فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,084
لایک لایک:  589
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 78 از 92 نخستنخست ... 2868767778798088 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 771 به 780 از 912

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN95 نمایش پست ها
    ممنون تشکر،اگه سهره جوجه باشه امکان داره از هان جوجهگي بهش کتان يا مخاوط داد تا عادت کنه و سن دار بشه تا دو سال
    میشه ولی کار درستی نیست ضعیف میشه. غذاش این نیست. مثل اینه که یه حیوان گوشتخوارو با سبزیجات تغذیه کنن!

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهران مزايجاني
    شماره عضویت
    14140
    میانگین پست در روز
    0.25
    سلام .ببخشيد من بي تجربه هستم ،ميخواستم ببينم تخم کتان قهوهاي همان کتان سياه هست و ايا ميشود به سهره ه، بدهيم

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    سلام .ببخشيد من بي تجربه هستم ،ميخواستم ببينم تخم کتان قهوهاي همان کتان سياه هست و ايا ميشود به سهره ه، بدهيم
    سلام ، نه ديگه ، اون كتان معموليه كه غذاي قناريه . كتان سياه شكل تخمه افتابگردانه ولي كوچيكتر. چرب و گرمه مثل شاهدانه ، براي همين غذاي سهره هست.

ویرایش توسط animal lover : 5th April 2016 در ساعت 07:40 PM

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهران مزايجاني
    شماره عضویت
    14140
    میانگین پست در روز
    0.25
    سلام.سهره اي که چربي داشت ديروز گرفتمش هنوز چربي داشت بازم تخم کتان بوداده براش گذاشتم البته تحرکش بيشتر شده .تشکر ممنونم از راهنماييتون .

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    سلام.سهره اي که چربي داشت ديروز گرفتمش هنوز چربي داشت بازم تخم کتان بوداده براش گذاشتم البته تحرکش بيشتر شده .تشکر ممنونم از راهنماييتون .
    سلام. خواهش میکنم. ادامه بدید تا رو فرم بیاد ولی زیاده روی نشه و بعد از تعادل تغذیه روتینشو به مرور برگردونید.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13748
    میانگین پست در روز
    0.03
    سلام خسته نباشید
    قناری من سه روز پیش شروع به تخم گذاری کرد و الان هم روش خوابیده مشکل من اینه که فقط یه تخم گذاشته و میخوام بدونم مشکل از کجاست و برای سری بعد چی کار کنم .و اینکه دمای اتاق را باید در چند درجه نگه دارم که جوجه نمیره ممنون

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.hosin نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    قناری من سه روز پیش شروع به تخم گذاری کرد و الان هم روش خوابیده مشکل من اینه که فقط یه تخم گذاشته و میخوام بدونم مشکل از کجاست و برای سری بعد چی کار کنم .و اینکه دمای اتاق را باید در چند درجه نگه دارم که جوجه نمیره ممنون
    سلام . قناري تازه كار و جوانه؟ يعني بار اولشه ؟ چند روز بعد از جفتگيري تخم گذاشت؟ غذا چي ميخوره؟ احساس نميكنيد مضطربه يا براي دفع تخم تلاش ميكنه؟ محيط نگهداريش ارامش داره ؟
    دماي مناسب ٢٤-٢٦ هست. سؤالها رو لطفا جواب بديد بگم چيكار كنيد.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13748
    میانگین پست در روز
    0.03
    صاحب قبلیش میگفت یه بار قبلا تخم گذاشته.تقریبا ده روز بعد جفت گیری تخم گذاشت.غذاهم خیلی هفت دان میخوره با کف دریا و کاهو.و از غذای اصلیشون (تخم کتان) خیلی کم میخورن. جاشون آرومه هیچ کسی وارد اتاق نمیشه غیر از خودم و نزدیک شیش ماه هست که همونجان .فقط شبا خودم تو اتاق میخوابم.خیلی از وقتا زمانی که تو لونس سر و صدا میکنه (شاید واسه تخم گذاشتن باشه) و البته الان سه روزه خیلی خیلی ضعیف شده

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.hosin نمایش پست ها
    صاحب قبلیش میگفت یه بار قبلا تخم گذاشته.تقریبا ده روز بعد جفت گیری تخم گذاشت.غذاهم خیلی هفت دان میخوره با کف دریا و کاهو.و از غذای اصلیشون (تخم کتان) خیلی کم میخورن. جاشون آرومه هیچ کسی وارد اتاق نمیشه غیر از خودم و نزدیک شیش ماه هست که همونجان .فقط شبا خودم تو اتاق میخوابم.خیلی از وقتا زمانی که تو لونس سر و صدا میکنه (شاید واسه تخم گذاشتن باشه) و البته الان سه روزه خیلی خیلی ضعیف شده
    جفت پیشش نیست؟ خودشو نمیخارونه؟ مگه غذا نمیخوره که لاغر شده؟ براش تخم منداب دوروز یکبار یک شستی بزارید . تخم مرغ پخته هم هفته ای 3 بار. وقتی برای غذاخوردن از لونه میاد بیرون جوری که نترسه بگیریدش و 3 قطره روغن زیتون بریزید دهانش و به مقعدش هم بمالید. ببینید مقعد ورم داره؟
    مدفوعش ابکی نیست؟ برگ و تخم گشنیز و سیب و هویج هم بهش بدید.
    از ویتامین پرندگان ، محلول ad3e دوروز یکبار نیم میل داخل نصف ظرف ابخوریش بریزید و بعد از 8 ساعت اب تمیز بدون ویتامین براش بزارید.تخم کتان حتما باید بخوره.جوانه گندم هم بهش بدید . بادام رو بپزید پوست بکنید و رنده کنید بخوره. ذرت پخته له شده هم بهش بدید

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13748
    میانگین پست در روز
    0.03
    جفتش پیششه و بهش غذا هم میده . خودشو نمیخاره و مدفوعش آبکی نیست .به نظرم تلاش میکنه تخم بذاره ولی نمیتونه وقتی که تو لونه میشینه سروصدا میکنه . خودش هم غذا میخوره ولی وقتی تو لونه خوابیده خیلی بی حاله و چشماش نیمه باز میمونه

صفحه 78 از 92 نخستنخست ... 2868767778798088 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)