فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,084
لایک لایک:  589
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 41 از 92 نخستنخست ... 3139404142435191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 401 به 410 از 912

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi64 نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه بخوام مولتی ویتامین بدم به قناری (از نوع انسانی و کودک) چند قطره تو آبخوریش بریزم، چند ساعت جلوش باشه و هر چند وقت یکبار بدم*******ممنونم از وقتی که میزارید.
    سلام...
    به مقدار 10قطره بریز توی ابخوریشون.به مدت12ساعت بمونه وهفته ای یکبار بهشون بدید.

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    سلام یه ماده قناری پرتقالی دارم که به دلیل جوجه کشی زیاد کل پرهای گردن و سرش ریخت ، همه گفتند جداش کن تا پرهاش صاف نشده جفت نکن .اینکار را هم کردم اما تو اذرماه دوباره مست شد و کف قفس تخم گذاشت علی رغم اینکه هنوز کچلی خوب نشده بود جفت کردم اینبار دو سری جوجه گرفتم و دوباره جداش کردم بردمش تو یه اتاق دیگه الان 45 روزه که جداش کردم اما تو این مدت تو لک که نرفته هیچ بلکه هم دوبار کف قفس تخم گذاشته .طزبق گفته دوستان این سایت تمام چیزهایی که باعث تحریکش میشد رو از تو قفس دور کردم .اما با نر خودش که تو یه اتاق دیگه هست و الان جفت داره و تخم هم کرده مدام واکنش نشون میده و سوت میکشه و خلاصه ماده قناری یک ریزه خونی میکنه که نگو .لطفا بفرمایید چیکار کنم که بره تو لک از تابستون تا حالا این ماده مدام داره جوجه میده و اصلا هم خیال تو لک رفتن نداره .نمیخام هم با این وضعیت یه نر واسش بگیرم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

کاربر عادی ehsanfalah آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    احسان فلاح
    علایق
    موسیقی سنتی و شعر
    تخصص
    مرصعکاری
    حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    8457
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHD SETAR ZAN نمایش پست ها
    سلام یه ماده قناری پرتقالی دارم که به دلیل جوجه کشی زیاد کل پرهای گردن و سرش ریخت ، همه گفتند جداش کن تا پرهاش صاف نشده جفت نکن .اینکار را هم کردم اما تو اذرماه دوباره مست شد و کف قفس تخم گذاشت علی رغم اینکه هنوز کچلی خوب نشده بود جفت کردم اینبار دو سری جوجه گرفتم و دوباره جداش کردم بردمش تو یه اتاق دیگه الان 45 روزه که جداش کردم اما تو این مدت تو لک که نرفته هیچ بلکه هم دوبار کف قفس تخم گذاشته .طزبق گفته دوستان این سایت تمام چیزهایی که باعث تحریکش میشد رو از تو قفس دور کردم .اما با نر خودش که تو یه اتاق دیگه هست و الان جفت داره و تخم هم کرده مدام واکنش نشون میده و سوت میکشه و خلاصه ماده قناری یک ریزه خونی میکنه که نگو .لطفا بفرمایید چیکار کنم که بره تو لک از تابستون تا حالا این ماده مدام داره جوجه میده و اصلا هم خیال تو لک رفتن نداره .نمیخام هم با این وضعیت یه نر واسش بگیرم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام
    اگر تغذیه ماده خوب و فراهم باشه که مهمترین ویتامینها از جمله (کلسیم , منیزیم ) باید در جیره غذایی پرنده باشه مشکلی نداره ماده جفت باشه و جوجه بده . بعضی از نژادهای قناری توان و نیروی لازم در جفت کردن و تخم گذاری رو دارند
    برای تو لک بردن قناری از گیاه (کاسنی) که هم از عرق کاسنی و هم تخم کاسنی میتونید استفاده کنید

کاربر میهن پت mahdi64 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سبحانی
    شماره عضویت
    8592
    میانگین پست در روز
    0.05
    با سلام و عرض ادب خدمت دوستان همونجوری که تو تصویر مشخصه احساس میکنم رنگ فضله قناری ماده خیلی سفیده و کمی غیر طبیعی بنظر میرسه خوراک دون اصلی(ارزن و کتون ) نسبت به نر کمتره اما سبزی و میوه خیلی بهتر و بیشتر میخوره کف دریا هم زیاد میخوره *امکان داره بابت کف دریا باشه؟////بابت تصویر هم پیشاپیش عذر خواهی میکنم///
    دنیا مانند مار است؛ چون بر او دست کشی نرم آید، ولی زهرش کشنده است. "امام علی (ع)"

نام و نام خانوادگی
    احسان فلاح
    علایق
    موسیقی سنتی و شعر
    تخصص
    مرصعکاری
    حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    8457
    میانگین پست در روز
    0.05
    با سلام و عرض ادب خدمت دوستان همونجوری که تو تصویر مشخصه احساس میکنم رنگ فضله قناری ماده خیلی سفیده و کمی غیر طبیعی بنظر میرسه خوراک دون اصلی(ارزن و کتون ) نسبت به نر کمتره اما سبزی و میوه خیلی بهتر و بیشتر میخوره کف دریا هم زیاد میخوره *امکان داره بابت کف دریا باشه؟////بابت تصویر هم پیشاپیش عذر خواهی میکنم///
    سلام
    این نوع فضله سفید و گچی رنگ در قناری بعلت سرما خوردگی میتونه باشه
    بهترین و اولین درمان گرم کردن محیط با افزایش 5 درجه
    حذف سبزیجات از جیره غذایی پرنده
    در طول روز 2 الی 3 ساعت قرار دادن قناری زیر نور افتاب البته در داخل منزل و از بیرون بردن پرنده خوداری کنید
    اگر بهبود پیدا نکرد استفاده از داروی تی ان تی برای رفع بیماری

نام و نام خانوادگی
    مهدی سبحانی
    شماره عضویت
    8592
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    این نوع فضله سفید و گچی رنگ در قناری بعلت سرما خوردگی میتونه باشه
    بهترین و اولین درمان گرم کردن محیط با افزایش 5 درجه
    حذف سبزیجات از جیره غذایی پرنده
    در طول روز 2 الی 3 ساعت قرار دادن قناری زیر نور افتاب البته در داخل منزل و از بیرون بردن پرنده خوداری کنید
    اگر بهبود پیدا نکرد استفاده از داروی تی ان تی برای رفع بیماری
    سلام و تشکر بابت پاسخ********احتمال سرماخوردگیش خیلی ضعیفه چون دمای محیطش 26-28 ثابته و هم اینکه سرحاله و پف کردن کسل بودن نداره... بنظر شما علت دیگه چی میتونه باشه و آیا سرماخوردگی نشانه دیگه ای نداره؟؟ ممنونم
    دنیا مانند مار است؛ چون بر او دست کشی نرم آید، ولی زهرش کشنده است. "امام علی (ع)"

نام و نام خانوادگی
    احسان فلاح
    علایق
    موسیقی سنتی و شعر
    تخصص
    مرصعکاری
    حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    8457
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام و تشکر بابت پاسخ********احتمال سرماخوردگیش خیلی ضعیفه چون دمای محیطش 26-28 ثابته و هم اینکه سرحاله و پف کردن کسل بودن نداره... بنظر شما علت دیگه چی میتونه باشه و آیا سرماخوردگی نشانه دیگه ای نداره؟؟ ممنونم
    سلام
    اگر علایم پف کردن و کسلی در قناری مشاهده نمیشه میشه گفت خدا رو شکر سرما خوردگی نیست
    چه مدتی هستش که فضله پرنده به این شکل هستش ؟
    بیشتر بیماریها در پرندگان علایم کم اشتهایی , پف کردن , کم تحرکی و کسلی رو دارند
    اگر برای پرنده در جیره غذایی از سبزیجات زیاد استفاده میکنید مدتی این کار را قطع کنید ببینید فضله پرنده طبیعی میشود و هم چنین مخلوط تخمه مرغ اپز رو هم مدتی حذف کنید و بطور کل از دان معمول فقط استفاده کنید بعد نتیجه رو اعلام بفرمایید .

نام و نام خانوادگی
    مهدی سبحانی
    شماره عضویت
    8592
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام
    اگر علایم پف کردن و کسلی در قناری مشاهده نمیشه میشه گفت خدا رو شکر سرما خوردگی نیست
    چه مدتی هستش که فضله پرنده به این شکل هستش ؟
    بیشتر بیماریها در پرندگان علایم کم اشتهایی , پف کردن , کم تحرکی و کسلی رو دارند
    اگر برای پرنده در جیره غذایی از سبزیجات زیاد استفاده میکنید مدتی این کار را قطع کنید ببینید فضله پرنده طبیعی میشود و هم چنین مخلوط تخمه مرغ اپز رو هم مدتی حذف کنید و بطور کل از دان معمول فقط استفاده کنید بعد نتیجه رو اعلام بفرمایید .
    سپاسگذارم
    حدود 1 ماه ضمنا تازگیا از پر ریزی در آمده و صاف شده، اوامر حتما اجرا خواهد شد یکی از دوستانم گفت از سولفا استفاده کن اما من نمیدونم چیه ؛ از کجا تهیه کنم و چطور باید استفاده کرد.

نام و نام خانوادگی
    احسان فلاح
    علایق
    موسیقی سنتی و شعر
    تخصص
    مرصعکاری
    حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    8457
    میانگین پست در روز
    0.05
    سپاسگذارم
    حدود 1 ماه ضمنا تازگیا از پر ریزی در آمده و صاف شده، اوامر حتما اجرا خواهد شد یکی از دوستانم گفت از سولفا استفاده کن اما من نمیدونم چیه ؛ از کجا تهیه کنم و چطور باید استفاده کرد.
    اگر با حذف سبزیجات و غذاهایی دست ساز مدتی استفاده نکردید و بازهم اینگونه بود میتونید از سولفا استفاده کنید
    سولفا هم نوعی دارو برای اسهال و عفونتهای روده هستش و طریقه مصرف از بروشور دارو دقیق مطلع شوید

نام و نام خانوادگی
    مهدی سبحانی
    شماره عضویت
    8592
    میانگین پست در روز
    0.05
    اگر با حذف سبزیجات و غذاهایی دست ساز مدتی استفاده نکردید و بازهم اینگونه بود میتونید از سولفا استفاده کنید
    سولفا هم نوعی دارو برای اسهال و عفونتهای روده هستش و طریقه مصرف از بروشور دارو دقیق مطلع شوید
    واقعا ممنونم سولفا رو از دارو خونه های انسانی و یا دامپزشکی ها باید تهیه کنم؟

صفحه 41 از 92 نخستنخست ... 3139404142435191 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)