فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  21
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکلات رفتاری در سگ

 1. #1
  S&M آواتار ها
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  برنامه نویسی-حیوانات-نقاشی
  تخصص
  طراح مدارات الکتونیکی ( مخابراتی و قدرت )
  تاریخ عضویت
  Jun 2011
  شماره عضویت
  569
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0

  مشکلات رفتاری در سگ
  رفتار مخرب یکی از شایعترین شکایات صاحبان سگ است، و از این رو مستلزم ترین بحث در عمق است. سگ به سرعت متوقف می شود "بهترین دوست انسان هنگامی که او / او خش تا فرش ارزش chews تا ژاکت های مورد علاقه، یا جفت کفش گران را می خورد. رفتار مخرب است با توجه به دلایل بسیاری، از جمله اضطراب جدایی است. بسیاری از صاحبان خانه برای ساعت های زیادی در طول روز رفته، و نتیجه این است که سگ است فرصت بیشتری به توسعه رفتار مخرب مشکل با این کار این است که صاحبان خانه برمی گردند و جسم خسته و سگ در آن زمان مجازات است. سگ عمل کشتار به مجازات همراه نیست زیرا آنها نمی خواهند درک دقیقا به همین دلیل شما را ناراحت می شوند. آنها "گناه" است زیرا می دانند که شما از این وضعیت ناراحت عمل می کنند، اما آنها را خشم خود را با عمل خود را از بین بردن جسم وابسته نیست. بنابراین، یک سگ برای رفتار خود را مجازات نخواهد کرد مگر اینکه شما او را دستگیر کند در عمل است. یکی دیگر از دلایل عدم تحریک محیطی برای رفتار مخرب است. به علت خستگی ممکن است، یا حداقل از عوامل مؤثر، به ویژه در سگ های بزرگ و جوان که انجام ورزش به اندازه کافی دریافت کنید. سگ باید تحریک زیست محیطی است. اخذ یک حیوان خانگی دوم و یا فراهم کردن اسباب بازی های تعاملی و جالب برای سگ ممکن است کمک کند. به عنوان مثال، یک اسباب بازی تو خالی پر شده با رفتار های جامد یا کره بادام زمینی را تشویق می کند سگ را به ارتباط برقرار کردن با توپ در رفتار است. در نهایت، رفتار مخرب همچنین می تواند به دلیل نا امیدی مانع رخ می دهد. این ممکن است در نتیجه در صورتی که سگ شده است که در یک اتاق در بسته و یا به یک محوطه فنس کشی شده قرار داده، و یا ممکن است ناشی از وجود چیزی بسیار مطلوب در طرف دیگر از سد مجازات است. سگ در این مورد، سعی خواهد کرد که سخت به از طریق مانع شکستن و ممکن است قاب درب یا دستگیره درها، به عنوان مثال از بین بردن. برای درمان مشکلات ویرانگر، باید علل دقیق از رفتار و تعیین این علت بر این اساس اصلاح. به عنوان مثال، یک سگ جوان است که جویدن مبلمان اما نه درگاه بیشتر احتمال دارد نیاز به تحریک بیشتر زیست محیطی است. افزایش ورزش، ارائه همراه حیوان دیگری، قرار دادن رادیو، کاهش اضطراب، یا دادن اسباب بازی جویدن تنها زمانی که صاحبان دور روش های درمانی دیگری است. پیشگیری از چنین رفتاری از در حال توسعه است که همیشه آسان تر از تلاش برای درمان پس از آن. صاحبان توله سگ باید به جلوگیری از دادن کفش های قدیمی و یا قطعه ای از فرش به جویدن در توله سگ چرا که حیوان قادر نخواهد بود به افتراق بین کفش کتانی قدیمی و جدید لباس چرم کفش است. اسباب بازی سگ باید ارائه شود، اما آنها باید نوع و بافت که سگ به راحتی می تواند از اشیاء ممنوع تشخیص است. این نیز ایده خوبی است سازگار باشد در هنگام ارائه اسباب بازی به سگ و واضح است که در واقع اسباب بازی به سگ به آن تعلق دارد. توله سگ را باید در جعبه خود را هنگامی که صاحبان از خانه رفته. جعبه نباید جایی که سگ را به عنوان مجازات شما محدود است. جعبه 'دن آنها است و به توله سگ باید یاد بگیرند که خود را پناهگاه امن.
  پرخاشگری

  پرخاشگری است همچنین شکایت از صاحبان سگ و یک تهدید جدی برای امنیت عمومی است. مراجعه به مقاله پرخاشگری و گاز گرفتن در http://www.pets.ca/articles/article-dog-aggression.htm برای اطلاعات بیشتر. گاز گرفتن باید در طول توله سگ هود دلسرد. ارجاع به مقاله در مورد چه کاری انجام دهید اگر شما را در اینجا یک توله سگ پر حرف: http://www.pets.ca/articles/article-dogmouthy.htm
  پارس بیش از حد

  پارس بیش از حد می تواند مخل به شما و همسایه ها. اما قبل از توجه به عمل جراحی شدید مانند debarking (که توصیه نمی شود)، تعیین کجا و چه زمانی که سگ پارس. اگر آن رخ می دهد که تنها زمانی که به تنهایی در حیاط خلوت، راه حل این است که به نگه داشتن سگ در داخل خانه و به همراه سگ در خارج از دسته سه تایی است. معمولا سگ پوست در غریبه ها یا بازدید کننده به خانه. این است با توجه به رفتار ارضی و سگ است که به سادگی حفاظت / اموال خود را - که ممکن است شما را شامل است. وظیفه شما این است که آموزش سگ پارس نامناسب را برای متوقف کردن. استفاده از تقویت مثبت رفتار سگ را تغییر دهید، برای مثال زمانی که پارس سگ، او را / بیش از او و یا دستور او را / او را به نشستن و پاداش با درمان خوشمزه آیا مجازات منفی استفاده نکنید، زیرا ممکن است ترس در سگ می شود، که ممکن است مشکل پارس را تشدید کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد از بین بردن مشکلات پارس، به این مقاله مراجعه کنید: http://www.pets.ca/articles/article-dog_barking.htm و یا در اینجا: http://www.pets.ca/articles/article-bark-alone از پسوند htm.
  پریدن تا بر مردم

  پریدن تا بر مردم مشکل رفتاری شایع است که معمولا جزئی است، مگر این که سگ خیلی بزرگ و یا صاحب بچه های کوچک است. این مشکل همچنان ادامه دارد چرا که سگ همچنان به توجه است که او / او می خواهد. بهترین راه حل این است که تمرین دادن به سگ که پریدن تا او را به / دریافت خود را بدون توجه است. چشم پوشی از سگ به طور کامل / تلاش برای پرش بر شما. نگاه رو به بالا و برابر سلاح های خود را در سراسر قفسه سینه خود را سگ دریافت هیچ تماس فیزیکی یا بصری است. فرمان سگ به نشستن با آرامش. هنگامی که او / او نشسته است، شما ممکن است با توجه به پاداش. سازگار باشد و تمام اعضای خانواده شرکت در این آموزش است. سگ به زودی که پریدن تا او را به / دریافت خود را بدون توجه یاد بگیرند.
  حروف پیکا

  پیکا به عنوان مصرف غیر طبیعی از مواد هستند که به طور معمول نمی غذا تعریف شده است. این خدمات عبارتند از خاک، شن، و یا مدفوع. توله سگ برای خوردن اشیاء نامناسب که گاهی اوقات باید جراحی از دستگاه گوارش حذف بدنام هستند. گاهی اوقات، پیکا ممکن است نشانه ای از یک کمبود در رژیم غذایی خود را، اما اغلب، آن را به سادگی با توجه به حس کنجکاوی خود حیوان است. یکی از نگران کننده ترین اشکال پیکا، مصرف مدفوع (coprophagia) است. مگر در مواردی که مدفوع حاوی انگل ها، coprophagia بر ارزشهای زیبایی شناسی، مالک بیش از سلامت سگ. با این حال، برای تغییر یک عادت، صاحبان می توانند فلفل در مدفوع ریزش نم نم آن را کمتر جذاب به سگ. یکی دیگر از روش این است که تزریق سس گرم را به مرکز مدفوع سگ نمی تواند بوی که از آن شده است دستکاری شده است.
  بیش از حد لیس

  خود نقص خود را یک مشکل رفتاری ناشی از لیسیدن بیش از حد و / یا گاز گرفتن بدن خود حیوان است. مناطق آسیب دیده می تواند پیشرفت گرانولوم (مناطق بدون مو ضخیم، پوست تحریک شده) و یا جدی تر، زخم آلوده به لیسیدن. نشانه ای از سگ لیس در منطقه، تغییر رنگ از خز است. بزاق خواهد شد خز به قرمز می شود. در صورت عدم وجود بیماری های دیگر که باعث خارش (مانند انگل ها یا آلرژی ها)، این خود، قطع عضو، یک علت روانی دارد. خستگی، تغییرات در محیط زیست، و یا سایر عوامل استرس زا نمونه هایی از علل احتمالی هستند.
  تعقیب دم

  تعقیب دم پدیده ای است که اغلب طنز آمیز به مردم است. با این حال، آن را باید در نظر گرفته شود یک مشکل رفتاری و باید تشویق نمی شود. علت آن ناشناخته است. داری به نظر می رسد تشدید مشکل، بنابراین حذف حبس قفس و منحرف کردن سگ در حالی که او / او در تعقیب ممکن است کمک کند. تعقیب دم نیز اغلب نشانه ای از خستگی و ورزش ناکافی است.
  هراس

  سگ ها تنوع جالب از هراس ها، از جمله ترس از رعد و برق، آتش بازی، صداهای خیابان، یا اتومبیل. گاهی اوقات، ترس را می توان به یک تجربه بد که سگ در گذشته پیش بینی کرد. ترس مشترک، ترس از رعد و برق است. این سگ ها ممکن است از کوره در رفته و یا سعی کنید به فرار در هنگام وقوع است. در موارد شدید، سگ، سعی خواهد کرد به چنگ زدن از طریق درب، یا پریدن از نرده ها بالا فرار کند. حضور مالک و یا یک پتو به پوشش سگ اغلب کمک می کند. حساسیت زدایی پیشرو برای رعد و برق هراس ها معمولا با استفاده از روش درمان است. ضبط با کیفیت خوب از رعد و برق بی سر و صدا به سگ بازی در حالی که تقویت مثبت است، با توجه به چنین رفتار میکند. حجم ضبط افزایش می یابد به تدریج به عنوان سگ بیشتر و راحت تر با سر و صدا می شود. این را می توان روزانه در جلسات 10-دقیقه انجام می شود. اگر مشکل این است که بسیار جدی است، داروهای آرام بخش ممکن است در طول طوفان مورد نیاز است.
  تعقیب اتومبیل / فرار

  اتومبیل تعقیب و فرار از مشکلات است که می تواند با نگه داشتن سگ در یک دسته سه تایی، مانع از تحت کنترل صدا، و یا در یک قلم محکم در تمام زمانها. اگر شما مایل به سگ خود اجازه خارج، دسته سه تایی این کار را در حیاط خلوت فنس کشی شده یا تعیین شده پارک سگ فنس کشی شده. هنگامی که یک سگ به تعقیب اتومبیل ها و یا به پرسه زدن را آموخته، آن را اغلب می توانید راه هایی برای فرار از حبس، بنابراین خویشتن داری و همچنین روش های اصلاح رفتار باید مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال، squirting سگ با تپانچه آب و یا ترس از او را / او با صدای بلند به موسیقی پاپ خالی (یعنی می توانید با پر از سنگریزه ها کاهش یافته است بر روی زمین پشت سگ) می تواند سگ را از در حال اجرا بر روی جاده دلسرد.
  حفر چاله ها

  حفاری سوراخ در حیاط یک مشکل که ناشی زمانی که سگ در حال تلاش برای فرار از حیاط است. سگ نیز به خنک نگه داشتن و یا گرفتن جوندگان حفاری. اگر سگ در بیرون از منزل در خلال آب و هوای گرم به سمت چپ، اطمینان از سگ پناهگاه سرد با مقدار زیادی آب در دسترس است. از بین بردن جوندگان و سیم مرغ که در آن سگ دوست دارد به حفاری به آن جلوگیری قرار دهید. اگر سگ حفار طبیعی مانند تریر پس از حفر یک جزء ژنتیکی دارد. در نظر بگیرید دادن سگ منطقه که در آن مجاز به حفاری است.

  http://translate.google.com/translat...dogs/articles/
  ماه به من گفت،اگر او تو را فراموش کرده چرا ترکش نمي کني؟
  به ماه نگاهي کردم و گفتم آيا آسمان تو را ترک مي کند زماني که نمي درخشي؟


 2. #2
  کاربر عالی تالار سگ امیر ح آواتار ها
  محل سکونت
  شمال کشور
  علایق
  حیوانات و ورزش
  تاریخ عضویت
  Mar 2012
  شماره عضویت
  1277
  میانگین پست در روز
  0.14
  نوشته ها
  246
  بسیلر جالب و مفید بود

 3. #3
  کاربر میهن پت ssara آواتار ها
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  سفر
  تخصص
  خانه دار
  حیوان خانگی
  سگ
  تاریخ عضویت
  Dec 2011
  شماره عضویت
  843
  میانگین پست در روز
  0.04
  نوشته ها
  72
  آدم خیلی باید باهوش باشه این متنو بفهمه
  من که ضریب هوشیم پایینه
  شادی سال نو را با مهمانان 4 پای وفا تقسیم کنیم  http://cal.ir/main/ 4. #4
  mihalism آواتار ها
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  38
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  ممنون.
  چون با گوگل ترنسلیت ترجمه شده باید دقت بیشتری کرد.
  بسیبشس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
کشتار گنجشک ها به قصد لذت را متوقف کنید
تبلیغات متنی : کیف لپ تاپ
درود شما به صورت میهمان وارد شده اید. جهت استفاده از امکانات لازم است عضو شوید
از انجمن حامیان حقوق حیوانات میهن پت حمایت کنید