فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,082
لایک لایک:  587
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 62 از 91 نخستنخست ... 1252606162636472 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 611 به 620 از 906

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    12436
    میانگین پست در روز
    0.10
    ن اون ی سوال دیگه بود پرسیدم!
    یکیش جوجه خودمه از اول اینجوری بود
    یکیش تازگیا خریدم مال خودم نبوده قبلا
    حالا میگم یهو نمیرن بدبخت بشم?مشکلشون جدیه?
    اون سیب هم ک گفتین میدم بهشون حتما

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی تجربه نمایش پست ها
    ن اون ی سوال دیگه بود پرسیدم!
    یکیش جوجه خودمه از اول اینجوری بود
    یکیش تازگیا خریدم مال خودم نبوده قبلا
    حالا میگم یهو نمیرن بدبخت بشم?مشکلشون جدیه?
    اون سیب هم ک گفتین میدم بهشون حتما

سلام ، منكه نديدم قنارياتونو كه بگم دقيقا مشكل چيه!! بايد معاينه بشن، لارنژيت ، فارنژيت ، آسم و.... همه چيز امكان داره.

اگه آسم باشه كه نميشه كاري كرد جز يه سري درمان هاي حمايتي:

مثلا كمتر توي هواي گرم ، الوده و رطوبت دار( توي شرايط به تجويز دكتر بخور لازم ميشه كه بستگي به درجه آسم داره) ، قرار بگيرن. از دود سيگار ، قليانو .....دور باشن. در معرض كولر و جريان هوا نباشن، قفس هاشون به سقف نزديك نباشه، دانهاي گرم كمتر در اختيارشون باشه.....فصل هاي سرد هم از مراقب باشيد سرمانخورن و مقابل حرارت و گرماي بخاري ، شوفاژ ....... نباشن

ولي اگه سرماخوردگي و عفونت ريه باشه درمان دارويي نياز دارن حتما ، تا عفونت از ريه ها خارج بشه

مدفوعشون ابكي يا سبز رنگ نيست؟ تغذيشون خوبه ؟
    چندوقت پيش هم كه اون قناريتونو بعلت پلوروم از دست داديد، إمكانش هست كه خدايي نكرده اينها هم درگير شده باشن؟؟! ولي فقط يك احتماله

برگهاي فسفري كوچيك داخل كاهو رو بديد بخورن هفته اي دوبار+ تخم مرغ پخته و هويج

اگه بتونيد دكتر ببريد تا تفاوت اينها مشخص بشه بهتره تا دير نشده

کاربر جدید amin101 آواتار ها
    علایق
    شعر-فیلم و سریال -موزیک - رانندگی -
    تخصص
    آموزش نرم افزار - سخت افزار کامپیوتر
    حیوان خانگی
    طوطی استرالیایی (مرغ عشق )
    شماره عضویت
    13109
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام دوستان من 4 تا قناری دارم از یه جفتش چن تا جوجه گرفتم و الان یه دونه جوجش دستمه که سرش گیج میره و تند و سریع سرشو میچرخونه تعادل نداره بپره و وقتی از یه شاخه به شاخه دیگه میپره به هزار تا سلام و صلوات خودشو نگه میداره ..و اینکه فقط سوت میزنه و نمی تونه بخونه کمک کنید چن روزه اینطوری شده.. غذایه مخصوص قناری میدم بهش بعلاوه سیب و بقیه قناری هام کاملا سالمن و میخونن و حتی یه جفت تخمم گذاشته و الان یه هفته است رو تخمه .. نم یدونم چه مشکلی داره این . الان 3 ماهش شده و سرگیجه داره
    (101)
    Love to animals
    ،
    new life

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin101 نمایش پست ها
    سلام دوستان من 4 تا قناری دارم از یه جفتش چن تا جوجه گرفتم و الان یه دونه جوجش دستمه که سرش گیج میره و تند و سریع سرشو میچرخونه تعادل نداره بپره و وقتی از یه شاخه به شاخه دیگه میپره به هزار تا سلام و صلوات خودشو نگه میداره ..و اینکه فقط سوت میزنه و نمی تونه بخونه کمک کنید چن روزه اینطوری شده.. غذایه مخصوص قناری میدم بهش بعلاوه سیب و بقیه قناری هام کاملا سالمن و میخونن و حتی یه جفت تخمم گذاشته و الان یه هفته است رو تخمه .. نم یدونم چه مشکلی داره این . الان 3 ماهش شده و سرگیجه داره
    سلام ، مورد شما اورژانسيه بايد سريع برسونيدش متخصص طيور. عوامل زيادي توي عدم تعادل نقش داره ، هم عفونت هاي باكتريايي و قارچي هست ، كه يكيش بيماري اسپرژيلوسه كه در صورت پيشرفت به سيستم عصب مركزي اسيب ميزنه ، هم كمبود ويتامين و ضعف پرنده ، الودگي محيطي ، عدم بهداشت ، همينطور بيماري شايع نيوكاسل كه درسته مخصوص ماكيانه ولي به ندرت در قناري هم ديده شده.

بهترين و سريعترين راه ، معاينه توسط متخصص طيوره تا علت اصليش مشخص بشه و هر يكساعت كه به تأخير بيفته درمان سختتر و شايد غير ممكن بشه

اشتهاي قناري چطوره؟ مدفوعش چه رنگه و ايا طبيعيه يا اسهال؟ علايم ديگه اي نداره مثل لرزش ، پف الودگي چشمها يا اشك الود بودنش؟ با دهان باز نفس نميكشه؟ صداي سوت ، به نظرتون خس خس سينه نيست؟ فعلا از بقيه قناريها جداش كنيد
    ویرایش توسط animal lover : 1st September 2015 در ساعت 02:42 PM

علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13109
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، مورد شما اورژانسيه بايد سريع برسونيدش متخصص طيور. عوامل زيادي توي عدم تعادل نقش داره ، هم عفونت هاي باكتريايي و قارچي هست ، كه يكيش بيماري اسپرژيلوسه كه در صورت پيشرفت به سيستم عصب مركزي اسيب ميزنه ، هم كمبود ويتامين و ضعف پرنده ، الودگي محيطي ، عدم بهداشت ، همينطور بيماري شايع نيوكاسل كه درسته مخصوص ماكيانه ولي به ندرت در قناري هم ديده شده.

بهترين و سريعترين راه ، معاينه توسط متخصص طيوره تا علت اصليش مشخص بشه و هر يكساعت كه به تأخير بيفته درمان سختتر و شايد غير ممكن بشه

اشتهاي قناري چطوره؟ مدفوعش چه رنگه و ايا طبيعيه يا اسهال؟ علايم ديگه اي نداره مثل لرزش ، پف الودگي چشمها يا اشك الود بودنش؟ با دهان باز نفس نميكشه؟ صداي سوت ، به نظرتون خس خس سينه نيست؟ فعلا از بقيه قناريها جداش كنيد
    اشتهاش خیلی کمه . مدفوعش خیلی کم رنگه نسبت به بقیه .لرزش خیلی داره ولی پف نمیکنه پراشو..چشماش طبیعیه. دهنش بسته است همش ..صدایه سوتش خیلی پایینه نمیشه فهمید خس خس داره یا نه .
    (101)
    Love to animals
    ،
    new life

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    اشتهاش خیلی کمه . مدفوعش خیلی کم رنگه نسبت به بقیه .لرزش خیلی داره ولی پف نمیکنه پراشو..چشماش طبیعیه. دهنش بسته است همش ..صدایه سوتش خیلی پایینه نمیشه فهمید خس خس داره یا نه .
    اي واي ، منظورتون از كمرنگ يعني سفيد ، سبز ، كرمي؟چه رنگ؟ دقيقا چند وقته اينطور شده؟زير شكمش رو بررسي كنيد ، برجستگي تيره اي ملاحظه نميكنيد؟ شبيه رگ؟ مقعدش الوده به مدفوع نيست؟
    علايم مربوط به چند نوع بيماريه كه نوع دقيقش با معاينه مشخص ميشه

دوست عزيز موضوع جديه خواهشا عجله كنيد و به دامپزشك مراجعه كنيد تا قناريهاي ديگتون مبتلا نشدن
    ویرایش توسط animal lover : 1st September 2015 در ساعت 04:10 PM

علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13109
    میانگین پست در روز
    0.02
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    اي واي ، منظورتون از كمرنگ يعني سفيد ، سبز ، كرمي؟چه رنگ؟ دقيقا چند وقته اينطور شده؟زير شكمش رو بررسي كنيد ، برجستگي تيره اي ملاحظه نميكنيد؟ شبيه رگ؟ مقعدش الوده به مدفوع نيست؟
    علايم مربوط به چند نوع بيماريه كه نوع دقيقش با معاينه مشخص ميشه

دوست عزيز موضوع جديه خواهشا عجله كنيد و به دامپزشك مراجعه كنيد تا قناريهاي ديگتون مبتلا نشدن
    تروخدا نترسون منو .مدفوعش سبز کمرنگه . دورزه اینطوری شده یا 3 فکر کنم . زیر شکمش یا همون استخون جناقش این رنگیه .مقعدش تمیزه و رنگش صورتیه و شکمش خیلی تیره شده. و اینکه رگی نیست زیر شکم فقط اسخون جناقش خیلی برجسته است . از قناریهای دیگه جدا کردمش. پر ریزی هم داره تا تکون میخوره یه پرش میریزه سریع. شهر من فقط دامپزشکی داره تا شهر بعد یهم 45 کیلومتر فاصله داره که اونجا هم کلینیکش رو نم یدونم کجاست ..

بگین چکار کنم چه دارویی بدم خودم همه کارشو میکنم . خیلی گیج میره سرش اعصابم داغون شده اینو اینجوری میبینم .
    (101)
    Love to animals
    ،
    new life

کاربر جدید
    شماره عضویت
    13184
    میانگین پست در روز
    0.01
    دوست عزیز بهترین راه اینه که جای گرم نگهش داری بیرون نذاری چون هوا آلوده و گرد و خاک هستش و از داروخانه مولتی ویتامین بچه بگیری دو سه قطره بریزی تو آبش و بذاری تا 24 باشه تا بخوره بعد عوض کن ابشو

کاربر میهن پت allen_sam آواتار ها
    علایق
    وب گردی-مدل سازی-والیبال-انیمه
    حیوان خانگی
    سگ-قناری-مینا-ماهی
    شماره عضویت
    11771
    میانگین پست در روز
    0.07
    دوستان یکی از قناری های من کچلی گرفته سرش خیلی وقت هست که کچل هست و پر رشد نمیکنه جیکارش کنم خوب بشه؟؟
    ممنون.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    تروخدا نترسون منو .مدفوعش سبز کمرنگه . دورزه اینطوری شده یا 3 فکر کنم . زیر شکمش یا همون استخون جناقش این رنگیه .مقعدش تمیزه و رنگش صورتیه و شکمش خیلی تیره شده. و اینکه رگی نیست زیر شکم فقط اسخون جناقش خیلی برجسته است . از قناریهای دیگه جدا کردمش. پر ریزی هم داره تا تکون میخوره یه پرش میریزه سریع. شهر من فقط دامپزشکی داره تا شهر بعد یهم 45 کیلومتر فاصله داره که اونجا هم کلینیکش رو نم یدونم کجاست ..

بگین چکار کنم چه دارویی بدم خودم همه کارشو میکنم . خیلی گیج میره سرش اعصابم داغون شده اینو اینجوری میبینم .
    سلام
    أمين اقا من واقعا قصد نگران كردنتونو ندارم ، فقط خواستم از حاد مشكل مطلع بشيد ، اگه همون ٣روز پيش به پزشك مراجعه ميكرديد الان نگران كمبود زمان نبوديم!! خوب اگه دامپزشك سراغ داريد چرا نميبريدش ؟از هيچي كه بهتره!

اين پر ريزي به خاطر بيماري هست كه در گيرشه.
    من چطور ميتونم از راه دور بدون معاينه متوجه بيماري بشم . تمام سعيمو ميكنم ولي قول نميدم . بهترين گزينه دامپزشكه.

چنتا عكس لازم دارم از قسمت چشمها و بيني، جناغ سينه ، ناحيه شكمي و مدفوعش . لطفا اين عكسها رو سريعتر تهيه كنيد و گويا باشه

اين سوالات هم پاسخ بديد ممنون ميشم:

١- رنگ نوك تغيير نكرده ؟
    ٢- ابريزش بيني نداره؟
    ٣-اخيراً از دارويي استفاده نكرديد؟
    ٤-حمامش نداديد ؟ در معرض كولر يا جريان هوا نبوده ؟
    ٥-پرنده جديدي منزل نيورديد؟
    ٦- تا قبل از اين ٣روز اشتهاش خوب بود و مشكلي نداشت يا كم اشتهايي تدريجي اتفاق افتاد؟
    ٧-جناغ سينه كارد مانند و تيز شده؟

ببخشيد سوالاتم زياده ولي لازمه ، بي زحمت به ترتيب پاسخ بديد تا ديرتر نشده بتونم داروها رو بگم خدمتتون

صفحه 62 از 91 نخستنخست ... 1252606162636472 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)