فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,082
لایک لایک:  587
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 12 از 91 نخستنخست ... 210111213142262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 906

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHD SETAR ZAN نمایش پست ها
    با سلام

من سه سری ÷شت سر هم جوجه گرفتم .هر دفعه هم 3تا جوجه .اخرین سری 30 تیر به دنیا امدند .میدونم بد فصلی شد.اما دیگه چاره ای نداشتم چون بد موقع جفت خوردند.حالا بازم ادامه بدم و اصلا بیشتر از سه سری هم میشه جوجه گرفت یا جدا شون کنم

ممنونم
    توضیحات اقا پارسا کامل و مفید بود ولی به نظر من جداشون نکن چون ممکنه قناریت بره تو لک و تا پاییز از لک خارج نشه فقط تقویتشون کن.اگر فعلا نمی خوای جوجه بگیر جداشون کنی بهتره ولی حتما بذار صدای همدیگه رو بشون.

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    سلام

بسیار ممنون از راهنماییتون . جداشون کردم اما قناری نر سوت های عجیب و غریبی میکشه و خودشو به درو دیوار میزنه مثل اینکه میخاد بیاد بیرون بره طرف ماده.ایا باید همدیگه رو نبینند مثلا تو دوتا قفس بالاو پایین باشند؟ممنون میشم
    قنارهات امادن جداشون نکن ممکنه قناری مادت تخم مستی بذاره و بد تر ضعیف بشه....

کاربر جدید
    شماره عضویت
    7789
    میانگین پست در روز
    0.00
    2هفته ای درمیان
    وقتی جوجه دراومدبایدتقویتشون کنی بهشون هویج کاهو تخم مرغ آب پز بدی

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    ممنون از راهنمایی دوستان
    حقیقتش یک روز جدا کردم دیدم نروماده خیلی بیتابی میکنند دوباره جفت کردم( حدود یک هفته پیش)البته هنوز جوجه های سری سوم قادر به خوردن دانه نیستند یعنی 30 روزشونه.بعد یک هفته سه تا تخم گذاشته.البته دوربین گذاشتم چندروز پشت سر هم صبح ها دیدم جفتگیری کردند. دیگه نمیدونم جوجه های سری چهارم بدرد بخور میشند یا نه .چون شنیدم فقط جوجه های سری اول و دوم خوبند (یعنی از نظر جثه و اواز ) ایا حقیقت داره ؟ البته خیلی هم اصرار دارمکه جوجه بکشم برای اینه که نر طوسی دارم و ماده پرتقالی که تا حالا 3تا جوجه سفید یک دست داده بهم دو تا طلایی و یکی سبز و دو تا ابلغ سیاه و سفید .به هر کی میگم میگه خیلی خوش شانس هستم

همکار قدیمی مهرانه آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مهرانه
    علایق
    كتاب، موسيقي، حيوانات و گياهان
    تخصص
    دستيار آزمايشگاه و مسئول IT
    حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنج، عروس هلندي،بلبل خرما،ماهي،سگ
    شماره عضویت
    4004
    میانگین پست در روز
    0.72
    ممنون از راهنمایی دوستان
    حقیقتش یک روز جدا کردم دیدم نروماده خیلی بیتابی میکنند دوباره جفت کردم( حدود یک هفته پیش)البته هنوز جوجه های سری سوم قادر به خوردن دانه نیستند یعنی 30 روزشونه.بعد یک هفته سه تا تخم گذاشته.البته دوربین گذاشتم چندروز پشت سر هم صبح ها دیدم جفتگیری کردند. دیگه نمیدونم جوجه های سری چهارم بدرد بخور میشند یا نه .چون شنیدم فقط جوجه های سری اول و دوم خوبند (یعنی از نظر جثه و اواز ) ایا حقیقت داره ؟ البته خیلی هم اصرار دارمکه جوجه بکشم برای اینه که نر طوسی دارم و ماده پرتقالی که تا حالا 3تا جوجه سفید یک دست داده بهم دو تا طلایی و یکی سبز و دو تا ابلغ سیاه و سفید .به هر کی میگم میگه خیلی خوش شانس هستم
    سلام دوست عزيز

من از قناري اطلاع زيادي ندارم ولي چيزي كه ازش مطمئن هستم اينه كه اگه بين جوجه گيري به جفت استراحت نديد هم جفت خيلي ضعيف ميشن و هم اينكه جوجه هايي كه ميدن ضعيف هستن و از نظر كيفيت خيلي مرغوب نيستن

بهتره جفت رو جدا كنيد حتي اگه بي تابي كردن. غذاهاي گرم رو از ليست غذاهاشون حذف كنيد و تا پاييز بهشون استراحت بديد و خوب تقويتشون كنيد تا بدنشون دوباره نيروي لازم رو به دست بياره.

يه دليلي كه ميگن جوجه هاي سري اول فقط خوبن شايد به اين خاطر باشه كه سري اول جفت كاملا آماده است و قوي ولي سري هاي بعد به مرور كه پرنده ضعيف ميشه جوجه ها هم ضعيف ميشن. پس بهترين راه استراحت دادن به جفت بعد از هر بار تكثير هست

موفق باشيد

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    ممنون از راهنمایی دوستان
    قناری هاتو تا زمانی که مست هستن و اماده جوجه دهی جدا نکن و ازشون جوجه بگیر.چون اگر جداشون کنی ممکنه قناری مادت تخم مستی بذاره و بدتر صعیف بشه.تا جایی که می تونی تقویشتون کن و بهشون برس.بر اساس تجربه ی من لون اول با لون سوم و چهارم زیاد جوجه هاش تفاوت نداره البته خوب بستگی به میزان رسیدگی شما و تغذیه قناری ها هم داره.

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    خیلی خیلی ممنون از راهنمایی تمام دوستان (اقا حسام و مهرانه خانم )

اینکه میگید تقویتش کن منظور چیه ؟ من الان به خاطر جوجه ها هرروز دارم غذای نرم (تخم مرغ و هویج و بیسکویت مادر و..)میدم هفت تخم هم یک روز درمیان میدم سیب هم هرروز میذارم .ایا منظور چیز دیگه ای هست ؟ اگر هست بفرمایید

با تشکر

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    خیلی خیلی ممنون از راهنمایی تمام دوستان (اقا حسام و مهرانه خانم )

اینکه میگید تقویتش کن منظور چیه ؟ من الان به خاطر جوجه ها هرروز دارم غذای نرم (تخم مرغ و هویج و بیسکویت مادر و..)میدم هفت تخم هم یک روز درمیان میدم سیب هم هرروز میذارم .ایا منظور چیز دیگه ای هست ؟ اگر هست بفرمایید

با تشکر
    بله تقریبا همین هایی که می دهید کافیه ولی مولتی ویتامین و کاهو رو هم به این ها اضافه کنید.سیب رو هم هر روز بهشون نده چون یبوست زاست.سعی کن یک روز در میان بدی..

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    مهدی سلطانی
    تخصص
    مهندس برق
    حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    7499
    میانگین پست در روز
    0.07
    با سلام

مولتی ویتامین رو میرم امروز میخرم .که احتمالا طریقه مصرف رو روش نوشته و منم طبق همون عمل میکنم.اما سوال اینه که بلاخره از اون امولتی ویتامین که داخل اب ریخته شده جوجه ها هم میخورند مشکلی پیش نمیاد ؟

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    با سلام

مولتی ویتامین رو میرم امروز میخرم .که احتمالا طریقه مصرف رو روش نوشته و منم طبق همون عمل میکنم.اما سوال اینه که بلاخره از اون امولتی ویتامین که داخل اب ریخته شده جوجه ها هم میخورند مشکلی پیش نمیاد ؟
    نه مشکلی پیش نمیاد من خودم همیشه از همین مولتی ویتامین های معمولی استفاده می کنم و داخل اب قناری هام می ریزم.فقط برای هر ظرف ابخوری 5قطره بریز و ابشون رو بعد از 12ساعت عوض کن.من خودم هفته ای دوبار مولتی ویتامین در اب قناری هام می ریزم ولی هفته ای یکبار مرسوم تره.....

صفحه 12 از 91 نخستنخست ... 210111213142262 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)