فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,083
لایک لایک:  588
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 77 از 91 نخستنخست ... 2767757677787987 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 909

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهران مزايجاني
    شماره عضویت
    14140
    میانگین پست در روز
    0.25
    واقعا شرمنده که اين سوال راميپرسم .ميشه خودم تخم کتان را کمي بو بدم يا امادش هست

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN95 نمایش پست ها
    واقعا شرمنده که اين سوال راميپرسم .ميشه خودم تخم کتان را کمي بو بدم يا امادش هست
    خواهش ميكنم ، بله ديگه منظورم خودتون بود ، براي همين گفتم نسوزه :) به امادش اعتباري نيست. مونده يا خرابو بو ميدن مشخص نميشه . خودتون تازشو بو بديد
    ویرایش توسط animal lover : 23rd March 2016 در ساعت 10:52 PM

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهران مزايجاني
    شماره عضویت
    14140
    میانگین پست در روز
    0.25
    سلام ببخشيد يه سوال اين سهره اي که داخل حياط خلوت ازاد کردم و اواز ميخواند ،حقيقتنا شاهدانه دانخوري پر ، و هفت تخم دانخوري پر و.از زمين 40 سانت فاصله و دانه زياد وسبزي يجات و تخمرغ و بادام وپسته کوبيده ، اب تني هفته سه بار و .راهنمايي شما شاهانه نم دا و کوبين و دانخوري شاهانه را برداشتم و داخل ظرف کوچک اون کوبيده را گذاشتم.حالا هر روز صبح ت سهره ميخواند فقط خواستم ببينم اشکالي از اين همه دانخوري جلو يک سهره اشکالي نداره و ،24 ساعت شاهدانه جلوش هست اشکالي نداره وکمي تخم کاهو براش گذاشتم .ممنون از زحماتون تشکر .

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    سلام ببخشيد يه سوال اين سهره اي که داخل حياط خلوت ازاد کردم و اواز ميخواند ،حقيقتنا شاهدانه دانخوري پر ، و هفت تخم دانخوري پر و.از زمين 40 سانت فاصله و دانه زياد وسبزي يجات و تخمرغ و بادام وپسته کوبيده ، اب تني هفته سه بار و .راهنمايي شما شاهانه نم دا و کوبين و دانخوري شاهانه را برداشتم و داخل ظرف کوچک اون کوبيده را گذاشتم.حالا هر روز صبح ت سهره ميخواند فقط خواستم ببينم اشکالي از اين همه دانخوري جلو يک سهره اشکالي نداره و ،24 ساعت شاهدانه جلوش هست اشکالي نداره وکمي تخم کاهو براش گذاشتم .ممنون از زحماتون تشکر .
    سلام ، ببخشيد ببينيد درست ميگم منظورتونو ، چون يه كم توي نوشتن جملات عجله كرديد متوجه نميشم دقيقا چي فرموديد!!!:))

ميفرماييد كه براي سهره حياط خلوت كه قبلا ظرف پر شاهدانه ميذاشتيد الان شاهدانه كوبيده گذاشتيد توي ظرف كوچك و دان خوري پراز هفت تخم ،و تخم كاهو درسته؟ اهان نگران شديد كه اين يكي هم چربي بگيره؟ اگه منظورتون همين باشه نه اشكالي نداره . فقط اگه ميخواين شاهدانه ٢٤ساعت در اختيارش باشه روزي يك الي يكو نيم ظرف شستي براش بزاريد كه چاق نشه . شاهدانه ريز هم انتخاب كنيد. تخم كاهو و نصف اون، تخم كاسني هم خوبه كنارش باشه كه گرمي شاهدانه رو خنثي كنه. پسته و بادام رو هفته اي دوبار كوبيده نرم شده يا رنده شده به اندازه يك شستي بهش بديد چون هر دو گرم و چرب هستن . شاهدانه هم كه گرم و چربه پرنده رو اذيت ميكنه
    ویرایش توسط animal lover : 24th March 2016 در ساعت 09:40 PM

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهران مزايجاني
    شماره عضویت
    14140
    میانگین پست در روز
    0.25
    بله ممنون.حتمي اين راهنمايي را انجام ميدم .دستتون درد نکنه دوستون دارم

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    yazdan ramin
    شماره عضویت
    14223
    میانگین پست در روز
    0.00
    با سلام من ديروز يه قنارى خريدم،ميخونه ولى براى جفت گيرى ميخوامش نميدونم مسته يا نه و چند دونگ ميخونه ميشه راهنماى كنيد ك مسته وچند دانگه 09362760826 در تلگرام صداى قناريمو ميفرستم بهم كمك كنيد لطفا

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط yr77 نمایش پست ها
    با سلام من ديروز يه قنارى خريدم،ميخونه ولى براى جفت گيرى ميخوامش نميدونم مسته يا نه و چند دونگ ميخونه ميشه راهنماى كنيد ك مسته وچند دانگه 09362760826 در تلگرام صداى قناريمو ميفرستم بهم كمك كنيد لطفا
    سلام. شرمنده دوست عزیز. از دونگ خوانی اطلاعی ندارم.قناری بازهای خبره میتونن کمکتون کنن. از جایی که خریدید مگه سوال نکردید؟

و اما در مورد مست بودن نر. قرصو محکم و ممتد میخونه. کشیده و استوار روی نی می ایسته و با بالهای اویزون در طول نی حرکت میکنه. پسش( مقعدش)برامدست ولی نه به شکل ماده تخمگذار که حالت مخروطی داره و سعی میکنه از بین میله ها به ماده غذا برسونه و مدام به درو دیوار قفس میپره

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهران مزايجاني
    شماره عضویت
    14140
    میانگین پست در روز
    0.25
    سلام.ببخشيدسهره چه موقعه مست واقعي ميشه که نوکشم سفيد بشه امکان داره بخاطر نرسيدن ماه ارديبهشت باشه .ايا ميشود به سهره فقط مخلوط قناري داد.ممنون

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    سلام.ببخشيدسهره چه موقعه مست واقعي ميشه که نوکشم سفيد بشه امکان داره بخاطر نرسيدن ماه ارديبهشت باشه .ايا ميشود به سهره فقط مخلوط قناري داد.ممنون
    سلام . وقتي كه پاها و نوكش كامل سفيد بشه ، قبلا هم عرض كرده بودم. سهره ها بيشتر توي خرداد مست مست ميشن ، اونهم نوع ازادشون .
    غذاي اصليشونم شاهدانه و نيجر (كتان سياه) هست به نسبت ٣به ١. كه براي مست كردنشونم مفيده . هفت تخم رو نميشه به عنوان غذاي اصلي بهشون داد . ولي در كنار جيرشون هفته اي ٢-٣بار اشكالي نداره. چون سهره اي كه به خوردن شاهدانه عادت داره ، خوردن دانهاي ديگه خصوصا كتان و ارزن براي گوارشش مشكل ايجاد ميكنه.

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهران مزايجاني
    شماره عضویت
    14140
    میانگین پست در روز
    0.25
    ممنون تشکر،اگه سهره جوجه باشه امکان داره از هان جوجهگي بهش کتان يا مخاوط داد تا عادت کنه و سن دار بشه تا دو سال

صفحه 77 از 91 نخستنخست ... 2767757677787987 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)