صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10272

24 راهنمایی در باره کاسکو

سلام ممنونم که همیشه به سوالاتم خوب پاسخ میدید
    کاسکو من که الان یک ماه بیشتر خریدمش.چند روزی بود که وقتی از قفس میاوردمش بیرون همش پرواز میکرد و خیلی هم خوشحال بود که پرواز میکرد.وقتی خریده بودمش به فروشنده گفته بودم که پرشو بزنه اما گفت که بزار واسه چند هفته بعد.اما فکر کنم درستش این بود که همون روز اول میزدش که کاسکو اینقدر پرواز نمیکرد.گاهی هم خودشو زخمی میکرد وقتی هم میومدم ببرمش رو قفس میخواست نوک بگیره که یعنی منو نبر.بهرحال پرشو کوتاه کردم الان خیلی ناراحته.اصلا نمیخونه.همش کز کرده بالای قفس.باید چیکار کنم ؟احساس میکنم دیگه به اندازه اول بهم اعتماد نداره.البته من موقع کوتاهی پر نرفتم و به شوهرم گفتم ببره تا از دست من ناراحت نشه.با اسباب بازیهاشم بازی نمیکنه .حتما هم تو رام کردنشم اثر میزاره؟؟ممنونم راهنماییم کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

1.بهتره پر کاسکو همون روز های اول کوتااه شه
    2.اگر کوتاه نمیشه اصلا نباید به هیچ عنوان از قفس خارج بشه . پرواز کنترل نشده طوطی باعث آسیب دیدن خوده طوطی میشه و علاوه بر اون چون باید به زور به قفس برش گردونید باعث سلب اطمینان طوطی نسبت به شما میشه

لطفا کاسکوتون رو ببرید یک کلینیک دامپزشکی پراش رو کوتاه کنه بعد از اون هم تا چندین ماه فقط بهش محبت کنید و غذا بدی و از بیرون آوردن و دست زدن بهش خود داری کنید

تاپیک های زیادی در مورد آموزش به کاسکو نحوه اهلی کردن و رام کردن کاسکو وجود داره متیونید مطالعه کنید
    اگر سوالی هم دارید میتونید از همین طریق بپرسید تا پاسخ بدیم

موفق باشید

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط aida banoo نمایش پست ها
    سلام ممنونم که همیشه به سوالاتم خوب پاسخ میدید
    کاسکو من که الان یک ماه بیشتر خریدمش.چند روزی بود که وقتی از قفس میاوردمش بیرون همش پرواز میکرد و خیلی هم خوشحال بود که پرواز میکرد.وقتی خریده بودمش به فروشنده گفته بودم که پرشو بزنه اما گفت که بزار واسه چند هفته بعد.اما فکر کنم درستش این بود که همون روز اول میزدش که کاسکو اینقدر پرواز نمیکرد.گاهی هم خودشو زخمی میکرد وقتی هم میومدم ببرمش رو قفس میخواست نوک بگیره که یعنی منو نبر.بهرحال پرشو کوتاه کردم الان خیلی ناراحته.اصلا نمیخونه.همش کز کرده بالای قفس.باید چیکار کنم ؟احساس میکنم دیگه به اندازه اول بهم اعتماد نداره.البته من موقع کوتاهی پر نرفتم و به شوهرم گفتم ببره تا از دست من ناراحت نشه.با اسباب بازیهاشم بازی نمیکنه .حتما هم تو رام کردنشم اثر میزاره؟؟ممنونم راهنماییم کنید

سلام

بله درستش این بود که همون اول پراشو کوتاه میکردید که استرس اضافی نکشه

این ناراحتی و کز کردنشم عادیه بخاطر همین چیدن پرهاش و اینکه دیگه نمیتونه پرواز کنه

بهش چند روزی وقت بدید و مراحل رام شدنش رو از هر مرحله که بهتون اجازه میده ادامه بدید

اصلا بهش استرس وارد نکنید و عجله هم نکنید تا خودش به مرور به شما مجدد اعتماد کنه

آقا بابک همزمان شد پستامون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    10296
    سلام خوبيد اين كامي من اصلا كاهو نخود عدس لوبيا سبزيجات نميخوره فقط تخمه ميخوره و سيب منم مجبورميشم پسته و بادام و گردو بدم چيكار كنم دو روز ندادم واسم بي اهميت شده بود لطفا راهنمايي كنيد مرسي ....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10272
    سلام .الان 10روز که از کوتاهی پاهاش میگذره.از نظر اعتماد که گفته بودید به نظرم با من مشکلی نداره.چون از دستم غذا میگیره و از قفس بیرون میاد.اقای اژیده فرمودند که از قفس بیرون نیارمش.اما اونطوری خیلی افسرده شده بود.بیرون میارمش .همش بال بال میزنه.اما هنوز نمیخونه.همش کز کرده یعنی تنها راهش صبر هستش؟؟

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام .الان 10روز که از کوتاهی پاهاش میگذره.از نظر اعتماد که گفته بودید به نظرم با من مشکلی نداره.چون از دستم غذا میگیره و از قفس بیرون میاد.اقای اژیده فرمودند که از قفس بیرون نیارمش.اما اونطوری خیلی افسرده شده بود.بیرون میارمش .همش بال بال میزنه.اما هنوز نمیخونه.همش کز کرده یعنی تنها راهش صبر هستش؟؟

آره آیدا جان

یکم که بگذره شروع میکنه سر و صدا کردن

آقای آژیده گفته بودن اگر پرهاش کوتاه نشده بیرون نیاد که برای به قفس برگردوندن بهش استرس وارد نشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10272
    ممنون از جوابتونوامروز با شخصی صحبت میکردم میگفت من یک طوطی سبز داشتم که بخاطر اوردن طوطی دیگه دچار افسردگی شدوبه من نصیحت کرد که برم داروی ضد افسردگی بگیرم شما چه نظری دارید؟شرمنده همش سوال میکنم اخه نگرانشم

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ممنون از جوابتونوامروز با شخصی صحبت میکردم میگفت من یک طوطی سبز داشتم که بخاطر اوردن طوطی دیگه دچار افسردگی شدوبه من نصیحت کرد که برم داروی ضد افسردگی بگیرم شما چه نظری دارید؟شرمنده همش سوال میکنم اخه نگرانشم
    نه اصلا همچین کاری نکنین

راحت باش عزیزم هر سوالی پیش اومد در خدمتیم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10272
    سلام خسته نباشید.کاسکو من چند مدته که ناخوناشم میجوه.مربوط به کوتاه کردن پرهاشم هست.میترسم پرکن شه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام خسته نباشید.کاسکو من چند مدته که ناخوناشم میجوه.مربوط به کوتاه کردن پرهاشم هست.میترسم پرکن شه

جویدن ناخن توسط طوطی و کاسکو معمولا یک اختلال عصبی هست
    سعی کنید با گذاشتن وقت و فراهم کردن اسباب بازی و شرایط مناسب ، آرامش رو برای طوطیتون فراهم کنید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)