نقل از جام جم :
جام جم آنلاين: معاون عمليات پليس راه كشور گفت: بر اثر برخورد يك دستگاه اتوبوس مسافربري با يك راس اسب در شمال کشور و واژگوني خودرو، هفت نفر كشته و 27 نفر زخمي شدند.


سرهنگ صمد اسفندياري به مهر گفت: شب گذشته با گزارش واژگوني يك دستگاه اتوبوس مسافربري در محور فومن، بلافاصله ماموران پليس راه در محل سانحه حاضر و متوجه شدند اتوبوس مسافربري به علت برخورد با يك راس اسب از مسير اصلي منحرف و واژگون شده است.

وي افزود: بر اثر اين حادثه هفت نفر جان خود را از دست داده و 27 نفر مجروح شده بودند كه با تلاش عوامل امدادي از درون اتوبوس خارج شده و نجات يافتند.

معاون عمليات پليس راه تاكيد كرد: اين حادثه به علت انحراف اتوبوس پس از برخورد با اسب روي داد و راننده نيز در وقوع آن مقصر است.اين خودرو از اردبيل به سمت اصفهان در حركت بود.

نقل از ایرانتو :

برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک راس احشام سرگردان شب گذشته در محور فومن به سراوان استان گیلان 41 کشته و زخمی برجای گذاشت.

به گزارش تابناک به نقل از همشهری، برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک راس احشام سرگردان (اسب) در شب گذشته فاجعه انسانی در استان گیلان برجای گذاشت.

شب گذشته حدود ساعت 20:30 اتوبوس حامل مسافر از استان اردبیل به مقصد استان اصفهان در محور فومن به سراوان استان گیلان با یک راس احشام سرگردان(اسب) برخورد نموده و شدت این تصادف منجر به واژگونی اتوبوس گردید.

اختلاف سطح و حاشیه جاده به شدت اصابت اتوبوس و سرنشینان آن قوت بخشیده و در نتیجه جان 6 نفر را در دم گرفته و 35 نفر را مصدوم و راهی بیمارستانهای رشت نمود.

این گزارش می افزاید، یک نفر دیگر از حادثه دیدگان این تصادف در بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده فوت نموده و سایرین نیز تحت نظر پزشکان قرار دارند.

گفتنی است علت تصادف هم اکنون توسط کارشناسان پلیس راه در حال رسیدگی بوده و گزارش تکمیلی نیز متعاقبا ارسال خواهد شد.

نقل از پول نیوز :

معاون عملیات پلیس راه تاکید کرد: این حادثه به علت انحراف اتوبوس پس از برخورد با اسب روی داد و راننده نیز در وقوع آن مقصر است.

معاون عملیات پلیس راه کشور گفت: براثر برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک راس اسب و واژگونی آن پنج نفر کشته و 27 نفر زخمی شدند.

سرهنگ صمد اسفندیاری در گفتگو با مهر اظهار داشت: شب گذشته واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور فومن گزارش شد. بلافاصله ماموران پلیس راه در محل سانحه حاضر و متوجه شدند اتوبوس مسافربری به علت برخورد با یک راس اسب از مسیر اصلی منحرف و واژگون شده است.

وی ادامه داد: براثر این حادثه پنج نفر جان خود را از دست داده و 27 نفر مجروح شدن بودند که با تلاش عوامل امدادی از درون اتوبوس نجات یافتند.

معاون عملیات پلیس راه تاکید کرد: این حادثه به علت انحراف اتوبوس پس از برخورد با اسب روی داد و راننده نیز در وقوع آن مقصر است.

گفتنی است این خودرو از اردبیل به سمت تهران در حرکت بود.