از آنجايي كه اين پلت فرم به‌صورت خودكار عمل مي‌كند، ارسال خدمات IT به هر بخش كاري سريع‌تر و مطابق با ويژگي‌هاي سيستم انجام مي‌پذيرد. علاوه بر اين،‌ اين نرم‌افزار به صورتي برنامه ريزي شده كه امنيت هر چه بيشتري را به هنگام تهيه نسخه پشتيباني يا به روز شدن خودكار سيستم، ‌براي كاربر فراهم کند.
تكنولوژي Cisco UPoE با توزيع انرژي در ميان دستگاه‌هاي موجود در شبكه LAN و با استفاده از برنامه هوشمند Energy wise به بررسي ميزان مصرف انرژي در دستگاه‌ها و انجام تنظيمات خودكار پرداخته و موجب بهره وري در مصرف انرژي مي‌شود. اين تكنولوژي با حذف كابل‌ها و اتصالات به كارمندان كمك مي‌كند كه استفاده بهتري از فضاي موجود در اتاق كار خود بکنند.
با استفاده از پنل‌هاي IPSدر مقايسه با پنل‌هاي TN، ‌اين مانيتور‌هاي 23 اينچي دارای زاويه ديد وسیع‌تر، كيفيت تصوير بهتر، رنگ‌هاي شفاف و واقعي‌تري هستند. مانيتور مدل N2311AZ همچنین با كاهش خستگي در چشم‌ها، انتخاب مناسبی براي کاربرانی با مشاغلي مانند طراحي و گرافيك خواهد بود.

LG FLATRON N2311AZ