صفحه 44 از 1238 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263941445441044 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    آقایان اساتید من صفحه 43 انتهای صفحه درخصوص مسافرت بردن سوالی پرسیدم ولی کسی جوابم را نداد لطفا اگر زحمتی نیست مرا راهنمایی کنید چون در این صورت یا قید سفر را می زنم یا اینکه مجبورم با احتیاطات لازم اون را ببرم .

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام .29 خرداد تولد کاسکوی من بود 1 ساله شد.می خواستم اون روز اینو بذارم ولی آماده نبود.اینو که می خونید واسه کاسکوی من دعا کنید که پرکنیش هیچوقت ادامه پیدا نکنه.
    اینم روش دوم با کلیپ و توضیحاتش(که دوست خوبم خانوم شیکرا ترجمه کرده).البته این کاسکو نیست ولی خوب طوطیه دیگه.حالا شما از هر کدوم از این دو روش که راحتترید استفاده کنید.اگه مشکل داشت بگید.تقریبا 11 مگابایته .اگه با سایزش مشکل دارین بگید کوچیکش کنم.

http://.ir/download.php?file=...v7tpoydly6.zip

آنچه نياز داريد:
    يك كج منقار(يا همون طوطي)
    قفس پرنده
    نشيمنگاه
    دست
    صبر و شكيبايي
    استند تي شكل

مرحله اول : كوتاه كردن بال پرنده
    تا وقتي پرهاي بال پرنده را كوتاه نكرديد از قفس بيرون نياريدش

مرحله دوم: كاهش حساسيت پرنده
    اجازه نديد كه وقتي دستتون را مي بريد داخل قفس پرنده حركات ناگهاني انجام بده(*منظورش اينه كه نبايد وقتي دستتون را مي بريد داخل قفس پرنده جا خالي بده و در بره) براي اين منظور چند بار دستتون را داخل قفس ببيرد و به آرامي تكون بديد و حركت پرنده را كتنرل كنيد( هدايت كردن پرنده به سمتي كه مي خواد بره با دست) تا اينكه پرنده اين كار را ياد بگيره. سعي كنيد كه ترس پرنده از دستتون بريزه غذا دادن با دست هم به اين امر كمك مي كنه.

مرحله سه : نگه داشتن ميله چوبي
    به مدت دو هفته دستتون را چندين بار در روز داخل قفس كنيد اما اين بار يك ميله چوبي هم تو دستتون بگيريد و پرنده را به روي آن هدايت كنيد.

مرحله چهار: لمس بدن به كمك چوب
    هنگامي كه پرنده به چوب در دستان شما عادت كرد بايد دست را به انتهاي چوب در محل برخورد با بدن برسانيد و در عين حال چوب را بالاتر و بالاتر ببريد تا پرنده به آن عادت كند. به قول معروف با دست به بدنش به آرامي سقلمه بزنيد (*لمس كنيد) وقتي اين كار را انجام ميديد تشويقش كنيد (*مي تونيد بهش جايزه بديد)

مرحله 5 : جايگزين كردن دست به جاي چوب
    وقتي پرنده به دستتون و همراه با چوب عادت كرد مي تونيد دست را به طور كامل جايگزين چوب كنيد دستتون را به بدنش نزديك كرده و لمسش كنيد.

مرحله 6: حذف كردن چوب
    بعد از چند روز پرنده دست شما را كاملا ميشناسه و الان وقتشه كه ديگه چوب را حذف كنيد.الان ديگه دست شما حكم چوب را داره براش.

مرحله 7 : نگه داشتن دست
    دستتان را به آرامي به بدن پرنده نزديك كنيد براي اين كار از انگشتتان استفاده كنيد و بهش بگيد بيا بالا، پرنده به راحتي به روي انگشت مي آيد.

مرحله 8: تکرار
    اين مراحله بايد چندين بار تكرار بشه تا كاملا براي پرنده ملكه بشه و دست به طور كامل جايگزين چوب بشه

مرحله 9: تمرين خارج از قفس
    الان شما و پرنده تون مي تونيد خارج از قفس باهم تمرين كنيد. مي تونيد پرنده را با انگشت دستتون *بيرون بياريد و باهاش تمرين كنيد . اگر پرنده تون بزرگه براي تمرين خارج از قفس مي تونيد از استند تي شكل استفاده كنيد . براي اين كار بايد چند بار پرنده را روي استند بذاريد و بر داريد تا به اون عادت كنه .

مرحله ده:*دستورات شفاهي
    بايد واژه بيا بالا را دايم در طول تمرين تكرار كنيد تا اينكه پرنده با اون آشنا بشه و بدونه كه وقتي بهش ميگيد بيا بالا و دستتون را به طرفش ميگيريد بايد بياد روي انگشتتون . در اين صورت پرنده شما هر جا كه باشه روي زمين ، توي قفس و ... وقتي بهش ميگيد بيا بالا و انگشتتون را ميگيريد طرفش مي پره روي انگشتتون.

سلام .شما از این دو تا روش استفاده کن.ایشالا که دیگه میاد رو دستت و میمونه تا هر وقت که بخوای. اگه قبلا راهشو درست انجام دادی می تونی برای اینکه روی دست اومدن براش جذاب باشه بازیه قدم برداشتن رو باهاش انجام بدی.راستی مگه پرشو کوتاه نکردی که میگی می پره؟کاسکوی من پراش کوتاه نشده واسه همین یه مدت بود که اصلا روی دستم نمیومدیعنی میومد ولی زود می پرید نه اینکه وحشی باشه ها نه طوطیه من رامه فقط مشکلش این بود که می خواست هرجاکه دوست داره بشینه.من باهاش این بازی رو انجام دادم .بعد طوری شد که خودش با میل خودش میومد.اگه بلد نیستی این بازیو بگو بهت یاد بدم.شاید تاثیر داشته باشه.نظر منه اگه اشتباهه ببخشید.

خیلی ازت ممنونم فیلم جالب و آموزنده ای بود و راحت دانلود شد ، ولی فیلم قبلی را نتوانستم دانلود کنم .
    دوستان محترمی که نتوانستند دانلود کنند مثل بقیه فایلها به همان ترتیب قبلی دانلود می شود ولی برای پخش فیلم من نرم افزار VLC media player را دارم .

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام.مرسی.هر دو کلیپ دانلود نمیشه ؟یکی صفحه 32 بود. اونم مشکل داره؟اون اولی رو باشه دوباره آپلود می کنم ولی این جدیدرو خودم دوبار دانلود کردم واسه اینکه مطمئن شم.الانم دانلود کردم یعنی 3 بار ..مشکل نداشت.باشه یه کاری میکنم.فقط شما بگید هردو رو مگید یا فقط همینه.
    سلام دوست عزیز
    من که با adsl نتونستم هیچ کدومو دانلود کنم ولی الان هم اون برنامه ای که دوستمون گفتنو میریزم هم دوباره سعی میکنم بازم ممنون از لطف شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    اقا ایا شما اینو قبول دارید که خاکستری هایی که بیشتر قار می زنند باهوش ترند؟؟؟؟؟؟ و بهتر به حرف می یان؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون
    دوست عزیز بارها اینجا گفته شده که غار زدن زیاد شلوغ بودن و هر چیز دیگه ای هیچ ربطی به سخنگویی و باهوشی نداره تنها چیزی که ربط داره تمرینه فقط و فقط والا طوطیه شما هم چند وقت دیگه به حرف میاد و باید اینجا یه شیرینی حسابی بدید فقط مدام باهاش تمرین کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    آقایان اساتید من صفحه 43 انتهای صفحه درخصوص مسافرت بردن سوالی پرسیدم ولی کسی جوابم را نداد لطفا اگر زحمتی نیست مرا راهنمایی کنید چون در این صورت یا قید سفر را می زنم یا اینکه مجبورم با احتیاطات لازم اون را ببرم .
    دوست عزیز من فقط نظر خودمو میگم تا الان که به خاطر اون از مسافرت گذشتم ولی اگرم مجبور بشم برم اونو با خودم میبرم البته با رعایت همه مسایل و با قفس خودش میبرمش چون بهش عادت کرده و بزرگه اذیت نمیشه به هر حال چند روز باید تو اون باشه تو کوچیکا اذیت میشه فقط خیلی باید مواظبش باشیم برو زیاد نگران نباش ایشالاه به همتون خوش بگذره اگه مواظبش باشیم و همه مسایلو رعایت کنیم هیچ مشکلی پیش نمیاد
    موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سپیده خانم جدیده شد ولی قبلیه نه متشکرم خوب بود
    دوستان یه اتفاق جالب که برای بعضی بچه ها هم پیش اومده دو روز پیش سیلور یهو به دخترم سر داد کلی سرشو خارونده بود ولی بعدش دیگه نداده بود منم هر کار کردم نتونستم دیروزم باز خودش سر داده بود باز مثل دو روز پیش پس دوستان اگه باهاش دوست بشین بدونید که خودش به موقعش بهتون سر میده شاید یه کم بازی در بیاره یا اولش راحت کوتاه نیاد ولی بعد از چند بار دیگه مطمعن باشید راحت سر میده اونم به همه تازه التماسم میکنه پس نگران سر دادنش نباشید و به زور این کارو نکنید صبر داشته باشید
    موفق باشید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .بچه ها ببخشید اون کلیپ قبلی رو فقط 10 نفر می تونست دانلود کنه ولی الان دوباره آپلود کردم.
    .ir/download.php?f...l37rt9h746.zip
    همه این کلیپا رو با KM player میشه دید.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    دوستان حس میشه یکم بحث ها داره از حالت اصلی فاصله میگیره و همه سوال ها داره اینجا پرسیده میشه که این در دراز مدت خیلی واسه تاپیک بده چون تعداد صفحات بالا میره و بحث تخصصی نیست
    مدیران لطف کردند و برای تغذیه و اصول رام کردن و... تاپیک های جدا درست کردن اگه سوال ها در جای خودش پرسیده شه خیلی بهتره

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام دوستان
    شبا وقتي خونه تاريك ميشه يا وقتي روشو ميندازم يه صداي خروپف مانندي در مياره.
    اين كارش طبيعيه؟؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    دوست عزيز من خودم تا حالا اين كارو نكردم ولي يكي از فاميلامون هفته اي يك بار خاكستريشو ميبره شمال.حدودا چهار ساعت هم تو راهن.
    خودشم ميگه اصلا نميترسه و تا حالا هم براش مشكلي پيش نيومده.تازه توماشين روي قفس رو هم نميكشه.حتي ميگفت كه تو ماشين از دستش ميوه ميدزديده.
    البته بگم كه طوطي اونا حرف ميزنه ولي نه سر ميده ونه روي دست و شونه مياد.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شبا وقتي خونه تاريك ميشه يا وقتي روشو ميندازم يه صداي خروپف مانندي در مياره.
    اين كارش طبيعيه؟؟

سلام
    اگر خیلی آرومه یعنی به حدی که در سکوت و نزدیک قفس شنیده میشه طبیعیه
    اما اگر کاملا شنیده میشه و به خس خس هم میزنه طبیعی نیست و میتونه مشکلات تنفسی باشه
    آبریزش بینی نداره؟ دور بینیش کاملا شفاف و تمیزه؟

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    429
    سلام به دوستان
    ممنون از راهنماييتون حالا دقيقا فهميدم بايد چه كار كنم كمي گيج شده بودم در اولين فرصت عكس ميذارم(دوربين ندارم دوربين موبايلم هم خيلي بد كيفيت است) البته من همه چيز را رعايت كردم قفسش از اين قفس كاسكويي هاست كه توي عكس هاي دوستان هم هست ارتفاع از زمين 90 سانمتميترو از يك طرف به ديوار است ( دوطرف نداشتيم) دو تا ظرف غذا داره از اين ظرفهايي كه شما ميگيد كه راحت نصب بشه پيدا نكردم ميشه لطفا آدرس بديد برم بخرم
    يك جايي هم گذاشتم كه همه را ببينه
    الان از روزهاي اول خيلي بهتر شده ولي هنوز وقتي ميرم كه ظرف غذاش را عوض كنم خيلي قر قر ميكنه به هر حال مي دونم كه بايد صبر كنم .

در مورد بالش كه بهم گفتيد كوتاه كنم يعني همين الان ببرم بدم يك پرنده فروش كوتاه كنه آخه تازه داره آرام ميشه با اين حال اگه همه نظرتون اينه كه ببرم كوتاه كنم مي برم الان خيلي بهتر شده وقتي توي اتاق هستم همش بهم نگاه مي كنه و تمام حركاتم را زير نظر داره ولي ديگه نميترسه وقتي كنار قفس مي شينم هم در نميره

يك سوال كوچولو ديگه در اين ده روز اول كه نبايد حمامش كنم البته مي دونم همه نوشتن كه به جز آب و غذا نبايد بهش كاري داشت فقط براي اطمينان پرسيدم دوست دارم هر كاري كه بايد براي آرام كردنش ميشه انجام داد انجام بدم براي همين هي مي پرسم به هر حال در اين زمينه تجربه اي ندارم
    ممنون از راهنماييتون و اينكه وقت ميذاريد به ما تازه واردها جواب ميديد

صفحه 44 از 1238 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263941445441044 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)