فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,084
لایک لایک:  589
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 20 از 91 نخستنخست ... 1018192021223070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 910

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHD SETAR ZAN نمایش پست ها
    با سلام . یه قناری سفید دارم که پرورش دست خودمه (پدر طوسی مادر پرتقالی) دیروز قناری فروشی بودم یه ماده سفید اماده داشت گیر داده بود ببر جفت کن جوجه های خوبی میدن.به نظر شما دو تا سفید جوجه خوبی میدن ؟.یا بهتره که همون دنبال ماده طلایی باشم ؟قناری فروشی میگفت اگه طلایی یا زرد بزنی جوجه ها ماستی میشن و خوب نیست ممنون از راهنمایتون
    سلام.
    از چه نظر جوجه های خوبی می دن؟اگر منظورتون رنگ باشه که اره همون سفید با سفید بهتره تا رنگ دیگه.طلایی با زرد تا جایی که من دیدم جوجه ماستی نمیدن!البته من دقیقا نمی دونم منظورتون ازماستی چه رنگیه!

کاربر فعال محمدمحسن آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    محسن
    علایق
    نگهداری حیوانات
    تخصص
    آزاد
    حیوان خانگی
    شاه طوطی /سگ /بریزیلی /قناری
    شماره عضویت
    5491
    میانگین پست در روز
    0.18
    با سلام . یه قناری سفید دارم که پرورش دست خودمه (پدر طوسی مادر پرتقالی) دیروز قناری فروشی بودم یه ماده سفید اماده داشت گیر داده بود ببر جفت کن جوجه های خوبی میدن.به نظر شما دو تا سفید جوجه خوبی میدن ؟.یا بهتره که همون دنبال ماده طلایی باشم ؟قناری فروشی میگفت اگه طلایی یا زرد بزنی جوجه ها ماستی میشن و خوب نیست ممنون از راهنمایتون

سلام دوست عزیز .
    شمار عرض کردین قناری سفید . پرورش خودتون است. پدرش طوسی!!مادرپرتقالی !! و جوجه سفید داده .اگر اشتباه نکرده باشم.

شما اگر قناری سفید را با سفید جفت بزنید . دلیل نمیشه جوجه هاشون سفید بدن چون پدر مادرش رنگهای دیگری در ژن این سفید تون قرار دادن.

به احتمال جوجه هاش. سفید طوسی . یا طوسی . پرتقالی . و سفید پرتقالی که کمتر دیده شده بدن. درلون های بعدی .سفید هم میده .

من قناری ماده سفید رو با ابلغ زرد جفت زدم. جوجه هاش. =سفید .سفید طوسی 3 عدد. زرد طلایی. بیشترین رنگها زرد طلایی داد.
    نر البغم پدرش سبز بوده .مادرش زرد .

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    با سلام و عرض تشکر از آقا حسام و آقا محسن
    بله منظورم از جوجه خوب رنگ هستش.منظور از ماستی هم به قول معرف سفید چرک ؛ سفیدی که خیلی روشن نیس .سفید کثیف .یه همچین چیزی.تو ساوه اینطور میگن که این نوع سفید(ماستی) طرفداری هم نداره.نتیجه کلی از راهنمایی شما دوستان این شدکه دوتا سفید رو جفت نکنم . و اگه درست متوجه شده باشم با یه زرد جفت کنم بهتره اگه بازم موردی دیگه ای هست ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر

نام و نام خانوادگی
    محسن
    علایق
    نگهداری حیوانات
    تخصص
    آزاد
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    5491
    میانگین پست در روز
    0.18
    با سلام و عرض تشکر از آقا حسام و آقا محسن
    بله منظورم از جوجه خوب رنگ هستش.منظور از ماستی هم به قول معرف سفید چرک ؛ سفیدی که خیلی روشن نیس .سفید کثیف .یه همچین چیزی.تو ساوه اینطور میگن که این نوع سفید(ماستی) طرفداری هم نداره.نتیجه کلی از راهنمایی شما دوستان این شدکه دوتا سفید رو جفت نکنم . و اگه درست متوجه شده باشم با یه زرد جفت کنم بهتره اگه بازم موردی دیگه ای هست ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر

سلام دوست عزیز

به رنگ خود قناری برای جفت کردن بسنده نکنید .

دلیل :چون پرنده ای که تصمیم به جفت زدن کردید در ژن رنگهای دیگر هم وجود داره .

در بالا عرض کردم. اگر پدر مادرش رنگی جز سفید داشته باشن روی جوجه های این قناری سفیدتان تاثیر خواهد گذاشت .

یک مثال: دوستی یک جفت قناری زرد طلایی یک دست خریداری کرده و جفت زرد .جوجه های متولد شده از نظر شما چه رنگی باید باشند ؟؟؟؟

خوب گفتید معلومه زرد .اما اشتباست . جوجه های متولد شده به پدر بزرگشون ومادربزرگشون کشیدن. ابلغ سبز و سفید رنگ جوجه ها بودن.

این رنگ جوجه ها هیچ شباهتی با پدر مادرشون نداشتن .

به ژنی که در پرنده های مولدتون دارید توجه کنید . در طول تخم گذاری های بعدی رنگهای پدر مادرشون را هم بدست خواهید آورد .

پاورقی :هیچ وقت جوجه ها را با هم جفت نزنید . یا مادر با جوجه .یا پدر باجوجه های خودش .

در خرید دقت کنید .نسل قبل قناری تون از چه رنگ و نژادی هستند .
    خیلی مهمه .

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    با سلام خدمت تموم برو بچه های گل این سایت
    پیرو ایمیل های قبلی قناری ها مو جفت کردم که به امید خدا روز چهارشنبه صبح92.09.06 قراره از تخم در بیاند.در مجاورت این دو قناری من یه نر سفید (که گفته بودم از همین پدرو مادرند) دارم که ریزه خونی میکرد و منتظر بودم که آماده بشه .از روزی که من اون دوتا رو جفت کردم دیگه این نر سفید خوندنش قطع شده .البته بگم که این وسط من یه ماده قناری زرد پررنگ هم خریدم که تو یه قفس جداگانه د رمجاورت همین قناری ها نگهداری میکنم .حالا نمیدونم چرا قناری نر خوندنش قطع شده .اینم بگم که به میله میچسبه که بره سمت اون ماده اما خوندن و قرص خوندن اصلا نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

نام و نام خانوادگی
    محسن
    علایق
    نگهداری حیوانات
    تخصص
    آزاد
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    5491
    میانگین پست در روز
    0.18
    با سلام خدمت تموم برو بچه های گل این سایت
    پیرو ایمیل های قبلی قناری ها مو جفت کردم که به امید خدا روز چهارشنبه صبح92.09.06 قراره از تخم در بیاند.در مجاورت این دو قناری من یه نر سفید (که گفته بودم از همین پدرو مادرند) دارم که ریزه خونی میکرد و منتظر بودم که آماده بشه .از روزی که من اون دوتا رو جفت کردم دیگه این نر سفید خوندنش قطع شده .البته بگم که این وسط من یه ماده قناری زرد پررنگ هم خریدم که تو یه قفس جداگانه د رمجاورت همین قناری ها نگهداری میکنم .حالا نمیدونم چرا قناری نر خوندنش قطع شده .اینم بگم که به میله میچسبه که بره سمت اون ماده اما خوندن و قرص خوندن اصلا نداره ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام اول پیشاپیش تولد جوجه هاتون را تبریک بگم.

و مورد نر سفید تون که ریزه خوانی میکرد. برای نر جوان یا ریزه خوان هیچ

موقه ماده روبروش قرار نمیدون چون کامل مست نیست و از خواند می افته .

بهتره است ماده را در زیره قفس نر قرار دهید . هم ماده زودتر آماده میشود هم نر تان.

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    ممنون از راهنمایتون
    آیا واقعا اینکه نر و ماده بالا یا پایین باشن مهمه؟ چون در حال حاضر ماده بالای قفس قناری نر قرار داره.همانطور که گفتم هر دوشون جنب و جوش اینو دارن که بیان سمت همدیگه اما به نظرم آماده نیستند

ممنون میشم اگه نقطه نظر دیگه ای هم هست بفرمایید

با تشکر

نام و نام خانوادگی
    محسن
    علایق
    نگهداری حیوانات
    تخصص
    آزاد
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    5491
    میانگین پست در روز
    0.18
    ممنون از راهنمایتون
    آیا واقعا اینکه نر و ماده بالا یا پایین باشن مهمه؟ چون در حال حاضر ماده بالای قفس قناری نر قرار داره.همانطور که گفتم هر دوشون جنب و جوش اینو دارن که بیان سمت همدیگه اما به نظرم آماده نیستند

ممنون میشم اگه نقطه نظر دیگه ای هم هست بفرمایید

با تشکر
    وقتی ماده پایین باشد نر صدای ماده راتشخیص میدهد کا از بالاسرش می آید یا پایین . به اون طرف

رفته اگر به بالا باشد قناری نر مدام به بالا رفته واز قفس آویزان میشود ودر مستی و تعادلش تاثیر گذار خواهد بود .

اگر پایین باشد ماده نر کف قفس افتاده مدام آواز میخواند . برای سلامتی نر معمولا ماده را پایین قرار میدن.

شما که دوست ندارین نر تون از قفس آویزان شود انگشتانش لای قفس گیر کند .

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    خیلی ممنون امروز اینکار رو میکنم به نظرتون چند روز طول میکشه که قرص بشه و آماده جفت شدن

کاربر میهن پت mahdi64 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سبحانی
    شماره عضویت
    8592
    میانگین پست در روز
    0.05
    با سلام و عرض ادب اول اینکه من تازه عضو شدم و از خطا های احتمالی خودم همین الان معذرت خواهی میکنم و خوشحال میشم اگه دوستان منو راهنمایی بفرمایند. من میخوام انشاالله شروع به نگهداری قناری بکنم و سه تا سوال داشتم: اول اینکه آیا قناری مثل طوطی سانان برای کسی که سابقه بیماری آسم و آلرژی داره خطرناکه؟ و دوم اینکه صدای قناری رسمی برای نگهداری تو آپارتمان ایجاد مشکل نمی کنه؟ و سوم اینکه آیا اگه نوزاد داخل خونه باشه براش بده یا خیر؟ ممنونم ببخشید زیاد شد.

صفحه 20 از 91 نخستنخست ... 1018192021223070 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)