فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,084
لایک لایک:  589
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 36 از 91 نخستنخست ... 2634353637384686 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 910

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

کاربر فعال محمدمحسن آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    محسن
    علایق
    نگهداری حیوانات
    تخصص
    آزاد
    حیوان خانگی
    شاه طوطی /سگ /بریزیلی /قناری
    شماره عضویت
    5491
    میانگین پست در روز
    0.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط aligator نمایش پست ها
    محسن جان اینکه از 2چال جلوتر نره توصیه من بود.
    اولأ این نگهداری خانگی هست وتغذیه وتقویت پرورشگاهی رو ندارند ودلیل بعدیش هم اینه که جوجه کشی با این حجم فرسایش زیادی رو برای پرنده هاش داره ودلیلی نداره این فشار رو به جفتش بیاره...

تولید مثل خانگی صحیح است.

من به نوع تغذیه و انواع انرژی های که برای پرندگانمون استفاده میکنیم براورد کردم. توانایی 4 چال را دارند

علی آقا شما صحیح فرمودین در منزل و حدف حفظ سلامتی مولدها بسیار با ارزش تر بوده .

تشکر .

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    با سلام و عرض تشکر از دوستان خوبم که منو راهنمای میکنن. من باید جدا میکردم . اگه تو پسصت های قبلی خاطرتون باشه عرض کرده بودم که من سه سری پشت سر هم در خرداد و تیر جوجه کشی کردم و بعدش قناری ها رو جدا کردم ماده اک کچل شد و دوباره دو ماه پیش اماده شد و کف قفس تخم گذاشت که با راهنمایی شما دوستان با همون نر قبلی خودش جفت زدم و الانم دو سری جوجه گرفتم .پس در این که باید جدا میکردم که یه استراحت بدم و مجددا بعد از عید بتونم جوجه بگیرم شکی نیست.اما در خصوص جوجه ها که الان با نر تو یک قفس هستند مساله اینه که 92.10.16 سر ازتخم دراوردن یعنی هنوز یکماه هم نیستند و نر هم پرهای روی سر اونا رو داره میکنه و یا دعوا میکنن با هم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ..

کاربر میهن پت mahdi64 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سبحانی
    شماره عضویت
    8592
    میانگین پست در روز
    0.05
    سلام خدمت دوستان==قناری ماده من (که بخاطر تو لک رفتن تنهاست) روزنامه کف قفس رو میخوره برای جلوگیری از کارش چکار کنم؟-----ضمنا من از پوستر های تبلیغاتی برای کف قفس استفاده میکنم نمیدونم روزنامه بهتره یا اونا؟*ممنونم
    دنیا مانند مار است؛ چون بر او دست کشی نرم آید، ولی زهرش کشنده است. "امام علی (ع)"

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    با سلام خدمت شما.اگه به صفحه 35 سر بزنید دقیقا جواب سوالتون هست که دوستان به بنده پاسخ دادن .اینکه حتما روزنامه و یا هر چیز دیگه ای که باعث تحریک قناری ماده بشه رو رو از قفس خارج کنید و حدالامکان از ظرف دانخوری استفاده کنید که چال نباشه و .....

کاربر فعال محمدمحسن آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    محسن
    علایق
    نگهداری حیوانات
    تخصص
    آزاد
    حیوان خانگی
    شاه طوطی /سگ /بریزیلی /قناری
    شماره عضویت
    5491
    میانگین پست در روز
    0.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHD SETAR ZAN نمایش پست ها
    با سلام و عرض تشکر از دوستان خوبم که منو راهنمای میکنن. من باید جدا میکردم . اگه تو پسصت های قبلی خاطرتون باشه عرض کرده بودم که من سه سری پشت سر هم در خرداد و تیر جوجه کشی کردم و بعدش قناری ها رو جدا کردم ماده اک کچل شد و دوباره دو ماه پیش اماده شد و کف قفس تخم گذاشت که با راهنمایی شما دوستان با همون نر قبلی خودش جفت زدم و الانم دو سری جوجه گرفتم .پس در این که باید جدا میکردم که یه استراحت بدم و مجددا بعد از عید بتونم جوجه بگیرم شکی نیست.اما در خصوص جوجه ها که الان با نر تو یک قفس هستند مساله اینه که 92.10.16 سر ازتخم دراوردن یعنی هنوز یکماه هم نیستند و نر هم پرهای روی سر اونا رو داره میکنه و یا دعوا میکنن با هم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ..
    سلام دوست عزیز
    همان روش های اصولی را که باید رعایت و انجام دهید را داده اید.

اینگونه رفتارها ی قناری به ندرت پیش می آید که هر قناری خوصوصیات خواصی دارد .

پرنده شما عصبی بوده . غذاهای تحریک آمیز را برداشته . سعی کنید با دانه های خنک انرژی اش را کاهش دهید .

حمام بهش دهید . ماده اش کنارش نیست .بی قراری میکند .

نام و نام خانوادگی
    مهدی سبحانی
    شماره عضویت
    8592
    میانگین پست در روز
    0.05
    با سلام خدمت شما.اگه به صفحه 35 سر بزنید دقیقا جواب سوالتون هست که دوستان به بنده پاسخ دادن .اینکه حتما روزنامه و یا هر چیز دیگه ای که باعث تحریک قناری ماده بشه رو رو از قفس خارج کنید و حدالامکان از ظرف دانخوری استفاده کنید که چال نباشه و .....
    سلام مهندس جان ممنونم از شما بابت اینکه وقت گذاشتید... اما سوال من این نیست که ماده چال درست میکنه و روزنامه رو برای لونه سازی استفاده میکنه در ضمن من صفحه 35 رو هم قبلا مطالعه کردم دست شما درد نکنه. ]
    سوال من اینه که روزنامه هارو میخوره چکار کنم که نخوره و دوم اینکه من بجای روزنامه از پوستر های تبلیغاتی استفاده میکنم آیا اشکالی نداره یا روزنامه باشه بهتره؟؟؟ بازم از شما صمیمانه تشکر میکنم
    دنیا مانند مار است؛ چون بر او دست کشی نرم آید، ولی زهرش کشنده است. "امام علی (ع)"

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    با سلام .خواهش میکنم .اصولا بهتره که برای کف قفس از روزنامه استفاده نشه به علت استفاده از مواد سربی که در چاپ روزنامه استفاده میشه .اگر حوصله داشته باشید و فقط از کفی استفاده نمایید و کفی رو زود به زود نظافت کنید خیلی بهتره در غیر اینصورت به نظرم از پوستر هایی که خودتون هم فرمودید و ضخامت دارند استفاده بشه .البته این نظر منه .خوشحال میشم اگر دوستان دیگر هم نظر بدن

نام و نام خانوادگی
    مهدی سبحانی
    شماره عضویت
    8592
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدمحسن نمایش پست ها

سلام دوست عزیز

اگر رنگ پای قناری ماده به قرمزی بزند یعنی از رنگ طبیعی خارج باشد .

تغذیه گرم بوده . که معمولا در لک بودن قناری بی رویه بهشون تغذیه کرده که مبادا لک تولک نشوند اما نمیدانند
    که باعث مشکلات طبع میشود مانند گرمی دانه های بیش از حد.
    از تغذیه خشک هم میشود . اگر به قناری فقط ارزن داده شود پای قناری پوسته پوسته میشود.

عوامل دیگر .بالا بودن سن ماده .
    کمبود کلسیم.
    بیماری قارچی که مانند فلس های برجثه زیگیل بوده که از نظافت نکردن و آلودگی قفس و مخصوصا میله های نشیمن
    بوجود می آید .
    ...
    درمان ساده :مالید روغن زیتون به مقداری که انگشتان مرطوب شود .
    ممنونم از پاسختون تصاویرشو تنستم بگیرم بالاخره**دوستان مشاهده کنن و بفرمایند که آیا مشکلی داره یا طبیعی؟ اولی مادس و دومی نره دوستان ممنون میشم از نظر ظاهری هم اگه مشکلی داره و یا دوستان نظری دارن بفرمایند سپاسگذارم

همکار قدیمی مهرانه آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهرانه
    علایق
    كتاب، موسيقي، حيوانات و گياهان
    تخصص
    دستيار آزمايشگاه و مسئول IT
    حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنج، عروس هلندي،بلبل خرما،ماهي،سگ
    شماره عضویت
    4004
    میانگین پست در روز
    0.72
    با سلام .خواهش میکنم .اصولا بهتره که برای کف قفس از روزنامه استفاده نشه به علت استفاده از مواد سربی که در چاپ روزنامه استفاده میشه .اگر حوصله داشته باشید و فقط از کفی استفاده نمایید و کفی رو زود به زود نظافت کنید خیلی بهتره در غیر اینصورت به نظرم از پوستر هایی که خودتون هم فرمودید و ضخامت دارند استفاده بشه .البته این نظر منه .خوشحال میشم اگر دوستان دیگر هم نظر بدن
    ممنون دوست عزيز از راهنماييتون. لطفا براي پاسخ گويي از نقل قول استفاده كنيد
    ویرایش توسط مهرانه : 29th January 2014 در ساعت 03:01 PM

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    Ali
    علایق
    !!! Money
    تخصص
    daneshjoo
    حیوان خانگی
    hen&fish
    شماره عضویت
    4113
    میانگین پست در روز
    0.39
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi64 نمایش پست ها
    سلام مهندس جان ممنونم از شما بابت اینکه وقت گذاشتید... اما سوال من این نیست که ماده چال درست میکنه و روزنامه رو برای لونه سازی استفاده میکنه در ضمن من صفحه 35 رو هم قبلا مطالعه کردم دست شما درد نکنه. ]
    سوال من اینه که روزنامه هارو میخوره چکار کنم که نخوره و دوم اینکه من بجای روزنامه از پوستر های تبلیغاتی استفاده میکنم آیا اشکالی نداره یا روزنامه باشه بهتره؟؟؟ بازم از شما صمیمانه تشکر میکنم
    سلام
    اینکه از پوستر ویا کاغذ گلاسه و... استفاده بشه مشکلی نیست.
    اینبار جوری کاغذ رو قرار بدبد،که بتونید لبه های کاغذ رو با چسب به پشت سینی بچسبونید،اگه باز هم پاره کرد،فعلأ از کاغذ استفاده نکن...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi64 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون تصاویرشو تنستم بگیرم بالاخره**دوستان مشاهده کنن و بفرمایند که آیا مشکلی داره یا طبیعی؟ اولی مادس و دومی نره دوستان ممنون میشم از نظر ظاهری هم اگه مشکلی داره و یا دوستان نظری دارن بفرمایند سپاسگذارم
    مشکل حادی نیست ولی پای چپ ماده یه خرده توجه بیشتر میخواد،شما یه کاسه اب گرم ،جوری که دستو نسوزونه،خیلی هم برای خودت گرم نباشه بردار وبه مدت یکی 2ددقیقیه پاهای قناری ها رو توش نگهدار وشستشو بده،بعد از اون به مقدار خیلی کمی وازلین بردار و پاها رو چرب کن و5دقیقه پرنده رو توی دستت نگه دار تا جذب پوستش بشه ونتونه وازلینها رو بخوره...
    این کار رو 2بار در هفته انجام بدی مشکلش بر طرف میشه ولی باز هم تأکید میکنم که وازلین رو به مقدار خیلی کم استفاده کن.
    موفق باشی

صفحه 36 از 91 نخستنخست ... 2634353637384686 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)