صفحه 2 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 155
    همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1364 نمایش پست ها
    سلام...
    تانک زیبای دارید انشالله همیشه آبش بچرخه
    گفتم شاید بهتر باشه باقی بحث ساخت رف رو اینجا ادامه بدیم...به نظرم یه راهی هست برای سر ریز نشدن اب سامپ وقتی که رف رو به سیستم اضافه کنی...فقط یه عکس از خروچی اب از تانک اصلی بذار ببینم...فکر کنم بتونی سرش زانوی بزنی که مقدار برگشت اب کمتر بشه....
    سلام لطف دارین این تانک که پای تانکای زیبای شما دوستان نمیرسه بعضی از دوستان از جمله شما تو خونشون اقیانوس درست کردن

این خروجی

اینم جایی که میریزه تو سامپ

منظورتون اینه که سطح آب اکو کم کنم؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    تو عکسهای قبلی دیدم که سر خروجی اب زانویی نداره گفتم شاید به خاطر اونه که اب برگشتی به سامپ خیلی زیاده هستش که تو این عکس میبینم که گداشتین...اگه زانو رو ساف بذارید به سمت سطح اب بهتر میشه...الان صدای خور خور ایجاد نمیکنه؟
    تو عکس سامپ معلومه که سطح اب گیریش خوبه و فضای خالی برای برگشت اب زیاده...با این سایز تانک شما و عکسی که از خروجی تانک اصلی گذاشتین و سطح ابگیری سامپ ، به نظرم که اب برگشتی شما از لوله ورودی اب باشه نه خروجی !!! لوله ورودی چقدر داخل اب فرو رفته؟ قبل وارد شدن لوله به اب سوراخ داره که اب برنگرده؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    تو عکسهای قبلی دیدم که سر خروجی اب زانویی نداره گفتم شاید به خاطر اونه که اب برگشتی به سامپ خیلی زیاده هستش که تو این عکس میبینم که گداشتین...اگه زانو رو ساف بذارید به سمت سطح اب بهتر میشه...الان صدای خور خور ایجاد نمیکنه؟
    تو عکس سامپ معلومه که سطح اب گیریش خوبه و فضای خالی برای برگشت اب زیاده...با این سایز تانک شما و عکسی که از خروجی تانک اصلی گذاشتین و سطح ابگیری سامپ ، به نظرم که اب برگشتی شما از لوله ورودی اب باشه نه خروجی !!! لوله ورودی چقدر داخل اب فرو رفته؟ قبل وارد شدن لوله به اب سوراخ داره که اب برنگرده؟؟؟
    بله کاملا حق با شماس آب برگشتی از ورودیه آبه
    نه سوراخ نکردم تنبلی کردم
    لوله ورودی 6_7 سانت داخل آبه اگه سوراخ کنم مشکل برگشت آب حل میشه؟ کجاشو و با چی سوراخ کنم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    دمت گرم خندم گرفت واقعا...
    یه سانت بالاتر از سطح اب رو سوراخ کن... اگه هویه داری که بذار داغ بشه یه سوراخ به ....چی بگم؟؟؟به اندازه قطر یه لوله هوا که برای پمپ هوا استفاده میشه ایجاد کن البته یه ذره کوچیکتر...اگرم که هویه نداری یه میخ داغ کن با اون سوراخش کن...در حدی باشه که وقتی جریان اب قطع شد هوا بکشه تا اب بر نگرده...

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    دمت گرم خندم گرفت واقعا...
    یه سانت بالاتر از سطح اب رو سوراخ کن... اگه هویه داری که بذار داغ بشه یه سوراخ به ....چی بگم؟؟؟به اندازه قطر یه لوله هوا که برای پمپ هوا استفاده میشه ایجاد کن البته یه ذره کوچیکتر...اگرم که هویه نداری یه میخ داغ کن با اون سوراخش کن...در حدی باشه که وقتی جریان اب قطع شد هوا بکشه تا اب بر نگرده...

مرسی این کارو می کنم نتیجشو میگم فکنم با میخ سردم بشه آخه برا ورودی ازین لوله خمای که برا سیم برق و تلفنه استفاده کردم
    سعی میکنم تمام مراحل ساخت و یکی یکی انجام بدمو با شما و دوستان مشورت کنم تا چیزی خراب نشه
    خیلی ممنون واقعا از راهنمایی هاتون
    بازم مزاحم میشم

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    اینم کرم لوله ای که اوایل یه گل داشت الان 2 تا شده کسی نژادشو میشناسه؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    درود دوست من

اول از همه تبریک میگم بابت تانکتون

دوم اینکه من چون زیاد در مورد آب شور نمیدونم و فقط مقدار کمی اطلاعات دارم برام جای سوال بود که چرا نمیشه در کف تانک آب شور از گیاه هایی که توی رفیجیوم اگه اشتباه نکنم ، استفاده کرد ؟

این سوال رو پرسیدم چون خودم تانک گیاهی دارم و خیلی علاقه به محیط سر سبز یا حدااقل کمی محیط سبز در تانک رو خیلی دوست دارم !

سوم اینکه این ماشروم و کرم لوله ای که شما فرمودین جنبه کاربردی هم دارن یا فقط جنبه زیبایی دارند ؟

سوال آخر من هم این هستش که درسته که شقایق های آب شور رو وقتی با دست میگیرند بوی خیلی بدی به جا میزاره و اگه حقیقت داره چرا ؟

با تشکر از شما

داود

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    درود دوست من

اول از همه تبریک میگم بابت تانکتون
    خیلی ممنون بابت تبریک و توجهتون

دوم اینکه من چون زیاد در مورد آب شور نمیدونم و فقط مقدار کمی اطلاعات دارم برام جای سوال بود که چرا نمیشه در کف تانک آب شور از گیاه هایی که توی رفیجیوم اگه اشتباه نکنم ، استفاده کرد ؟
    شدنش که میشه اما معایبی داره یکی اینکه باعث تغییر ph در شب میشه دوم اینکه اگه رشدش زیاد بشه دردسر هرس کردن داره سوم اینکه بعضی از ماهی ها مث بلوتگ یا ماهی های دیگه گیاه خوار ممکن ازش تغذیه کنن اما من دیدم تو تانک اصلی هم میزارن!!

این سوال رو پرسیدم چون خودم تانک گیاهی دارم و خیلی علاقه به محیط سر سبز یا حدااقل کمی محیط سبز در تانک رو خیلی دوست دارم !
    ایشالا همیشه آبش براتون بچرخه
    سوم اینکه این ماشروم و کرم لوله ای که شما فرمودین جنبه کاربردی هم دارن یا فقط جنبه زیبایی دارند ؟
    منظورتون از کاربردی اینه که چیزیرو جذب کنن یا جلبک بخورن؟ نه فقط زیبایی دارن اما موجودات دیگه هستن مث هرمیت ستاره,بلنی,حلزون که تمیز کای میکنن
    سوال آخر من هم این هستش که درسته که شقایق های آب شور رو وقتی با دست میگیرند بوی خیلی بدی به جا میزاره و اگه حقیقت داره چرا ؟
    والا من الان دو تا وارد کردم تو تانک با دستم گرفتم اما بویی نداشت اما وقتی می خوان مدفوع کنن خودشونو جمع میکنن گلاب به روتون یه ماده قهوه ای میدن بیرون! البته به نسبت مرجان ها آبو بیشر کثیف میکنن
    با تشکر از شما

داود
    دوست عزیز جواب هارو لا به لای سوالاتون نوشتم راستی اسم من هم داود از آشناییتون خوشحال شدم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط afros نمایش پست ها
    دوست عزیز جواب هارو لا به لای سوالاتون نوشتم راستی اسم من هم داود از آشناییتون خوشحال شدم
    منم خوشحال شدم داود جان !

تانک بعدی خودم هم حتما آبشور راه میندازم که بی آب شور از از این دنیا نریم !

راستس چقدر خرج نورتون شد ؟

ممنون

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    منم خوشحال شدم داود جان !

تانک بعدی خودم هم حتما آبشور راه میندازم که بی آب شور از از این دنیا نریم !

راستس چقدر خرج نورتون شد ؟

ممنون
    بله آکواریوم آب شور توش موجودات زیبا و عجیبی میشه نگه داشت انشالا یه قشنگشو راه بندازین البته آکواریوم های گیاهی هم خیلی زیبان اگه پولشو داشتم حتما یکی راه میداختم
    من از قاب آماده دایمکس استفاده کردم 2 تا سفید و 2 تا اکتنیک قیمتش شد 130 تومن
    البته برا تانکاهی بزرگتر با ارتفاع بیشتر باید از ترکیب متال هم استفاده کرد که خوب هزینرو خیلی بالا میبره

صفحه 2 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)