فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  1,080
لایک لایک:  585
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 9 از 91 نخستنخست ... 78910111959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 904

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

کاربر جدید
    شماره عضویت
    6513
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام.
    ببخشید من قناری نرم یه پاشو گاهی جمع می کنه. دقت کردم دیدم اون پاش یکم سیاه شده. میشه بگید مشکلش چیه؟

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشید من قناری نرم یه پاشو گاهی جمع می کنه. دقت کردم دیدم اون پاش یکم سیاه شده. میشه بگید مشکلش چیه؟
    سلام..
    جمع کردن پا عادیه مخصوص الان که جفت داره.اگر لکه سیاه ورم نداره و برجستگی نداره مشکلی نیست.برای اینکه بهتر بشه نظر داد اگر می تونی یک عکس از پای قناریت بذار....
    موفق باشید.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    6513
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessam a نمایش پست ها
    سلام..
    جمع کردن پا عادیه مخصوص الان که جفت داره.اگر لکه سیاه ورم نداره و برجستگی نداره مشکلی نیست.برای اینکه بهتر بشه نظر داد اگر می تونی یک عکس از پای قناریت بذار....
    موفق باشید.
    چشم در اولین فرصت عکس میذارم. امروز روز سیزدهم تخم گذاریه دعا کنید جوجه ها سالم از تخم در بیان. راستی پستتون رو در انجمن تبریک میگم به نظرم شما شایستش هستین

کاربر جدید
    شماره عضویت
    6513
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام.
    امروز روز چهاردهم تخم گذاريه. وقتي به تخما سر زدم ديدم يكيش سرش يه كوچولو ترك خورده،‌ دست كه زدم حس كردم خيلي سبكه، يعني جوجه داخلش نداره؟ اون يكي سنگين تر بود. الان من جز انتظار كاري بايد انجام بدم؟ ديروز براش ظرف آبتني گذاشتم.

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    سلام.
    امروز روز چهاردهم تخم گذاريه. وقتي به تخما سر زدم ديدم يكيش سرش يه كوچولو ترك خورده،‌ دست كه زدم حس كردم خيلي سبكه، يعني جوجه داخلش نداره؟ اون يكي سنگين تر بود. الان من جز انتظار كاري بايد انجام بدم؟ ديروز براش ظرف آبتني گذاشتم.
    سلام.
    نه هیچ کار دیگری نباید انجام بدی.اون ترک به احتمال زیاد توسط خود جوجه قناری ایجاد شده برای اینکه می خواد تخم رو بشکنه و از تخم خارج بشه.انشاالله که تا دوروز دیگه هر دو جوجه از تخم خارج بشن.
    برای امروز حتما برای قناری هات تخم مرغ ابپز بذار تا زمانی که جوجه ها از تخم خارج شدن به خوبی توسط پدر و مادرشون تغذیه بشن.تخم مرغ رو به مدت 25دقیقه بجوشون تا خوب اب پز بشه بعد از وسط نصفش کن و برای قناری ها بذار.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    6513
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام. امروز روز شانزدهمه. اون تخمي که گفته بودم سوراخ شده شکست و جوجه توش نبود يا شايد در حين شکل‌گيري جنين اتفاقي افتاده که جوجه مرده:( اون يکي تخم هنوز سالمه ولي ديگه اميدي ندارم که جوجه بشه. کاري از دست من برمياد يا نه؟ در ضمن من اون تخمي که شکسته بود رو برداشتم که قناري نر خيلي جيغ کشيد و هنوز وقتي ميريم طرفش جيغ ميکشه. کي به حالت عادي برميگرده؟ ماده کي از روي تخم خوابيدن منصرف ميشه؟!

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    سلام. امروز روز شانزدهمه. اون تخمي که گفته بودم سوراخ شده شکست و جوجه توش نبود يا شايد در حين شکل‌گيري جنين اتفاقي افتاده که جوجه مرده:( اون يکي تخم هنوز سالمه ولي ديگه اميدي ندارم که جوجه بشه. کاري از دست من برمياد يا نه؟ در ضمن من اون تخمي که شکسته بود رو برداشتم که قناري نر خيلي جيغ کشيد و هنوز وقتي ميريم طرفش جيغ ميکشه. کي به حالت عادي برميگرده؟ ماده کي از روي تخم خوابيدن منصرف ميشه؟!
    خوب متاسفانه هر دو تخم به هر دلیلی خراب شدن.خراب شدن تخم قناری برای حرفه ای ها و پرورش دهنده ها هم یک امر عادی هست و زیاد نباید نگران شد.الان شما تنها کاری که باید بکنی این هست که قناری نر و ماده رو به مدت یک هفته از هم جدا کنی و بعد از یک هفته دوباره پیش هم بندازی تا دوباره تخم گذاری کنند.
    بیشتر از یک هفته نشه که ممکنه قناری هات توی لک برن و تا چند ماه از لک خارج نشن.
    در این یک هفته به خوبی تقویتشون کن تا اماده بشن.
    موفق باشید.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    6513
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessam a نمایش پست ها
    خوب متاسفانه هر دو تخم به هر دلیلی خراب شدن.خراب شدن تخم قناری برای حرفه ای ها و پرورش دهنده ها هم یک امر عادی هست و زیاد نباید نگران شد.الان شما تنها کاری که باید بکنی این هست که قناری نر و ماده رو به مدت یک هفته از هم جدا کنی و بعد از یک هفته دوباره پیش هم بندازی تا دوباره تخم گذاری کنند.
    بیشتر از یک هفته نشه که ممکنه قناری هات توی لک برن و تا چند ماه از لک خارج نشن.
    در این یک هفته به خوبی تقویتشون کن تا اماده بشن.
    موفق باشید.
    سلام، من نمیخوام فعلا تا خنک شدن هوا و گذشتن دوران پر ریزی، قناریام جفت گیری کنن الانم از هم جدا هستن. حتما باید بعد یه هفته بندازم کنار هم؟؟

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    سلام، من نمیخوام فعلا تا خنک شدن هوا و گذشتن دوران پر ریزی، قناریام جفت گیری کنن الانم از هم جدا هستن. حتما باید بعد یه هفته بندازم کنار هم؟؟
    اگر فعلا نمی خوای جوجه بگیری دیگر لازم نیست که پیش هم بندازیشون.صرفا فقط صدای جیک جیک و اواز خوندن هم دیگر رو بشنون کافیه.اگر می خوای جدا باشن نباید هم دیگر رو ببینن.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    6513
    میانگین پست در روز
    0.01
    یه سؤال دیگه، با اینکه هفده روز گذشته هنوز ماده روی تخم میشینه اگه الان لونه و تخم رو بردارم از نظر روحی مشکلی براش پیش نمیاد؟

صفحه 9 از 91 نخستنخست ... 78910111959 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)