فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,084
لایک لایک:  589
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 49 از 92 نخستنخست ... 39474849505159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 481 به 490 از 912

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    سلام.الان فصل پر ريزيه،تقريبا اخراشه.قناريتون نره؟محل قفس و چوب هاي زير پاش تميز هست؟از زير پاي پلاستيكي استفاده ميكنيد يا چوبي؟منظورم چوب هاي زير پاشه.اينكه ميگيد ريزش پرميتونه بخاطر فصلش باشه ولي ريزش غير عادي كه با دست زدن بريزه،و تحرك كمش كه اگه غير عاديه به نظرتون،هم كمبود ويتامين هست هم نشونه وجود بيماري.تواين فصل تولك ميرن و تحرك شون كم ميشه،اگه تا بحال قناري داشتين و اين بي تحريكي براتون غير عاديه، پس بيماره.چرك أطراف دهان و چشم دو حالت داره:(عامل باكتريايي) كه يا چوب هاي زير پاش خيلي كثيفه، چون قناري چشم و كنار دهنشو هميشه با چوب زير پاش پاك ميكنه،چوبي، منبع تجمع ميكروب ،قارچ، شپشك ،...اينهاست.اگه فعلا پلاستيكيش دم دستتون نيست، چوب ها رو با اب داغ و مايع تميز كننده بشوريد، بعد پنج دقيقه بگيريدش رو اتيش ، حتي سرو تهشو،خنك كه شد براش بزاريد و حتما پلاستيكي بخريد.حالت دوم ،(عامل ويروسي)كه ميتونه بيماري ابله باشه كه مسريه، خيليا ميگن اين بيماري مخصوص تابستونه ولي من در تمام طول سال تجربش كردم.اگه زود اقدام كنيد ببريد دكتر،درمانش سادس تا خدايي نكرده كور نشده.بر أساس قوانين سايت، اسم بردن از دارو جايز نيست.بيماريش چه ويروسي يا باكتريايي باشه، الان عفونت كرده و بايد سريع دكتر ببريدش.كاش عكس ميزاشتيد ازش.اگه ابله باشه خدايي نكرده،شايد ساق و كف پاش يا محل اتصال پا به شكم ، زخم يا دونه زده.اسفند ضد عفوني كننده س،اطرافش دود بديد و سريع تر ببريدش دكتر لطفا، ممكنه زخم توي دهنشم باشه.

کاربر فعال hussein آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    حسین
    شماره عضویت
    11537
    میانگین پست در روز
    0.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezalord7 نمایش پست ها
    س قناری من پرهای دور چشمش ریخته ودور نوکش هم همینطور و چرک هم کرده و موقع فضله کردن دم میزنه و وقتی بهش دست میزنی پرهاش میریزه خیلی کم هم حرکت میکنه
    دوست عزیزمون اشاره کردن ولی بنده احساس میکنم اوضاع پرنده شما خیلی بدتر از این حرفا باشه

شما هرچه زودتر پرنده به دام پزشک نشون بدید علائم بیماری قارچی داره زودتر مراجعه کنید تا دیر نشده

کاربر جدید hamidreza_z آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    حمیدرضا
    علایق
    موسیقی
    تخصص
    برق-الکترونیک
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    12415
    میانگین پست در روز
    0.02
    سلام دوستان.من تازه کارم.تازه دو تا قناری گرفتم.گوشه هر دو پر یکیشون به این شکلی که تو عکس هست شده.لطفا راهنمایی کنید.بیماری خاصی هست یا نه طبیعیه؟ کاری لازم هست انجام بدم؟ممنون
    http://uupload.ir/files/a41y_20150504_115047.jpg

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_z نمایش پست ها
    سلام دوستان.من تازه کارم.تازه دو تا قناری گرفتم.گوشه هر دو پر یکیشون به این شکلی که تو عکس هست شده.لطفا راهنمایی کنید.بیماری خاصی هست یا نه طبیعیه؟ کاری لازم هست انجام بدم؟ممنون
    http://uupload.ir/files/a41y_20150504_115047.jpg
    سلام نه مشكلي نيست، پرهاي تازه داره جايگزين پرهاي ريخته ميشن
    اگه ابو غذا ميخورن وسرحالن، مدفوعشونم طبيعيه همون تازه شدن پر هست

کاربر جدید hamidreza_z آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    حمیدرضا
    علایق
    موسیقی
    تخصص
    برق-الکترونیک
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    12415
    میانگین پست در روز
    0.02
    همه چیزش اوکی هست.ممنون از راهنماییتون.

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    12436
    میانگین پست در روز
    0.10
    سلااااااام ب دوستان گرامی و باتجربه.تاز عضو شدم و سوال دارم
    قناریم 4 تا جوجه گذاشت.جوجه هاش 15 روزه شدن ولی یکیشون مرد چون زیر دست و پای بقیه خفه شده بود
    الان روز 16م هست یکی از قناریا هی از تو چال میاد بیرون میره گوشه قفس چندبار هم گرفتمش و دوباره گذاشتمش تو چال ولی دوباره میاد بیرون چکارش کنم بنظرتون؟؟خواهش میکنم جواب بدید

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    سلام ، داره كم كم با محيطش اشنا ميشه و طبيعيه كه مدام مياد بيرون ، نگيريدش چون استرس زيادي بهش وارد ميشه و ممكنه تو اين گرفتن ها ، بال يا لگنش بشكنه بدون اينكه متوجه بشيد، چون توي اين سن استخون ها خيلي نرم هستن و به راحتي جدا ميشن، كف قفس چند لايه كاغذ بزاريدتا قطرش زياد بشه و نرمتر بشه موقع پريدن اسيب نبينه
    اگه كنار پدر ومادر هست مسئله اي نيست خودشون مراقبن، شما هرچه قدر هم تلاش كنيد بازم مياد بيرون ، اينطوري فقط باعث ترسش ميشيد، فقط زير نظر بگيريد ببينيد تغذيه ميشه درست يا نه و مشكلي نداشته باشه
    صبر كنيد تا دوستان ديگه هم كمك كنن

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    12436
    میانگین پست در روز
    0.10
    باشه ممنون از راهنماییت و اینکه زود جواب دادی ایول
    خودم خواستم تخم مرغش بدم ولی دهنشو بار نکرد.حالا سیب و تخم مرغ گذاشتم تو قفس ببینم ننه باباش بهش میدن یا ن...دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    12436
    میانگین پست در روز
    0.10
    سلاااااام
    جوجه قناریام 23 روزشونه از چال بیرون اومدن روی میله میرن کف قفس میچرخن ولی خیلی جیک جیک میکنن.تو این سن چ غذایی باید بهشون بدم؟خودشون میخورن یا ماده بهشون میده؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.20
    سلام ، أرزن و تخم كتون كه بايد هميشه باشه به همون نسبتي كه اقا محمد گفتن قبلا،تو اين سن خودشون كم كم شروع ميكنن به غذا خوردن ولي مادر هم كمك ميكنه، تخم مرغ ابپز، سيب ، هويج ، كاهوو گشنيزتازه شسته خشك كرده (ابدار نباشه) خيلي خوبه چون غير از أملاح و ابي كه داره باعث شادابي و رشد سريع تره پر هاشون ميشه ، چون شروع جوانه زدن پرهاشونه.تخم كتان و بذر كاسني به نسبت ١به ٥ خوبه.
    اون ميوه هايي كه گفتم رو ميتونيد خام يا بخارپز بديد، از پت شاپ ويتامين مخصوص قناري بگيريد ، يكروز در ميون ٤قطره توي نصف ظرف ابخوريشون بريزيد، و هشت ساعت بعد اب تميز بدون ويتامين براشون بزاريد، موارد ديگه رو به مرور خدمتتون ميگم، منتظر راهنمايي دوستان ديگه هم باشيد

صفحه 49 از 92 نخستنخست ... 39474849505159 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)