نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216

5 فروش سه تا کاسکو سخنگو

باسلام به تمام دوستان
    1.این کاسکو 50.60 کلمه بیشتر صحبت میکنه وخیلی رام وقیمت2.000.000تمن
    2.این کاسکو 50.60 کلمه بیشتر حرف میزنه وخیلی خوبه وقیمت1.900.000تمن
    3.این کاسکو 8.9 کلمه صحبت مکنه غارنمی کشه ولی از جلو سینه پرکنه وقیمت850000 تمن
    ویرایش توسط بابک آژیده : 27th September 2012 در ساعت 09:08 AM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    باسلام به تمام دوستان
    1.این کسکو50.60کلمه بیشتر صحبت میکنه وخیلی رام وقیمت2.000.000تمن
    2.این کاسکو50.60کلمه بیشتر حرف میزنه وخیلی خوبه وقیمت1.900.000تمن
    3.این کاسکو8.9کلمه صحبت مکنه غارنمی کشه ولی از جلو سینه پرکنه وقیمت850000تمن
    سلام . از هر کدوم چندتا عکس بذار حتما .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    من که خسته شدم انقدر گفتم گذاشتن شماره تلفن غیر قاونیه دوستان!!!لطفا شمارتون رو پاک کنید وهر کس قصد خرید داشت بهتون پیام خصوصی میده و شما اونجا بهش شماره بده

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    من عکسی نمیبینم ؟؟؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ژاندی کانور
    شماره عضویت
    9540
    این طور که مشخصه قوانین آگهی های فروش نیازمند تغییرات و تجدید نظراتیه که باید یه سرعت اتخاذ بشه...
    این رو در بخش مدیران مطرح خواهم کرد و با متخلفین قوانین اتخاذ شده برخورد خواهد شد...

گذاشتن شماره تلفن و نداشتن عکس و خیلی چیزهای دیگه ایراداتیه که به قوانین وارده.. البته اجرای قوانین رو دوستان عزیزم سهل گرفتن اما این آسون گرفتن ها و پا گذاشتن ها روی قوانین به خاطر گذشت های فروتنانه دوستان گلم داره رفته رفته به خود انجمن و مرتبه اون لطمه وارد میکنه...

قوانین آگهی و خرید و فروش را بعد از بازتگری در چندین پست و تاپیک به اطلاع عموم خواهیم رسانید...

پیروز باشید.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط آیدین عامری نمایش پست ها
    این طور که مشخصه قوانین آگهی های فروش نیازمند تغییرات و تجدید نظراتیه که باید یه سرعت اتخاذ بشه...
    این رو در بخش مدیران مطرح خواهم کرد و با متخلفین قوانین اتخاذ شده برخورد خواهد شد...

گذاشتن شماره تلفن و نداشتن عکس و خیلی چیزهای دیگه ایراداتیه که به قوانین وارده.. البته اجرای قوانین رو دوستان عزیزم سهل گرفتن اما این آسون گرفتن ها و پا گذاشتن ها روی قوانین به خاطر گذشت های فروتنانه دوستان گلم داره رفته رفته به خود انجمن و مرتبه اون لطمه وارد میکنه...

قوانین آگهی و خرید و فروش را بعد از بازتگری در چندین پست و تاپیک به اطلاع عموم خواهیم رسانید...

پیروز باشید.
    قوانین خرید و فروش از ابتدا خیلی خوب وضع شدن ولی متاسفانه دوستان اصلا مراعات نمیکنن و تنها راه حلش هم حذف آگهی های مورد دارهست.فروش سه تا کاسکو سخنگو از پنجاه کلمه تا هفتاد کلمه بدون حتی یک عکس و یا یک کلیپ از حرف زدن یکیشون و یا شاه طوطی کاملا رام و دستی بدون یک عکس کنار صاحبش.مشخصا این آگهی ها مشکلی دارن که هیچ عکس یا کلیپی کنارشون نیست و فقط تنها راه حلشون هم برای جلوگیری از سو استفاده از کاربرا حذف آگهی ها هستش.تعارف که با کسی نداریم.من پیشنهاد میدم برای پرنده ی رام حداقل دو تا عکس کنار صاحبش و برای پرنده های سخنگو یک کلیپ از سخنگوییش ضمیمه بشه تا خیال همه راحت بشه.موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)