فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,082
لایک لایک:  587
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 10 از 91 نخستنخست ... 891011122060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 906

موضوع: پرسش و پاسخ متفرقه در مورد قناری ها

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    امیررضا مجمع
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    دانش آموز و حمایت کنندهی حیواناتو دامپزشک آینده
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    1527
    میانگین پست در روز
    0
    منزیاد اطلاعاتی ندارم ولی شاید براش مشکلی پیش بیاد چون اون تخم ها بچشن فکر کنم مشکل پیدا کنه

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    یه سؤال دیگه، با اینکه هفده روز گذشته هنوز ماده روی تخم میشینه اگه الان لونه و تخم رو بردارم از نظر روحی مشکلی براش پیش نمیاد؟
    نه هیچ مشکلی پیش نمیاد.

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    امیررضا مجمع
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    دانش آموز و حمایت کنندهی حیواناتو دامپزشک آینده
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    1527
    میانگین پست در روز
    0
    مرسی حسام جان که جواب غلط منو درست کردیو به من هم اطلاعاتی دادی

کاربر جدید
    شماره عضویت
    6513
    میانگین پست در روز
    0.01
    سلام. خاطرتون هست گفتم یکی از پاهای قناری نرم سیاه شده؟ امروز دیدم یکی از پاهای قناری ماده هم سیاه شده! هیچ مشکلی در ظاهر ندارن. در ضمن از هم جدا هستن. من خیلی سعی کردم ازشون عکس بگیرم نشد دلمم نمیاد بگیرمشون. دلایل احتمالی سیاه شدن پا چی میتونه باشه؟ آیا ممکنه خطرناک باشه؟
    یه سوال دیگه اینکه ما تازه اساس کشی کردیم الان جای مناسبی برای نگهداری قناریام ندارم. توی خونه های کوچیک مناسبترین جا برای نگهداری قناری کجاس؟ اگه روزا یه جا باشن شبا ببرمشون جای دیگه این انتقال دادن روزانه اذیتشون میکنه؟ میشه ساعت خواب قناری رو از 9 شب تا 9 صبح تنظیم کرد یا حتما باید با طلوع و غروب آفتاب باشه؟! ممنون

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    حسام
    علایق
    حیوانات.سفر.نت.خرید
    تخصص
    پرورش دهنده
    حیوان خانگی
    نا معلوم!
    شماره عضویت
    6367
    میانگین پست در روز
    0.68
    نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    سلام. خاطرتون هست گفتم یکی از پاهای قناری نرم سیاه شده؟ امروز دیدم یکی از پاهای قناری ماده هم سیاه شده! هیچ مشکلی در ظاهر ندارن. در ضمن از هم جدا هستن. من خیلی سعی کردم ازشون عکس بگیرم نشد دلمم نمیاد بگیرمشون. دلایل احتمالی سیاه شدن پا چی میتونه باشه؟ آیا ممکنه خطرناک باشه؟
    یه سوال دیگه اینکه ما تازه اساس کشی کردیم الان جای مناسبی برای نگهداری قناریام ندارم. توی خونه های کوچیک مناسبترین جا برای نگهداری قناری کجاس؟ اگه روزا یه جا باشن شبا ببرمشون جای دیگه این انتقال دادن روزانه اذیتشون میکنه؟ میشه ساعت خواب قناری رو از 9 شب تا 9 صبح تنظیم کرد یا حتما باید با طلوع و غروب آفتاب باشه؟! ممنون
    سلام دوست عزیز....
    تا عکس نذاری نمیشه تشخیص داد که علت سیاه شدن پای قناری هات چیه ولیکن طبق تجربه ی من می تونه از چوب نا مناسب یا کمبود کلسیم و یک نوع بیماری باشه.ممکنه هم خطرناک باشه....
    مناسب ترین مکان برای نگهداری از قناری مکان ها ی کم رفت و امد است وجابه جا کردن قفس قناری باعث ایجاد استرس زیاد در قناری می شود به همین دلیل تا جایی که می تونی قناری ها رو جابه جا نکن.
    ساعت خواب قناری اگر از 9شب تا 9صبح باشه و با طلوع و غروب خورشید نباشه هیچ اشکالی نداره.

کاربر فعال erfan2344 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    black
    علایق
    متر کردن خیابان
    تخصص
    داخل شهرداری کار میکنم
    حیوان خانگی
    الاغ
    شماره عضویت
    2116
    میانگین پست در روز
    0.15
    یه گلاستر دیدم ابلغ زرد و مشکی اگه با قناری طلای یا لیموی جفت بزنم بهم قناری طلای میده که ابلغ نباشه
    خدا از تو دور شدم به سوی خودت مرا هدایت کن توبه کردم توبه مرا قبول کن ....... خدا دوستت دارم عاشقتم

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    احمدرضا غیاث الدین
    شماره عضویت
    7554
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام من 5 تا قناری دارم دو جفت و یک جوجه :اولش دو تا نر با یک جوجه داشتم که الان داره میخونه بعد دو تا ماده خریدم(از قم)یکی از اون ها 5 تا تخم داشت فروشنده با تخماش بهم داد منم گرفتم وقتی رسیم شهر خودمون(شاهرود)تخم ها رو پیشش گذاشتم اونم خوابید روز بعد قفس یک از نر هام رو کنارش گذاشتم وقتی صدای نر رو شنید از رو تخماش بلند شد ودیگه نخوابید .4روز جدا بودن بعدش نر رو انداختم پیشش 4 روز گذشت لونه رو گذاشتم ماده از دو روز بعد شروع به تخم گذاشتن کرد (5تخم)اما بعد از 14 روز هیچ کدومش در نیامد می خواستم بدونم ایا زود گذاشتمشون پیش هم یا(ماده اماده نبوده)یا مشکل از نره . این رو هم بگم که این نر 3تا ماده عوض کرده با ماده اولی جوجه داد با دومی نداد با این یکی هم نداده.

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    احمدرضا غیاث الدین
    شماره عضویت
    7554
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام من یک جفت دیگه از قناریهام 4 تا تخم گذاشت منم تخم هاشو بر نداشتم که در یک روز در بیاد این 4 تا تخم همشون در آمد بعدش یک از جوجه ها غیبش زد بعد فرداش دیدم که یکی دیگش افتاده بیرون از لونه و مرده بعد فرداش دیدم که نوک ماده خونی است و یکی از اونها رو ماده کشته یکی بیشتر نمانده بود که دو روز بعد دیدم که از لونه افتاده بیرون ولی نمرده نر هم بالا سرش نشسته من هم برداشتمش و گذاشتمش تو لونه رفتم و برگشتم دیدم ماده روش خوابیده و بهش غدا دادن فردا بعدازظهر که رفتم ببینمش دیدم که ماده اون رو هم کشته (چکار کنم که ماده جوجه هارو نگشه)با تشکر

کاربر ارزشمند klick آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    موژان
    علایق
    حیوانات به خصوص گربه و اسب
    تخصص
    سوارکاری و نگهداری از حیوانات
    حیوان خانگی
    گربه،ماهی قرمز،اسب
    شماره عضویت
    2795
    میانگین پست در روز
    1.23
    نقل قول نوشته اصلی توسط .احمدرضا. نمایش پست ها
    سلام من یک جفت دیگه از قناریهام 4 تا تخم گذاشت منم تخم هاشو بر نداشتم که در یک روز در بیاد این 4 تا تخم همشون در آمد بعدش یک از جوجه ها غیبش زد بعد فرداش دیدم که یکی دیگش افتاده بیرون از لونه و مرده بعد فرداش دیدم که نوک ماده خونی است و یکی از اونها رو ماده کشته یکی بیشتر نمانده بود که دو روز بعد دیدم که از لونه افتاده بیرون ولی نمرده نر هم بالا سرش نشسته من هم برداشتمش و گذاشتمش تو لونه رفتم و برگشتم دیدم ماده روش خوابیده و بهش غدا دادن فردا بعدازظهر که رفتم ببینمش دیدم که ماده اون رو هم کشته (چکار کنم که ماده جوجه هارو نگشه)با تشکر
    وای!چه کشت و کشتاریه...الان کدوماشون زندن؟!

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    احمدرضا غیاث الدین
    شماره عضویت
    7554
    میانگین پست در روز
    0.00
    هیچ کدوم الان زنده نیست.به نظر شما خوبه تخم های ماده ای که جوجه هاش رو میکشه (وقتی تخم گذاشت)زیر اون یک ماده هم بذارم .این ماده 4تا تخم میکنه اون یکی هم 5تا تخم میکنه با هم میشه 9 تخم .ماده می تونه رو همش بخوابه؟

صفحه 10 از 91 نخستنخست ... 891011122060 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)