فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,084
لایک لایک:  589
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 51 از 91 نخستنخست ... 41495051525361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 910

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    12436
    میانگین پست در روز
    0.10
    خانم مدیر احتمالا همون کنه یا مایت یا ی چیزی شبیه اون بوده...قطره پشت گردنی عرفامترین خریدم قناریارو میگیرم پشت گردنشون با سرنگ ی قطره میندازم.امروز روز سومه ک اینکارو کردم.در ضمن اره ماده خیلی پرهای اون جوجهه ک مرد رو کنده بود من صبح ک بیدار شدم متوجه شدم جداشون کردم ولی متاسفانه....اون قناری نر ک جفت همین ماده بود رو هم گذاشته بودم پیش قناریای دیگه همون روز صبح دیدم همه قناریارو بدجور میزنه جداش کردم.الان نرو ماده پیش هم هستن.ی جوجه هم مونده اونو جداکردم خداروشکر حالش خوبه بهش میرسم قطره هم پشت گردنش انداختم

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    12436
    میانگین پست در روز
    0.10
    راستی خانم مدیر شب قبل از این ماجراها ب گفته ی ی بنده خدایی اب تنباکو اسپری کردم رو قناریا ب قفسشون هم زدم ب کاور زیر قفسشون هم زدم...ولی فک میکنم خوب نبود.نمیدونم بازم نظر شما ارجعیت داره هر چی شما بگین

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    سلام ، خواهش ميكنم ، توي سوال قبلي يكي از دوستان در مورد تنباكو پاسخشونو دادم، اين قطره خوبه استفاده كنيد ولي تنباكو نه سمي هست، لااقل به خود پرنده نزنيد، جوجه رو هم خودتون تغذيش كنيد ، و روزي ده دقيقه جوجه و والدين رو توي افتاب ملايم بزاريدشون ،افتاب مستقيم نباشه،
    ویرایش توسط animal lover : یک هفته پیش در ساعت 12:11 PM

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    12436
    میانگین پست در روز
    0.10
    درووووووود
    قناریام خوبن فعلا.یکم خوابالو هستن ولی درکل حالشون خوبه بهشون میرسم.9 تا هستن.6تا جوجه 2تا 4ماهه ی جوجه 25روزه و ی جفت هم هستن همونا ک جوجه هاشون مردن.عکساشوتو میزارم فردا
    دوتا سوال
    1_قطره عرفامترین یا همون پشت گردنی تا چند روز باید استفاده کنم؟باید ابتنی هم کنن تو این مدت؟
    2_هوا داره گرم میشه من تا حالا هفت تخم میدادم ب قناریا الان باید چی بدم؟ی برنامه غذایی واسه تابستون بدین خانم مدیر.ممنون

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    سلام،
    اين قطره اي كه ميفرماييد همون عرفا مكتين يا ايور مكتين هست، اگه قناريها تون ، از نوع رسمي هستند يه قطره در روز كافيه، اگه از نوع كشيده و بلند هستند دوقطره ، تا دوره درمان كامل نشه ، ابتني نكنند

أرزن و تخم كتان ثابته، از دونه هاي خنك تر استفاده كنيد و ميزان ميوه رو توي وعده هاي غذايي شون بيشتر كنيد
    تخمهاي كاهو ، خرفه ، گشنيز،شلغم، كاسني ، أسفرزه ، تركيبي از دونه هايي هستند كه طبيعت گرم و خنك دارند ، در طول هفته تقسيم بندي كنيد و يك قاشق مربا خوري از هركدوم براشون بزاريد، تخم چغندر هم طبيعت معتدل داره و پر از أملاحه

ميوه مثل هويج و سيب و سبزيجات هم برگ كاهو و برگ گشنيز خوبه ولي حواستون باشه مرتب از غذاهاي سرد يا گرم استفاده نكنيد ، تغذيه سرد و گرم بايد توأم باشه كه پرنده دچار سردي يا گرمي نشه
    تخم مرغ هم براي جوجه ها هفته اي دوبار و براي والدين توي تابستون كه تولك ميرن و تخم نميزارن هفته اي يكبار كافيه

ويتامين مخصوص قناري هم تهيه كنيد، براي جوجه ها يك روز در ميون سه قطره توي نصف ظرف ابخوريشون بريزيد و بعد از شش ساعت اب رو عوض كنيد، براي والدين هم هفته اي دوبار توي تابستون كافيه همون ميزان ولي در زمان جفتگيري ، تخمگذاري و تغذيه جوجه ها يك روز درميون

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    12436
    میانگین پست در روز
    0.10
    سپاس فراوان از توضیحات جامع و کاملتون

کاربر جدید
    شماره عضویت
    12555
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام؛
    من می خواستم به زودی یه جفت قناری بگیرم و می خواستم بدونم چه نوع قناری خوبه بگیرم که به راحتی نگه داری و تکثیر بشه؟ قیمتش در چه حدودی هست؟ تو حدود صد یا صد و پنجاه هزار تومن چه نوع قناری میتونم بخرم؟
    و هر نکته ای که در مورد قناری هست رو برام کامل توضیح بدید چون من هیچ تجربه ای هم در مورد قناری ندارم!
    ممنون

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    سلام ، شما بايد اول اطلاعاتتون رو در مورد شناخت قناري، نگهداري، تغذيه ، بيماريها و پرورشش بالا ببريد، ميتونيد ازسايتهاي معتبر و كتابهايي كه تو بازار هست استفاده كنيد
    در مورد اينكه چه قناري راحت تكثير ميشه ، اين بستگي به توانايي و محيط و شرايط نگهداري و پرورش صحيحشون توسط شما داره، و هر قناري

با هرنژادي كه بخريد ، نياز به مراقبت لازم براي تكثير موفق و سالم داره
    قناريهاييكه توي بازار هست و قناري عادي يا موقوم گفته ميشه ، قيمت هاشون مناسب و خوبه و هم زيبا هستن ، هم خوش أواز ، هم به لحاظ تكثير دادن راحتتر از عهدشون بر مياين ، چون قناريهايي نژاد دار ناياب ، كمتر اينجا به فروش ميرسه و شرايط نگهداري و پرورششون هم به مراتب سختتره ، چون هر كدوم مربوط به يك نوع شرايط اب و هوائي هستن و اينجا كمتر با اين قناريها و روشهاي خاص نگهداريشون اشنا هستن.

البته فروشگاههاي معتبرو متخصص و نمايشگاه هاي بين المللي براي فروش اين نژادها هستن ، ولي بايد راجع به سلامتي و روشهاي صحيح نگهداريشون تحقيق لازم بشه
    قيمتها هم از بازار فروش سوال كنيد ، ميتونيد بازهم ازطريق مراكز فروش ، در مورد قناري دلخواهتون پرس و جو كنيد، به هرحال اين أفراد بيشتر توي اين زمينه فعاليت و اطلاعات دارن
    ویرایش توسط animal lover : یک هفته پیش در ساعت 12:12 PM

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    12436
    میانگین پست در روز
    0.10
    سلام.ی قناری ماده دارم چند روزیه بالهاش یکم شل و ول شده چرت میزنه و وقتی بخوام از تو قفس بگیرمش مثه قبلا جست و خیز نداره و راحت میشه گرفتش نفس هاش هم یکم عمیق تر شده.دلیلش چیه؟همونه ک ی ماه پیش ی چال جوجه داد

مدیر تالار فنچ @RY@ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    ابوالفضل خاکی
    علایق
    پرندگان
    تخصص
    فنچ
    حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10011
    میانگین پست در روز
    0.34
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی تجربه نمایش پست ها
    سلام.ی قناری ماده دارم چند روزیه بالهاش یکم شل و ول شده چرت میزنه و وقتی بخوام از تو قفس بگیرمش مثه قبلا جست و خیز نداره و راحت میشه گرفتش نفس هاش هم یکم عمیق تر شده.دلیلش چیه؟همونه ک ی ماه پیش ی چال جوجه داد
    اینطور موارد دامپزشک کمک بهتری میتونه بکنه

صفحه 51 از 91 نخستنخست ... 41495051525361 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)