صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    سگ-طوطی
    شماره عضویت
    8239

الاغی که گناهکار است!

دیده بان حقوق حیوانات: هر روز در اخبار شما انواع مشکلات را میخوانیم و انواع پیشرفتها را مرور و پیگیری میکنیم و امیدواریم وضعیت کشور عزیزمان از روز قبل بیشتر و بهتر بهبود یابد ـ که انشاءالله میشود ـ اما به این دلخوشیم که مشکلات در تمام دنیا وجود داشته و مقطعی بوده و حل میشود و مهم این است که ما ملت متمدن و بزرگی هستیم با سابقه تاریخی طولانی.
    پیشه تاریخی ما میگوید، ملتی هستیم صلحطلب و آزاده و پیشرو در حقوق بشر، اما تابناک عزیز شما را به مقدساتتان قسم میدهم، دیگر مشکلات فرهنگی ما را تیتر نزن. دیگر خبر کشتار الاغها و خرسهای گناهکاری که گناهشان متولد شدن در این کشور متمدن است را نگو… .
    وقتی خبر کشتن الاغ سمیرمی را با ضربات پتک خواندم، پیگیری و فیلم آن را دانلود کردم ـ که ای کاش موفق به دانلود آن نمیشدم ـ انگار ضربات پتک به سرم میخورد. واقعا این حیوان زبان بسته چه بدی و جنایتی در حق ما انسانها کرده که اینچنین وحشیانه از او انتقام میگیریم یا توله خرسهای سمیرمی که به سوگ مادرشان نشسته بودند، چه گناهی داشتند که آنچنان جنایتکارانه کشته میشوند؟!
    عاجزانه تقاضا میکنم موضوع را پیگیری کنید تا قوانینی در حمایت از حیوانات که اسیر ما هستند، در مجلس تصویب شود و به شدت با خاطیان برخورد شود، چون این خبرها و این اتفاقات با شرایط کنونی که دشمنان این مرز و بوم از هیچ موردی در برخورد و دشمنی به سادگی عبور نکرده و تبلیغات منفی را در رأس استراتژی خود قرار دادهاند، تأثیر عمیقی در افکار عمومی جامعه جهانی و دیدگاه آنان به این ملت بزرگ دارد.بدانیم که امروزه یک ملت به خاطر وجود یا فقدان فرهنگ انسانی و اجتماعی است که تحسین یا تحقیر میشوند.منبع: تابناک/ رضا مارالی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    وای
    منکه وقتی دیدم حالم واقعا بد شد، مخصوصا اونجا که حیوون زبون بسته داشت دست و پا میزد...
    اونطور که من فهمیدم (توسایتای مختلف نوشته بودن، شاید خودتونم خونده باشین) کسی که این کارو کرده کلا سابقه حیوان آزاری مزمن داره. طرف جانیه. یه بار شکم یه الاغو سوراخ کرده و توش بنزین ریخته بعد آتیشش زده. یه بار هم پای یه روباهو قطع کرده از همونجا با کمپرسور انقدر بادش کرده تا ترکیده یا خیلی چیزای فجیع تر...
    فقط امیدوارم قبل از اون دنیا تو همین دنیا هم عاقبت کارشو ببینه. به خدا همه چی تو این دنیا حساب کتاب داره، به همین راحتی نمیشه هر ... کرد بدون عقوبتش.
    الان دارم اینو تایپ میکنم دستم داره میلرزه

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    خدا لعنتش کنه هزار بار از ته دلم اینو میگم

امیدوارم این بلاها سر خودش بیاد

میگن بعضی ادما از پست ترین حیوونام پست تر میشن

واقعا اون پست ترین حیوون شرف داره به اینجور ادما

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    من که اصلا دیگه این کلیپارو نمیبینم یه دفعه اون خرسارو دیدم تا چند روز حالم بد بود نمیدونم اینا چه موجوداتین که میتونن یه همچین کارایی بکنن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9395
    واقعا جای تاسف داره...

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898
    درست نیست اسم اینها رو آدم یا حیوان گذاشت.حیوانات فقط براساس غریزه و نیاز طبیعی برای زنده موندن شکار میکنن و هیچوقت بابت تفریح و بی دلیل حیوان دیگه ای رو نمی کشن . کسی که اون الاغ بیچاره و بی گناه یا حیوانات دیگه رو به طرق مختلف آزار میده و میکشه فقط باید بهش گفت هیولا و نه چیز دیگه و بهترین راه نجات جهان از هیولاها نابودی آنهاست.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین و شور
    شماره عضویت
    6304
    آدم وحشی که میگن همینه همینه.
    راستی کلیپ شو کجا میشه دید؟؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    9531
    بسیار واقعه ی تاسف و تالم برانگیزی بود.یکبار در درکه الاغ بارکشی را دیدیم که انبوهی از سنگ رویش بار زده بودند که از شدت سنگینی نمی توانست راه برود.موجود بی رحمی که این بار را افزون میکرد با زدن ضربه با بیل به سر و گردن این جانور مظلوم سعی در حرکت الاغ داشت ......مدت ها درگیر موضوع بودم...............
    اما این بار فاجعه بسیار عمیق تر است.
    این جانور بی رحم در همین دنیا هم تقاص جنایت خودش را خواهد داد.
    لعنت خدا براو باد.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    من نمیدونم همچین موجود وحشیی اسمش چی میتونه باشه فقط میتونم بگم بهتره اینج.ر افراد توی قرنطینه زندگی کنند تا به کسی و چیزی آسیب نزنند
    من نتونستم این کلیپ رو ببینم فقط راجع به موضوع سرچ کردم همین عکسا رو دیدم وداستان رو خوندم
    یه سوال توی ایران راه قانونیی برای محاکمه این فرد وکسی که فیلم برداری میکرده وجود داره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ژاندی کانور
    شماره عضویت
    9540
    حیوانات به جرم زندگی در عصر آدم هایی که بویی از آدمی را آدمیت لازم است نبرده اند این چنین پر شور سلاخی میشوند....
    وای بر ما...
    وای بر ما...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)