صفحه 6 از 37 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 370

موضوع: اسکیمر

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.a نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان و اساتيد محترم:
    دوستان من براي يكي از تانكهام كه حجم آبش 185 ليتر هستش ميخوام از اسكيومر دايمكس مدل xp-30 استفاده كنم. ميخواستم ببينم بنظر شما دوستان عزيز اين اسكيومر براي اين تانك جوابگو هست يا نه؟
    سلام محصولات دیمکس به نسبت اسکیمر های آسیایی کیفیت خوبی دراند البته خوب برند های اروپایی خیلی بهتر هستنreد ولی خوب تو این بازار گیر اوردنشون کار آسونی نیست
    این اسکیمر برای حجم تا 44 کالن ظاهرا پاسخگو هست هرچند عملکرد بهینش برای تانکای تا 30 گالن هست ظاهرا ( منبع reefbuilders ) ولی در کل تو این بازار و با این قیمتا شاید دایمکس گزینه ی بدی نباشه (البته من خودم از این مدل استفاده نکردم تا به حال) البته این مدل حداکثر باری حجم حدود 166 لیتر هست ظاهرا که حجم تانک شما از این بیشتره یه مقدار!!!
    ویرایش توسط محمد صادق بهمنش : 4th March 2013 در ساعت 12:20 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    634
    مرسي دوست عزيز از پاسختون، حالا بنظر شما اين اسكيومر رو استفاده كنم؟ براي اين حجم تانك چه پيشنهادي داريد؟

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    با سلام خدمت همه دوستان و اساتيد محترم:
    دوستان من براي يكي از تانكهام كه حجم آبش 185 ليتر هستش ميخوام از اسكيومر دايمكس مدل xp-30 استفاده كنم. ميخواستم ببينم بنظر شما دوستان عزيز اين اسكيومر براي اين تانك جوابگو هست يا نه؟
    سلام اسکیمر من همین مدل هستش اسکیمر خوبیه بیشتر یه جور مینی سکیمر از نظر من اسکیمر خیلی نباید قوی باشه اما بعضی ها عقیدشون اینه که اسکیمر باید قوی باشه یا دقیقا متناسب حجم آکواریم باشه حجم تانک من کمتر از 150لیتره با رف و سامپ بیشتر از 200 لیتر میشه اما کار منو راه انداخته

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    634
    نقل قول نوشته اصلی توسط afros نمایش پست ها
    سلام اسکیمر من همین مدل هستش اسکیمر خوبیه بیشتر یه جور مینی سکیمر از نظر من اسکیمر خیلی نباید قوی باشه اما بعضی ها عقیدشون اینه که اسکیمر باید قوی باشه یا دقیقا متناسب حجم آکواریم باشه حجم تانک من کمتر از 150لیتره با رف و سامپ بیشتر از 200 لیتر میشه اما کار منو راه انداخته
    ممنون از راهنماييت، من بين اين اسكيمر و ماكرو as-100 نيميدونم كدوم رو انتخاب كنم..! ماكرو قبلا داشتم بد نبود ولي ماكرو 100 براي 400 ليتره، واقعا نميدونم چكار كنم..! اولين تانك آب شوري كه داشتم اسكيمر تانزي داشتم و خيلي ازش راضي بودم اما حالا به دليل افزايش بيش از حد قيمتها ميخوام از يكي از اين دو مدلي كه گفتم استفاده كنم، ممنون ميشم دوستان كمك كنند

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    ممنون از راهنماييت، من بين اين اسكيمر و ماكرو as-100 نيميدونم كدوم رو انتخاب كنم..! ماكرو قبلا داشتم بد نبود ولي ماكرو 100 براي 400 ليتره، واقعا نميدونم چكار كنم..! اولين تانك آب شوري كه داشتم اسكيمر تانزي داشتم و خيلي ازش راضي بودم اما حالا به دليل افزايش بيش از حد قيمتها ميخوام از يكي از اين دو مدلي كه گفتم استفاده كنم، ممنون ميشم دوستان كمك كنند
    به نظره من که از اسکیمر خیلی قوی استفاده نکنید نهایتا به اندازه حجمتون باشه قوی بودن بیش از حد باعث میشه آب آکواریوم زود مواد مفیدش رو از دست بده اما در هر صورت برند های روپایی قابل مقایسه با دایمکس و برندهای آسیایی نیس!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    634
    به نظره من که از اسکیمر خیلی قوی استفاده نکنید نهایتا به اندازه حجمتون باشه قوی بودن بیش از حد باعث میشه آب آکواریوم زود مواد مفیدش رو از دست بده اما در هر صورت برند های روپایی قابل مقایسه با دایمکس و برندهای آسیایی نیس!
    بهترين اسكيمر براي 185 ليتر آب و قيمت حدودا 200هزار تومن چي پيشنهاد ميكني شما؟

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    بهترين اسكيمر براي 185 ليتر آب و قيمت حدودا 200هزار تومن چي پيشنهاد ميكني شما؟
    والا قیمت ها خیلی بالاس اجناس هم پیدا نمیشه من همین اسکیمر دایمکس رو خریدم 60 تومن الا باید دور و بر 200_150 باشه اسکیمر ماکرو مدل ks 100 هم برا حجم 300 لیتره خوبه اما قیمت ندارم ! من خودم 1 ماهی هس دنبال یسری از اجناس هستم پیدا نیس دیگه!
    به نظرم در درجه اول ماکرو ks100 اگه نشد همین دایمکس حالا دوستان دیگم که قیمت دارن نظر بدن بهتره میشه!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    634
    والا قیمت ها خیلی بالاس اجناس هم پیدا نمیشه من همین اسکیمر دایمکس رو خریدم 60 تومن الا باید دور و بر 200_150 باشه اسکیمر ماکرو مدل ks 100 هم برا حجم 300 لیتره خوبه اما قیمت ندارم ! من خودم 1 ماهی هس دنبال یسری از اجناس هستم پیدا نیس دیگه!
    به نظرم در درجه اول ماکرو ks100 اگه نشد همین دایمکس حالا دوستان دیگم که قیمت دارن نظر بدن بهتره میشه!
    مرسي از همكاري شما، آره فكر كنم همون ماكرو 100 براي من مناسبتر باشه. راستي نظر دوستان راجع به دايمكس مدل els-10
    چيه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    634
    مرسي از همكاري شما، آره فكر كنم همون ماكرو 100 براي من مناسبتر باشه. راستي نظر دوستان راجع به دايمكس مدل els-10
    چيه؟
    جهت اطلاع دوستان
    الان ماكرو as-100p رو قيمت گرفتم 248 تومن، آيا به نظر شما براي اين اسكيمر ارزش داره؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    634
    جهت اطلاع دوستان:
    ماكرو مدل as-100p رو الان قيمت گرفتم 248 تومن، من كه تعجب كردم واقعا براي اين اسكيمر اين مبلغ ارزش داره؟

صفحه 6 از 37 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)