فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  1,080
لایک لایک:  585
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 69 از 91 نخستنخست ... 1959676869707179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 681 به 690 از 904

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    مجتبی خلیلی
    شماره عضویت
    13671
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام دوستان میخوام بخاری گازی بدون دود کش نصب کنم تو اتاق قناریام مشکل داره یا نه؟

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojee1646 نمایش پست ها
    سلام دوستان میخوام بخاری گازی بدون دود کش نصب کنم تو اتاق قناریام مشکل داره یا نه؟
    سلام بهتره اينكارو نكنيد ، خصوصا اگه اتاق بدون پنجره باشه ويا مدت طولاني درو پنجر بسته باشه . اين بخاري ها قابل اطمينان نيستن. خطر اتش سوزي يا نشت گاز وجود داره
    ویرایش توسط animal lover : 16th November 2015 در ساعت 09:14 PM

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    12436
    میانگین پست در روز
    0.10
    درود.....دم قناری رو چ زمانی باید کند ک بعد قشنگ رشد کنه؟دیدم بعضیا دم قناریاشونو چیدن تا بهتر بهتر و.کشیده تر در بساد؟چند ماهگی باید دمشو چید و طریقه چیدنش چجوریه؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی تجربه نمایش پست ها
    درود.....دم قناری رو چ زمانی باید کند ک بعد قشنگ رشد کنه؟دیدم بعضیا دم قناریاشونو چیدن تا بهتر بهتر و.کشیده تر در بساد؟چند ماهگی باید دمشو چید و طریقه چیدنش چجوریه؟
    سلام .چیدن یا کشیدن دم قناری کار درست و منطقی نیست .میتونید هرچند وقت یکبار دمشو با دستمال مرطوب تمیزو صاف کنید. خودشون با استفاده از غده چربی که دارن پرهاشونو صافو مرتب میکنن. استرسو هیجان اگه زیاد باشه پرنده ارامششو از دست میده و مدام به درو دیوار قفس میپره که همین باعث به هم ریختگی پرهاش میشه.
    مایتها هم عامل دیگه این به هم ریختگی هستن.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13744
    میانگین پست در روز
    0.01
    من قناری یک جفت دارم در این هوای سرد 2 تا تخم گذاشته!!حالا اصلا اطلاعاتی ندارم واقعا در این برهه زمانی که تخم گذاشته چه کارهایی از من برمیاد
    البته هز از گاهی کاهو سیب رنده شده و همچنین زرده تخم مرغ به این قناری مادهه میدم
    مگر نباید بیشتر تخم بگذارد؟الان 1 هفته شده که مین 2 تا هست و همیشه روی تخم خوابیده.............

فقط یه سوال با توجه به اینکه تخم در قفس هست میتوانم ظهرها قفس را جایی بگذارم که افتاب بخورد؟؟؟؟

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13744
    میانگین پست در روز
    0.01
    تخم مصنوعی رو چه موقع بزارم توی چال؟؟و اینکه الان مال قناری ماده ما 2 عدد هست برشون دارم کجا بزارم؟؟؟؟اصلا نیازی هست برشون دارم؟؟؟؟تخم مرغ هم فقط زده بدم دیگه؟؟اپ پز؟؟؟؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiri30bil نمایش پست ها
    من قناری یک جفت دارم در این هوای سرد 2 تا تخم گذاشته!!حالا اصلا اطلاعاتی ندارم واقعا در این برهه زمانی که تخم گذاشته چه کارهایی از من برمیاد
    البته هز از گاهی کاهو سیب رنده شده و همچنین زرده تخم مرغ به این قناری مادهه میدم
    مگر نباید بیشتر تخم بگذارد؟الان 1 هفته شده که مین 2 تا هست و همیشه روی تخم خوابیده.............

فقط یه سوال با توجه به اینکه تخم در قفس هست میتوانم ظهرها قفس را جایی بگذارم که افتاب بخورد؟؟؟؟
    سلام . پیش میاد معمولا که اینموقع از سال تخم بزارن. اگه تخم هرز نباشه جوجه میشه .
    مادتون سابقه تخمگذاری داشته قبلا؟ اگه داشته 4 تخمست ؟ چون یکهفته گذشته پس تخم دیگه ای نمیزاره که صبر کنید و بعد تخم مصنوعی جاش بزارید .
    تخم مرغ ابپز هفته ای 3 بار .هم زرده و هم سفیده . سیب ،هویج ، تخم گشنیز و موارد دیگه ای که توی صفحات قبلی توضیح داده شده استفاده کنید.
    از ویتامین مخصوص پرنده هم 3 روز در هفته 4 قطره در نصف ظرف ابخوریشون بریزید و بعد از 8 ساعت اب رو عوض کنید.

تخم مصنوعی رو چه موقع بزارم توی چال؟؟و اینکه الان مال قناری ماده ما 2 عدد هست برشون دارم کجا بزارم؟؟؟؟اصلا نیازی هست برشون دارم؟؟؟؟تخم مرغ هم فقط زده بدم دیگه؟؟اپ پز؟؟؟؟
    چون دو تخمست نیاز به تعویض با مصنوعی نیست .اجازه بدید ببینید این تخمها جوجه میشه یا خیر.میتونید موقعی که مادر داره غذا میخوره اهسته طوری که استرس بهش وارد نشه توی نور هر دو تخم رو نگاه کنید اگه نور ازش عبور کرد یعنی بدون نطفست واگه تیره شد یعنی نطفه داره. قفس رو جابجا نکنید فعلا تخمها لق میشه .

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13744
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام . پیش میاد معمولا که اینموقع از سال تخم بزارن. اگه تخم هرز نباشه جوجه میشه .
    مادتون سابقه تخمگذاری داشته قبلا؟ اگه داشته 4 تخمست ؟ چون یکهفته گذشته پس تخم دیگه ای نمیزاره که صبر کنید و بعد تخم مصنوعی جاش بزارید .
    تخم مرغ ابپز هفته ای 3 بار .هم زرده و هم سفیده . سیب ،هویج ، تخم گشنیز و موارد دیگه ای که توی صفحات قبلی توضیح داده شده استفاده کنید.
    از ویتامین مخصوص پرنده هم 3 روز در هفته 4 قطره در نصف ظرف ابخوریشون بریزید و بعد از 8 ساعت اب رو عوض کنید.

چون دو تخمست نیاز به تعویض با مصنوعی نیست .اجازه بدید ببینید این تخمها جوجه میشه یا خیر.میتونید موقعی که مادر داره غذا میخوره اهسته طوری که استرس بهش وارد نشه توی نور هر دو تخم رو نگاه کنید اگه نور ازش عبور کرد یعنی بدون نطفست واگه تیره شد یعنی نطفه داره. قفس رو جابجا نکنید فعلا تخمها لق میشه .
    در مورد قناری ماده اطلاعی ندارم چون قناری نر ما حدود 3 تا قناری را تلف کرده قاتله واقعا ..........این یکی قناری مثل اینکه باهاش راه میاد وقتی گرفتم که حدود 6 ماهی هست خبر ندارم از قبل تخم گذاشته یا نه
    در مورد 2 تخمی که داره گفتید نور با نور خورشید قابل دیدن هست که بفهمیم؟؟؟
    چشم رعایت غذایی طبق دستورات عمل میشود

و در مورد همین تخم مرغ اپ پز من بریزمشون توی غذا خوریشون ؟؟یا نه جدا جای دیگه بزارم که فقط قناری مادهه بخوره؟؟؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    در مورد قناری ماده اطلاعی ندارم چون قناری نر ما حدود 3 تا قناری را تلف کرده قاتله واقعا ..........این یکی قناری مثل اینکه باهاش راه میاد وقتی گرفتم که حدود 6 ماهی هست خبر ندارم از قبل تخم گذاشته یا نه
    در مورد 2 تخمی که داره گفتید نور با نور خورشید قابل دیدن هست که بفهمیم؟؟؟
    چشم رعایت غذایی طبق دستورات عمل میشود

و در مورد همین تخم مرغ اپ پز من بریزمشون توی غذا خوریشون ؟؟یا نه جدا جای دیگه بزارم که فقط قناری مادهه بخوره؟؟؟
    سلام ، بهتره روبروي نور مستقيم بگيريد مثل چراغ . تخم مرغو توي ظرف مخصوصش ، از همون ظرفاي گرد تخم مرغي شكل بريزيد كه مخصوص خود پرندست ، هر دو بخورن اشكالي نداره، سبزيجات وميوه شسته و خشك كرده و دانهاي مخصوص اين فصل هم فراموش نشه ، قبلا توضيحاتشو دادم صفحات قبل.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13748
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام.
    من یه نر زرد رو با یه ماده سفید کاکلدار (کاکلش سیاهه )جفت کردم به نظرتون بچشون چطور میشه
    در ضمن از یه هفته پیش که جفت کردمشون دو سه بار عمل جفت گیری رو انجام دادن ولی دیروز دیدم مادهه رو یه پاش وایمیسه و دنبال قناری نر میکنه البته فقط میره کنارش میشینه ولی نر زود فرار میکنه . کسی میتونه کمکم کنه لطفا زودتر بگید(ضمن اینکه هرموقع نره میره غذا بخوره ماده هم میره روی جا دونه ای و بهش اجازه نمیده )

صفحه 69 از 91 نخستنخست ... 1959676869707179 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)