صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 75

موضوع: مرغ عشق من

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط submarine نمایش پست ها
    با سلام

بنظر من مرغ عشق شما جنسیتش نر هست. ضمنا چون پرندتون جوان هست با گذشت زمان، رنگ آبی بالای نوکش پر رنگ تر خواهد شد.

موفق باشید
    دوست عزیز خیلی ممنون شما کاملا درست میگفتید ونر هست،خیلی ممنون ممنون.
    رفتم براش یه جفت خریدم .باورتون نمیشه ولی سریعا شروع کرد به غذا دادن بهش .اونم اول قبول نکرد ولی بعدش غذا میگیره.
    حالا چیکار کنم برای جفت شدنشون؟باید چی چیا براش بذارم.
    من قدیما یه جفت داشتم که پنج تا از تخماش خفه شدن و مادرشم فرار کرد رفت.از دست من انقدر اذیتشون میکردم(به اسم علاقه).حالا نمیخوام چیزیشون بشه ودوست دارم بچه دارشن.چیکارکنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    چشم های این مرغ عشق نرم مثل یه حلقه ی گرد بزرگ وکوچیک میشه و بعد به مادهه غذا میده.من باید چیکارکنم؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط rgps2012 نمایش پست ها
    چشم های این مرغ عشق نرم مثل یه حلقه ی گرد بزرگ وکوچیک میشه و بعد به مادهه غذا میده.من باید چیکارکنم؟
    جایی برای نگرانی نیست طبیعیه

رفتم براش یه جفت خریدم .باورتون نمیشه ولی سریعا شروع کرد به غذا دادن بهش .اونم اول قبول نکرد ولی بعدش غذا میگیره.
    من قدیما یه جفت داشتم که پنج تا از تخماش خفه شدن و مادرشم فرار کرد رفت.از دست من انقدر اذیتشون میکردم(به اسم علاقه).حالا نمیخوام چیزیشون بشه ودوست دارم بچه دارشن.چیکارکنم
    به سن بلوغ که برسن و تغذیه مناسب هم که داشته باشن در یه محیط بدون استرس حتما برات جوجه های خوشگل میارن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    جایی برای نگرانی نیست طبیعیه

به سن بلوغ که برسن و تغذیه مناسب هم که داشته باشن در یه محیط بدون استرس حتما برات جوجه های خوشگل میارن
    اونجوری که من تحقیق کردم هر دوشون بالغند.خیلی باحالن این دوتا.مرسی نفیسه خانم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9395

با سلام
    از اینکه تونستم کمکی کنم خوشحالم . برای جفت شدن پرندهاتون همین که یه محیط مناسب و تغذیه خوب را براشون فراهم کنی کفایت میکنه که تماما در این سایت توضیح داده شده . بعد هم باید یک لونه مخصوص مرغ عشق براشون تهیه کنی تا ماده تخم گذاری کنه.
    ضمنا بعد از اینکه ماده اقدام به تخم گذاری کرد نباید بهشون استرس وارد بشه .
    در خصوص تنگ و گشاد کردن چشم مرغ عشق نر هم نگران نباش چون این امر کاملا طبیعیه و برای جلب نظر ماده این کارو انجام میده.
    براتون آرزوی موفقیت دارم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    آقا ممنون خیلی لطف کردید.من لونه رو براش گذاشتم وبرای اینکه فکر کنند که غذا زیاده دوتا ظرف غذا ودوتا ظرف آب گذاشتم.
    فقط یه سوال چند وقت طول میکشه تا ماده آماده بشه؟همونطور که گفتم اینا مدام دارن بهم غذا میدن.تازه از وقتی این جفتش اومده مرغ عشقم ساکت شده
    یه چیز جالبم که هست این بود:دیروز فهمیدم مرغ عشقم دستی شده.دیروز هر دو پرنده توی اتاق داشتن پرواز میکردند ومن وقتی خواستم بگیرم فهمیدم مرغ عشق نر کاملا بهم عادت داره و ازم نمیترسید ودستمم گاز نمیگرفت(خیلی خوشحال شدم)

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9395
    آقا ممنون خیلی لطف کردید.من لونه رو براش گذاشتم وبرای اینکه فکر کنند که غذا زیاده دوتا ظرف غذا ودوتا ظرف آب گذاشتم.
    فقط یه سوال چند وقت طول میکشه تا ماده آماده بشه؟همونطور که گفتم اینا مدام دارن بهم غذا میدن.تازه از وقتی این جفتش اومده مرغ عشقم ساکت شده
    یه چیز جالبم که هست این بود:دیروز فهمیدم مرغ عشقم دستی شده.دیروز هر دو پرنده توی اتاق داشتن پرواز میکردند ومن وقتی خواستم بگیرم فهمیدم مرغ عشق نر کاملا بهم عادت داره و ازم نمیترسید ودستمم گاز نمیگرفت(خیلی خوشحال شدم)

با سلام
    آماده شدن پرنده برای تخم گذاری بستگی به شرایطی مثل سن پرنده ، تغذیه و محیط مناسب و .. داره .لذا نمیشه یک زمان دقیق رو اعلام کرد .
    فرمودید که مرغ عشقا رو در اتاق رها نموده اید؟ چنانچه قصد دارید از پرنده هاتون سریعا جوجه بگیرید اینکارو نکنید و بگذارید در قفسشون با هم بمونند و قفس رو به یک محیط دور از رفت آمد زیاد و با شرایط دمایی مناسب منتقل کنید و از وارد آوردن استرس و گرفتن اونها اجتناب کنید .

با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    با سلام
    آماده شدن پرنده برای تخم گذاری بستگی به شرایطی مثل سن پرنده ، تغذیه و محیط مناسب و .. داره .لذا نمیشه یک زمان دقیق رو اعلام کرد .
    فرمودید که مرغ عشقا رو در اتاق رها نموده اید؟ چنانچه قصد دارید از پرنده هاتون سریعا جوجه بگیرید اینکارو نکنید و بگذارید در قفسشون با هم بمونند و قفس رو به یک محیط دور از رفت آمد زیاد و با شرایط دمایی مناسب منتقل کنید و از وارد آوردن استرس و گرفتن اونها اجتناب کنید .

با تشکر
    من این کارو نکردم.سقف قفس باز بود داشتم ظرف آب وغذا وکف قفس رو تمیز میکردم که از گوشش فرار کرد.منم برای اینکه برگرده به قفس درو باز گذاشتم که به خاطر جفتش برگرده اما مرغ عشق نرم بعد از کلی خوندن رفت بیرون و... وقتی گرفتمشون مرغ عشق نر به سادگی اومد توی دستم.
    به نظر شما قفسشون رو بزارم بالای بوفه یا کمد جای مناسبی هست یا خیر؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9395
    من این کارو نکردم.سقف قفس باز بود داشتم ظرف آب وغذا وکف قفس رو تمیز میکردم که از گوشش فرار کرد.منم برای اینکه برگرده به قفس درو باز گذاشتم که به خاطر جفتش برگرده اما مرغ عشق نرم بعد از کلی خوندن رفت بیرون و... وقتی گرفتمشون مرغ عشق نر به سادگی اومد توی دستم.
    به نظر شما قفسشون رو بزارم بالای بوفه یا کمد جای مناسبی هست یا خیر؟

آره دوست عزیز، اگر اتاق مد نظرتون پر رفت و آمد نیست و دمای اتاق هم متعادل هست خوبه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    آره دوست عزیز، اگر اتاق مد نظرتون پر رفت و آمد نیست و دمای اتاق هم متعادل هست خوبه.
    یک دنیا ممنون.خیلی لطف میکنید که پاسخ میدید

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)