فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,084
لایک لایک:  589
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 60 از 92 نخستنخست ... 1050585960616270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 912

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

کاربر جدید hamidreza_z آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    حمیدرضا
    علایق
    موسیقی
    تخصص
    برق-الکترونیک
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    12415
    میانگین پست در روز
    0.02
    یه مقدار مدفوعش اسهال داره ولی در کل سر حاله ومیخونه.تغذیه هم که کتان و ارزن همیشه داره.هفت تخم هم هفته ای یک بار به اندازه یک شستی.کاهو،سیب،هویج هم یه روز در میون چرخشی.بعضی وقتا هم یه پاشو میگیره بالا.به نظرتون چه کار کنم؟

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    سلام ، لرزش بال در صورتي كه پرنده مبتلا به سرماخوردگي و مايت نباشه عاديه. سن بلوغش شده يانه؟ شايد حركات مربوط به جفت خواهيه كه فكر ميكنيد لرزش باله! اگه ابريزش بيني يا ترشحات چشمي ، تنفس سخت با دهان باز نداره و اسهالش موقتيه ( ممكنه بعلت استفاده از ميوه جات باشه) پس سرمانخورده. بال هاشو بررسي كنيد ، وجود شپشك و مايت هم كه زير بال پرنده پنهان ميشه اين لرزش رو ايجاد ميكنه.در معرض باد كولر يا هواي خنك نيست؟
    بالا گرفتن پا ، هم دليل خستگيه و به عبارتي اين پا اون پا ميشن ، يا شقاق داره . ميشناسيد كه شقاق به چه صورته؟!

نام و نام خانوادگی
    حمیدرضا
    علایق
    موسیقی
    تخصص
    برق-الکترونیک
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    12415
    میانگین پست در روز
    0.02
    سنش تقریبا شش الی هفت ماهه.مست مست نیست که 24 ساعته بخونه.علائم سرماخوردگی هم نداره.فقط شپشک رو فردا چک میکنم.با چشم معلومه شپشک؟یا علامت خاصی داره؟

نام و نام خانوادگی
    حمیدرضا
    علایق
    موسیقی
    تخصص
    برق-الکترونیک
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    12415
    میانگین پست در روز
    0.02
    راستی ایند فراموش کردم بگم.محل نگهداریش پشت پنجره راه پله است.من صبح پنجره رو باز میکنم که باد ملایم خنک تا غروب میاد داخل.برای تهویه باز میکنم پنجره رو.اگه ببندمش گرما اذیتش نمیکه؟ دمای ایده ال برای نگهداری چقدره؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_z نمایش پست ها
    سنش تقریبا شش الی هفت ماهه.مست مست نیست که 24 ساعته بخونه.علائم سرماخوردگی هم نداره.فقط شپشک رو فردا چک میکنم.با چشم معلومه شپشک؟یا علامت خاصی داره؟
    خارش زياد . يا اگه تو دست بگيريدش عكس العمل نشون ميده به محل درد. پارچه سفيد تميز شب روي قفس بندازيد ، اگه شپشك باشه صبح نقطه هاي ريز قرمز روي پارچه مشخص ميشه. قفس و چوب نشمينگاهشونو مرتب تميز كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_z نمایش پست ها
    راستی ایند فراموش کردم بگم.محل نگهداریش پشت پنجره راه پله است.من صبح پنجره رو باز میکنم که باد ملایم خنک تا غروب میاد داخل.برای تهویه باز میکنم پنجره رو.اگه ببندمش گرما اذیتش نمیکه؟ دمای ایده ال برای نگهداری چقدره؟
    ممكنه سرماخوردگي خفيف باشه كه اسهالم داره ، ازاون قسمت برش داريد ، يه جاي مناسب دور ازباد بزاريد. دانهاي خنك تر در اختيارش بزاريد ، وويتامين مخصوص قناري . توي پستهاي قبلي براي دوستان توضيح دادم دان چي بديد، مطالعه بفرماييد
    الان دماي أيده ال ، ١٨ -٢٦. بهترين دما براي تولك ٣١-٣٥ ، براي قطع كامل تولك ودر اومدن ازين زمان١٨-٢١ و براي دوران توليد مثل ٢١-٢٤

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    12436
    میانگین پست در روز
    0.10
    درود
    قناریام زیاد خودشونو میخارونن.صبح تا نزدیکای ظهر تو بالکنن بعد میارمشون تو خونه جلو کولر تا بعدازظهر
    این عادیه ک خودشونو میخارونن?اگه عادی نیس چ دارویی معرفی،میکنید?

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی تجربه نمایش پست ها
    درود
    قناریام زیاد خودشونو میخارونن.صبح تا نزدیکای ظهر تو بالکنن بعد میارمشون تو خونه جلو کولر تا بعدازظهر
    این عادیه ک خودشونو میخارونن?اگه عادی نیس چ دارویی معرفی،میکنید?
    سلام ، جلوي كولر ؟؟؟!!!!! نزاريد لطفا ، بارها توي پستهاي قبلي هم خدمت دوستان عرض كردم ، هيچ نوع پرنده اي نبايد جلوي كولر، در جريان مسير باد يا جاهاي خنك باشه ، خيلي راحت سرماخوردگي و خدايي نكرده ......
    خارش تا چه حده ، مطمئنيد پر آرائي نيست و خارشه؟؟
    اين علايم رو دارن؟ ريزش پر يا كچلي تو بعضي نقاط ؟ لاغري؟ پف كردن و كم تحركي؟
    اگه دارن و مطمئنيد ، هم ميتونيد از همون قطره ايورمكتين ١درصد( عرفامكتين) كه داريد استفاده كنيد كه البته يك قطره پشت كتف ( بين دوبال كه قبلا گفته بودم) بريزيد و 15روز بعد دوباره تكرار بشه.
    روز سوم بعد از اينكه اولين قطره رو ريختيد تمام ظروف و وسايل و خود قفس ، ديوار هاي اتاق( محل قناري) و بالكن رو ضدعفوني كنيد( مواظب باشيد مواد ضدعفوني كننده با اب و غذا و خود قناري تماس نداشته باشه
    برندهاي ضد شپش ديگه هم هست مثل ارداپ كويكو و تابرنيل
    اول وجود شپش رو إثبات كنيد بعد از اين قطره ها استفاده كنيد،
    اگه از روشهاي اطمينان از وجود شپش مطلع نيستيد، توي پستهاي قبل يك روشش رو توضيح دادم

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    سهیل رستمی
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق
    شماره عضویت
    12663
    میانگین پست در روز
    0.09
    سام دوستان یه سوال :قناری ماده من از زمانی که خریداری کردم دهان شو اکثر اوقات باز نگه میداره و هیچ علایم بیماری در اون دیده نمیشه حتی جاشو هم عوض کردم به محیط خنک تر انتفال دادم بازم فرق نکرده ممنون میشم جواب بدید؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل رستمی نمایش پست ها
    سام دوستان یه سوال :قناری ماده من از زمانی که خریداری کردم دهان شو اکثر اوقات باز نگه میداره و هیچ علایم بیماری در اون دیده نمیشه حتی جاشو هم عوض کردم به محیط خنک تر انتفال دادم بازم فرق نکرده ممنون میشم جواب بدید؟
    سلام ، احتمالا از ابتدأ سرماخوردگي داشته درمان نشده ، ويا تو محيط الوده از دود و رطوبت بوده ، حالا تبديل به اسم شده ، بايد ريه هاش معاينه بشه و داروهاي لازم تجويز بشه
    شما دو روز درميون يك عدد سيب با پوست بدون هيچ افزودني بزاريد ابپز بشه ( مثل كمپوت) بعد كه سرد شد ،پوست بكنيد بديد بهش ، براي اسم خوبه

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    سهیل رستمی
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق
    شماره عضویت
    12663
    میانگین پست در روز
    0.09
    سلام تشکرازراهنمایی سوال بعدی اینه امروز موقع بیرون امدن جوجه از تخمش بوده زمانی نگاه کردم دیدم پوست تخم خیلی نازک وشکننده شده اما جوجه بیرون نیامده چکار کنم

صفحه 60 از 92 نخستنخست ... 1050585960616270 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)