فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,082
لایک لایک:  587
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 45 از 91 نخستنخست ... 35434445464755 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 906

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

کاربر عادی ehsanfalah آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    احسان فلاح
    علایق
    موسیقی سنتی و شعر
    تخصص
    مرصعکاری
    حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    8457
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirII نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید و کاربرای عزیز می خواستم بدونم برای جوجه کشی امسال پاییز نر ماده باید چند ماه باشن تا ازشون جوجه بگیرم
    الان نرم سه ماهه ایا واسه امسال پاییز اماده میشه اگه نمیشه باید چند ماه باشه الان ماده ام هنوز نخریدم. ممنون میشم اگه پاسخ بدین.
    با تشکر
    سلام

برای اواخر فصل پاییز قناری نر شما اگر تغذیه و شرایط اب و هوایی صحیحی داشته باشه اماده تکثیر هستش و ماده قناری هم اگر قصد خرید دارید یک ماده جوان هم در همین فصل تهیه کنید و با تغذیه مناسب قناری ها رو اماده کنید

کاربر میهن پت mahdi64 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سبحانی
    شماره عضویت
    8592
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام و عرض ادب

حدود 2 ماه میشه که قناری هامو جفت زدم اما خبری از تخم نیست احتمالا خوب آماده نبودن.
    3-4 روزی میشه هرز چند گاهی ماده میره میخوابه به لونه، و چند بار دیدم که نر خواسته جفت گیری کنه اما انگار ماده نمیزاره، نوک به هم میدن. زمانی که بهشون کاهو میدم انگار سر خوردنش دعواشون میشه.
    امروز از صبح ماده پرخاشگر شده و بیشتر هم تولونه میخوابه کمی هم پف داره؛ میخواستم نظر شمارو بابت کاراشون بدونم.
    ممنونم از شما.
    دنیا مانند مار است؛ چون بر او دست کشی نرم آید، ولی زهرش کشنده است. "امام علی (ع)"

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    با سلام خدمت تمامی دوستان خوبم در این سایت
    یه قناری ماده دارم که از خرداد ماه پارسال جفت کردم و تا همین الان اردیبهشت 93 مدام با نرهای مختلف جفتش میکنم و جوجه میده .البته دوبار اقدام به جداسازی کردم که بره تولک اما از مستی کف قفس تخم میذاشت و منو مجبور میکرد که مجددا با یه نر اماده دیگه جفت کنم .مشکلی که پیش اومده اینه که اول سرش کچل شد و الان کچلی به گردنش رسیده . میدونم که مال ضعیف بودنشه .اما ماشا.. هنوز جوجه میده .میخواستم بدونم واسه تقویتش و یا کچلی سرو گردنش چی بدم بخوره و راهکار چیه .ممنون از راهنماییتون

کاربر عادی ehsanfalah آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    احسان فلاح
    علایق
    موسیقی سنتی و شعر
    تخصص
    مرصعکاری
    حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    8457
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHD SETAR ZAN نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان خوبم در این سایت
    یه قناری ماده دارم که از خرداد ماه پارسال جفت کردم و تا همین الان اردیبهشت 93 مدام با نرهای مختلف جفتش میکنم و جوجه میده .البته دوبار اقدام به جداسازی کردم که بره تولک اما از مستی کف قفس تخم میذاشت و منو مجبور میکرد که مجددا با یه نر اماده دیگه جفت کنم .مشکلی که پیش اومده اینه که اول سرش کچل شد و الان کچلی به گردنش رسیده . میدونم که مال ضعیف بودنشه .اما ماشا.. هنوز جوجه میده .میخواستم بدونم واسه تقویتش و یا کچلی سرو گردنش چی بدم بخوره و راهکار چیه .ممنون از راهنماییتون
    سلام
    برای تامین ویتامینها و املاح مورد نیاز و از دست رفته قناری از مولتی ویتامینهای شرکتهای معتبر و خوب حتما در تمام دورها و فصلها استفاده کنید .برای رفع مشکل کچل شدن قناری از (کلسیم د )که هم محصولات شرکتی هستش و منبع طبیعی و مناسب این ویتامین در پوست تخم مرغ هستش که با خورد کردن در مخلوط دستساز به پرنده بدهید بسیار مفید و موثر در درمان می باشد
    یکی دیگر از راه های درمان این مورد استفاده از (روغن کرچک)و چرب کردن محل کچلی در قناری با این روغن هستش مکمل مناسب این روغن نور خورشید بصورت کنترل شده و ملایم می باشد به این صورت که پرنده از نور خورشید اسیب نبیند بهترین زمان برای این کار ساعات 10 تا 12 صبح هستش 10 الی 15 دقیقه مابین این 2 ساعت را برای پرنده در نظر بگیرید

کاربر جدید amirII آواتار ها
    علایق
    پرنده و موسیقی
    حیوان خانگی
    قناری/ مرغ عشق/ سهره
    شماره عضویت
    9579
    میانگین پست در روز
    0.01
    یه pdf درباره ژنتیک قناری است که نویسندش حمید ضیا است که براتون اپلود کردم امیدوارم خوشتون بیاد .
    دانلود فایل

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    با سلام خدمت تمام دوستان خوبم
    میخاستم بدونم بعد از اخرین چال، که دیگه قصد جوجه کشی ندارم وقتی جوجه ها از لونه در اومدند و روی نی ایستادند قناری ماده رو از جوجه ها و قناری نر جدا کنم ویا اینکه قناری قناری نر رو از جوجه ها و ماده جدا کنم .ممنون میشم پاسخ بدین

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    علایق
    EVERYTHING EXCEPT HUMAN
    تخصص
    TRANSLATE
    حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    9941
    میانگین پست در روز
    0.13
    با سلام خدمت تمام دوستان خوبم
    میخاستم بدونم بعد از اخرین چال، که دیگه قصد جوجه کشی ندارم وقتی جوجه ها از لونه در اومدند و روی نی ایستادند قناری ماده رو از جوجه ها و قناری نر جدا کنم ویا اینکه قناری قناری نر رو از جوجه ها و ماده جدا کنم .ممنون میشم پاسخ بدین
    سلام دوست عزيز
    مىتونىن تا اومدن مدير تالار صبر کنين ولى فکر کنم که باىد پرنده ماده رو از پرنده نر و جوجه ها جدا کنين. موفق باشىن.

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    با سلام
    دیروز متوجه شدم یکی از جوجه قناری ها م (سفید) که حدودا یکماهه هستش و هنوزم از والدین جداش نکردم زیر منقارش خون خشک شده هستش ضمن اینکه قبلا دیده بودم که با قناری نر (پدرش) مدام در حال مجادله هستن اقدام به جداکردن اون جوجه نمودم.میخاستم بدونم مریضی خاصی گرفته و یا اینکه به دلیل زدو خورد با قناری نر این اتفاق واسش افتاده .لازم به ذکر است از نظر سلامت و غذا خوردن کاملا در وضعیت مناسبی قرار داره .ممنون از راهنماییتون

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.03
    با سلام
    دیروز متوجه شدم یکی از جوجه قناری ها م (سفید) که حدودا یکماهه هستش و هنوزم از والدین جداش نکردم زیر منقارش خون خشک شده هستش ضمن اینکه قبلا دیده بودم که با قناری نر (پدرش) مدام در حال مجادله هستن اقدام به جداکردن اون جوجه نمودم.میخاستم بدونم مریضی خاصی گرفته و یا اینکه به دلیل زدو خورد با قناری نر این اتفاق واسش افتاده .لازم به ذکر است از نظر سلامت و غذا خوردن کاملا در وضعیت مناسبی قرار داره .ممنون از راهنماییتون
    خب اگر علائم غیر عادی از خودش بروز نمیده
    و همه جیزش طبیعی هست حتمن بر اثر زد و خورد بوده

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    علایق
    EVERYTHING EXCEPT HUMAN
    تخصص
    TRANSLATE
    حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    9941
    میانگین پست در روز
    0.13
    با سلام دیروز متوجه شدم یکی از جوجه قناری ها م (سفید) که حدودا یکماهه هستش و هنوزم از والدین جداش نکردم زیر منقارش خون خشک شده هستش ضمن اینکه قبلا دیده بودم که با قناری نر (پدرش) مدام در حال مجادله هستن اقدام به جداکردن اون جوجه نمودم.میخاستم بدونم مریضی خاصی گرفته و یا اینکه به دلیل زدو خورد با قناری نر این اتفاق واسش افتاده .لازم به ذکر است از نظر سلامت و غذا خوردن کاملا در وضعیت مناسبی قرار داره .ممنون از راهنماییتون
    دوست عزىز اگر از نظر تغذىه و فعالىت در وضع مناسبى هست. مشکلى وجود نداره. فقط دوست عزىز جوجه ها رو در زمان مناسب جدا کنىد تا از اسىب دىدنشون جلوگىرى کنىد. موفق باشىن. در ضمن اگر براى پرنده هاتون تاپىک معرفى باز کنىن خوشحال مىشىم که ببىنمشون.

صفحه 45 از 91 نخستنخست ... 35434445464755 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)