صفحه 2 از 25 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 245
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری کنگو
    شماره عضویت
    4934
    خیلی زیباس
    در مورد سوت هاش هم توضیح میدی ؟ پر سر و صداس ؟! جیغ های بلند هم میزنه ؟
    براش سلامتی آرزو میکنم...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    باسلام
    از حسن نيت همه عزيزان سپاسگزارم...

در مورد سروصداش بايد بگم كه كاكادو از جمله طوطيهاي شلوغ و شيطونه...
    الفي هم از اين قاعده مستثنا نيست...
    در هنگام شادي و هيجان زياد و زمانيكه خيلي اطرافش شلوغ ميشه و به طبع سروصدا و همهمه بالا ميره اونم اول شروع ميكنه به غرغر كردن و بعد هم يواش يواش تبديل به فريادهاي بلند و در نهايت هم جيغهاي بنفش ميشه!!!...
    يكبار يدونه از همون جيغها رو دقيقاً زمانيكه روي دوشم بود زد و باوركنيد تا چندساعت گوشم سوت ميكشيد...
    البته فكر ميكنم جايي كه قبلاً ازش نگهداري ميشد آروم و ساكت بود(چيزيكه زياد توي خونه ما پيدا نميشه يعني آرامش و سكوت!!!)اما بمرور زمان و بعداز گذشت اين چندروز به شرايط جديد عادت كرده و اونم ميون جمعيت وول ميخوره و منم همش نگران دنبالشم كه خداي ناكرده كسي اونو ناخواسته لگد نكنه...
    هروقت هم كه كار بدي ميكنه و من فقط نگاش ميكنم اونم يه جوري قيافه مظلومانه به خودش ميگيره و خودش به خودش ميگه "برو تو برو تو" بعدش هم ميره توي قفس يا روي قفس ميشينه و به صورتش پف ميده و 2-3 دقيقه بعدهم اول يواش هي ميگه "سلام" بعد هم با يك حالت محزوني ميگه "خوبي بابايي"...
    باوركنيد با چنان تن صدايي اينو ميگه كه دل سنگ رو آب ميكنه...
    منم ميرم سراغش و وقتي مياد روي شونه ام دوباره با همون صداي رسا و سرحالش ميگه "بوس بده بوس بده" و خلاصه همه چي ختم به خير ميشه...
    اينم يه كلوزآپ از الفي...

جديداً هم شده كمكي من در سيفون كردن تانكها!!!(سيفون كردن 7 تا تانك تو خونه خودش بس نبود الان الفي هم شده قوز بالا قوز)...
    وقتي دارم تانكي رو سيفون ميكنم هر كجا كه باشه سريع مياد كنارم و با كلمه "بيا بالا بيا بالا" منظور خودش رو ميرسونه كه ميخواد بياد روي دوشم و بعداز اونهم هي خودشو نزديك شيشه ميكنه و با نوك زبونش از پشت شيشه ماهيها رو ميچشه ببينه چه مزه اي هست و گهگداري هم شيلنگ سيفون رو يه گازي ميگيره...
    بارها شده اونو بردم سرجاش تا بتونم براحتي كارمو كنم اما به خرجش نميره دوباره مياد روي شونم...
    حالا من از يكطرف بايد حواسم باشه كه سيفون درست انجام بدم و از طرف ديگه هم حواسم به الفي باشه كه كار خرابي نكنه...
    طفلكي با اينكار ميخواد صميميتش رو بهم نشون بده و من بفهمم كه چقدر توي اينكارها داره بهم كمك ميكنه!!!
    خلاصه هر روز با ايشون يه داستاني داريم...
    ببخشيد زياد شد...
    باتشكر farhad-2007

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    چه جالبه
    خوشبحالتون
    من از اینطور طوطی هایی خوشم میاد که فضول و ورجه ورجه کنن و به موقش حرف بزنن
    تا حالا چندجا دیدم کاسکو داشتن کاسکو هم مثل بت رو چوب نشسته نگا درو دیوار میکنه بعدش مثله دیوونه ها یهو میگه سلام دیگه خفه میشه بیعد از صاحبش میپرسی چقدر خریدی میگه 2 میلیون
    خوب دیگه بیشتر توضیح بدین چکارا میکنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    از شیرین کاریاش فیلم بذارین بیشتر ازش تعریف کنین خیلی بامزه اس

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام

کاکادوها خیلی شیرینن

خیلی رفتار هاشون جالبه.

مخصوصا موقع خرابکاری آدم نمیدونه بخنده یا جدی باشه

الفی هم وقتی غریبه میبینه غریبی میکنه یا اینکه زود شروع میکنه شیطونی؟

اگر ممکنه یه ویدیو هم ازش بگذارید، از حرف زدنش.

خدا حفظش کنه.

ایشالا تا چند وقت دیگه خودش میره براتون تانکهاتونو سیفون میزنه

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    حالا شاید دوستان اشنایی کمتری از جنابعالی نسبت به بنده داشته باشند
    ولی وقتی دیدم عنوان تاپیک عکس پرندگان تون رو اولین پرنده ای که به ذهنم رسید کاکادو بود
    مثل همیشه تو همه زمینه ها بهترین انتخاب
    دوستان این استاد قدیمی بنده یا کاری رو انجام نمیده وقتی هم انجام بده همیشه بهترین رو انجام میده
    واقعا زیباست
    بین طوطی ها زیباترین خانواده هستند به نظر بنده

ارادتمند

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad-2007 نمایش پست ها
    باسلام
    از حسن نيت همه عزيزان سپاسگزارم...

در مورد سروصداش بايد بگم كه كاكادو از جمله طوطيهاي شلوغ و شيطونه...
    الفي هم از اين قاعده مستثنا نيست...
    در هنگام شادي و هيجان زياد و زمانيكه خيلي اطرافش شلوغ ميشه و به طبع سروصدا و همهمه بالا ميره اونم اول شروع ميكنه به غرغر كردن و بعد هم يواش يواش تبديل به فريادهاي بلند و در نهايت هم جيغهاي بنفش ميشه!!!...
    يكبار يدونه از همون جيغها رو دقيقاً زمانيكه روي دوشم بود زد و باوركنيد تا چندساعت گوشم سوت ميكشيد...
    البته فكر ميكنم جايي كه قبلاً ازش نگهداري ميشد آروم و ساكت بود(چيزيكه زياد توي خونه ما پيدا نميشه يعني آرامش و سكوت!!!)اما بمرور زمان و بعداز گذشت اين چندروز به شرايط جديد عادت كرده و اونم ميون جمعيت وول ميخوره و منم همش نگران دنبالشم كه خداي ناكرده كسي اونو ناخواسته لگد نكنه...
    هروقت هم كه كار بدي ميكنه و من فقط نگاش ميكنم اونم يه جوري قيافه مظلومانه به خودش ميگيره و خودش به خودش ميگه "برو تو برو تو" بعدش هم ميره توي قفس يا روي قفس ميشينه و به صورتش پف ميده و 2-3 دقيقه بعدهم اول يواش هي ميگه "سلام" بعد هم با يك حالت محزوني ميگه "خوبي بابايي"...
    باوركنيد با چنان تن صدايي اينو ميگه كه دل سنگ رو آب ميكنه...
    منم ميرم سراغش و وقتي مياد روي شونه ام دوباره با همون صداي رسا و سرحالش ميگه "بوس بده بوس بده" و خلاصه همه چي ختم به خير ميشه...
    اينم يه كلوزآپ از الفي...

جديداً هم شده كمكي من در سيفون كردن تانكها!!!(سيفون كردن 7 تا تانك تو خونه خودش بس نبود الان الفي هم شده قوز بالا قوز)...
    وقتي دارم تانكي رو سيفون ميكنم هر كجا كه باشه سريع مياد كنارم و با كلمه "بيا بالا بيا بالا" منظور خودش رو ميرسونه كه ميخواد بياد روي دوشم و بعداز اونهم هي خودشو نزديك شيشه ميكنه و با نوك زبونش از پشت شيشه ماهيها رو ميچشه ببينه چه مزه اي هست و گهگداري هم شيلنگ سيفون رو يه گازي ميگيره...
    بارها شده اونو بردم سرجاش تا بتونم براحتي كارمو كنم اما به خرجش نميره دوباره مياد روي شونم...
    حالا من از يكطرف بايد حواسم باشه كه سيفون درست انجام بدم و از طرف ديگه هم حواسم به الفي باشه كه كار خرابي نكنه...
    طفلكي با اينكار ميخواد صميميتش رو بهم نشون بده و من بفهمم كه چقدر توي اينكارها داره بهم كمك ميكنه!!!
    خلاصه هر روز با ايشون يه داستاني داريم...
    ببخشيد زياد شد...
    باتشكر farhad-2007
    سلام حاج فرهاد

این همونه که از اول قرار بود بخری؟

فرم نگاهش نشون میده شینطون و سالمه و مشکلات رایج کاکادو ها رو نداره
    دیگه کاکادو همینه دیگه حالا یه کم دیگه بگذره کالما رو همه چیز احساس مالکیت میکنه رسما باید خونتون رو تحویلش بدید و کوچ کنید

کاربر موثر

شماره عضویت
    4467
    سلام تبریک میگم خیلییییییییی نازه کاکادوتون،امیدوارم در کنار هم خوش باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    باسلام
    از حسن نيت شما سپاسگزارم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط ouskar نمایش پست ها
    چه جالبه
    خوشبحالتون
    من از اینطور طوطی هایی خوشم میاد که فضول و ورجه ورجه کنن و به موقش حرف بزنن
    تا حالا چندجا دیدم کاسکو داشتن کاسکو هم مثل بت رو چوب نشسته نگا درو دیوار میکنه بعدش مثله دیوونه ها یهو میگه سلام دیگه خفه میشه بیعد از صاحبش میپرسی چقدر خریدی میگه 2 میلیون
    خوب دیگه بیشتر توضیح بدین چکارا میکنه
    يكي از مسائلي كه من كاسكو نگرفتم همين بود...
    يكي از بستگانمون كاسكو داره خيلي هم حرف ميزنه اما تا غريبه ميبينه يه گوشه كز ميكنه و فقط و فقط به صاحبش اعتماد داره و نه حتي به افراد خانواده...
    اما كاكادو دقيقاً نقطه مقابل اونه يعني خيلي پرتحرك و شيطونه اما قدرت سخنگويي به مراتب پائين تر(كه البته زياد هم برام مهم نيست)چون به اندازه كافي خودمون تو خونه حرف ميزنيم...
    بعداز ظهرها كه خسته ميرم خونه از خدامه كه يه ساعتي روهم استراحت كنم ولي ايشون تازه منو ديده و ميخواد دق و دلي از صبح نديدن رو دربياره و ديگه خودتون حدس بزنيد ديگه!!!...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    از شیرین کاریاش فیلم بذارین بیشتر ازش تعریف کنین خیلی بامزه اس
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام
    کاکادوها خیلی شیرینن
    خیلی رفتار هاشون جالبه.
    مخصوصا موقع خرابکاری آدم نمیدونه بخنده یا جدی باشه
    الفی هم وقتی غریبه میبینه غریبی میکنه یا اینکه زود شروع میکنه شیطونی؟
    اگر ممکنه یه ویدیو هم ازش بگذارید، از حرف زدنش.
    خدا حفظش کنه.
    ایشالا تا چند وقت دیگه خودش میره براتون تانکهاتونو سیفون میزنه
    در مورد فيلم به روي چشم هام در اسرع وقت اينكارو انجام ميدم...
    چيزيكه خيلي برام جالبه هر خانم ويا دختر جووني براي اولين بار مياد و الفي ميبينتش خودشو به آب و آتيش ميزنه و ميره روي شونش و ميگه "بوس بده بوس بده"...
    آخه فكر منو كه نميكنه كه بايد جواب پس بدم!!!...
    نميگه شوهر اون خانم يا پدر اون دوشيزه يهو غيرتي بشه و اول سر اون ببره بعدهم منو!!!...
    يكبار هم به اتفاق رفته بوديم با الفي فضاي سبز پشت منزل كه از شانس بد ما!!! دختر همسايه مون هم بيرون بود تا الفي اونو ديد همون جمله معروف و هميشگي خودش رو تكرار كرد اول يه سلام كشيده كه نظر همه رو جلب كنه و بعدش هم "بوس بده بوس بده"!!!
    باورتون نميشه من خيلي باهاشون رودر واسي دارم و هي سرخ ميشدم و سفيد ميشدم و از احول پدر و مادر جويا ميشدم اما ايشون سوزنش گير كرده بود و دائم ميگفت بوس بده بوس بده...
    منم سريع خداحافظي كردم و اومدم و وقتي در رو بستم يه نفسي كشيدم...
    حالا اون بنده خداها راجع به من چي فكر ميكنن نميدونم...
    اما روي هم رفته خيلي باهاش حال ميكنم و هر روز كه ميگذره اين احساس بيشتر ميشه...
    هرچي من با حيام اين پدرسوخته،پررو هستش...(ميگين نه از آقا بابك بپرسين)
    اگر ديدين كه چندروز ازمن خبري نيست خودتون بدونيد كه چه اتفاقي افتاده...
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    حالا شاید دوستان اشنایی کمتری از جنابعالی نسبت به بنده داشته باشند
    ولی وقتی دیدم عنوان تاپیک عکس پرندگان تون رو اولین پرنده ای که به ذهنم رسید کاکادو بود
    مثل همیشه تو همه زمینه ها بهترین انتخاب
    دوستان این استاد قدیمی بنده یا کاری رو انجام نمیده وقتی هم انجام بده همیشه بهترین رو انجام میده
    واقعا زیباست
    بین طوطی ها زیباترین خانواده هستند به نظر بنده

ارادتمند
    آقا مصطفي عزيز و دوست داشتني...
    شما مثل هميشه به اين حقير لطف داشتي و داري و بااين بنده نوازي هات منو شرمنده ميكني...
    من در محضر شما تلمذ ميكنم...
    اميدوارم لياقت اينهمه لطف و بزرگواري شما رو داشته باشم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام حاج فرهاد
    این همونه که از اول قرار بود بخری؟
    فرم نگاهش نشون میده شینطون و سالمه و مشکلات رایج کاکادو ها رو نداره
    دیگه کاکادو همینه دیگه حالا یه کم دیگه بگذره کالما رو همه چیز احساس مالکیت میکنه رسما باید خونتون رو تحویلش بدید و کوچ کنید
    بابك جان اين همون كاكادو هستش كه شما هم در جريانش بودي و بالاخره اينم نتيجه اونهمه زحمتي بود كه به شما دادم كه هميجا جا داره بازم ازت تشكر كنم...

در پايان از دوستاني كه اطلاعاتي در مورد نوشته اي كه روي حلقه پاي الفي هست رو دارند ميخوام در صورت امكان بنده رو راهنمايي كنن(در پست اول اطلاعاتش رو گذاشتم)...

باتشكر farhad-2007

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور
    شماره عضویت
    3349
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad-2007 نمایش پست ها
    باسلام
    بالاخره با پرس و جوي فراوان اين كاكادو به منزل ما اومد و عضو جديد خانواده مون شد...
    اسمي كه صاحب قبليش بهش ميگفت " آلفردو " بود كه بخاطر اينكه يكم ثقيل بود و نميشد خيلي راحت باهاش ارتباط برقرار كرد توي خونه بهش " الفي "ميگيم كه يه جورايي مخفف اسم اصليش هم هست...
    بازهم به گفته صاحبش حدود 18 ماهش هست و حلقه پا...
    روي حلقه اش هم نوشه park بعدش شكل يك پرنده حك شده و بعداز اونم شماره 2 4 0 (با همين ترتيب كه نوشتم)...
    اميدوارم اگر دوستاني نسبت به نوشته حلقه اطلاع دارند لطف كنن و اطلاعاتي بهم بدن،ممنون ميشم...

اين عكس هم زمانيه كه برده بودم اونو حموم(البته يكي از دوستان اومد و براي اولين بار كمكم كرد و روش درست حمام كردن طوطي رو نشونم داد)...

يك سنت شكني هم كردم و اون اينه كه دراين تالار اولين عكسهايي كه قرار دادم از طوطي بود ونه ماهي و اين بخاطر اين بود كه به نوعي تشكري كرده باشم علي الخصوص از بابك عزيز بخاطر اينكه وقت و بي وقت مزاحمش ميشدم و ازشون درباره طوطي و مسائلش سؤال ميكردم و هم از تمام دوستانيكه در مورد اين پرنده زيبا مطلب نوشتن و اين موضوع براي منكه تا بحال طوطي نداشتم خيلي مفيد و مؤثر بود...
    واقعاً دست همه دوستان عزيز درد نكنه و اين عكسها رو تقديم ميكنم به اونهايي كه رفاقت باهاشون موجب افتخار منه...
    شاد باشيد...
    باتشكر farhad-2007

با تشکر از آقای جمارانی عزیز که هر کاری بخواد انجام بده به نحو احسن انجام میده

فرهاد جان تا جایی که من پرسیدم 042 مربوط میشه به قسمت Toowoomba QLD, Australia استرالیا و احتمالا زادگاه اصلی کاکادو شما queens park بوده یا Australia - Kakadu National Park

منتظر عکس تانک فلاور و آروانا هم هستیم

صفحه 2 از 25 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)