نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413

جان باختن مأمور باغ وحش در قفس گرگ ها

دیده بان حقوق حیوانات:
    یکی از کارکنان باغ وحش استکهلم بزرگترین باغ وحش سوئد در اثر حمله گرگ جان باخته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، بر اساس گزارش رسانه*های سوئدی این حمله یکشنبه صبح رخ داده و به گفته مدیر این باغ وحش قربانی یک زن با تجربه ۳۰ ساله بوده است.به نوشته آسوشیتدپرس کارکنان اغلب به تنهایی وارد منطقه*ای که حمله رخ داده می شده*اند. در این محوطه ظاهراً ۸ گرگ حضور داشته*اند. نگرانی*ها از زمانی آغاز شد که کارکنان باغ وحش متوجه شدند همکارشان جواب تماس*های رادیویی را نمی*دهد. کارکنان با تشکیل زنجیره*ای انسانی و مسلح وارد قفس شده اما دیگر دیر شده بود.هیچ فردی شاهد این حمله در این باع وحش نبوده است.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    این خبر به درد اون دسته از افرادی می خوره که علاقه ی زیادی به نگهداری از گرگ دارن و براش پول می دن .
    بعضی ها هم اسمش رو می ذارن کمک کردن به گرگ .
    به جای این که شخصی که اقدام به فروش گرگ کرده رو به سازمان ها معرفی کنن . میان تو شبکه های اجتماعی آگهی می دن که دوستان جمع بشید 300 تومان پول جمع آوری کنیم برای خرید یه توله گرگ تا نجاتش بدیم . همه هم قهرمان می شن و می گن که من می تونم نگه دارم . من باغ دارم . من علاقه ی زیادی به گرگ دارم بدینش به من .
    واقعا تاسف آوره .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)