صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 85
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط bijannnet نمایش پست ها
    دوست عزیز شما از هر نوع عایقی که استفاده کنی اگر دستگاه دائم کار کند سوراخ میشود حتما باید قطع و وصل شود
    درسته دوست عزیز توی این حالت با یه مولتی ویبراتور کار راه میافته ولی راندمان آنچنانی نداره . صفحات الکترود باید توی یه اندازه باشه و کوچیکترین اختلاف سطح و فاصله با دی الکتریک موجب نقطه سوز شدن دی الکتریک میشه .
    من چند تا از دستگاه های اوزونایزر رو باز کردم اکثراً از عایق پیرکس استفاده کردن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    149
    سلام
    اقا من كماكان منتظر خبر شما در مورد نتيجه ساخت دستگاه هستم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz.adnani نمایش پست ها
    سلام
    اقا من كماكان منتظر خبر شما در مورد نتيجه ساخت دستگاه هستم
    سلام کامبیز خان
    آقا روی ما رو کم کرد
    الان که بینهایت سرم شلوغه دنباله کارامم هستم به خدا اصلا نمیرسم .
    اگه به نتیجه برسم چشم حتماً بی خبر نمیزارمتون .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9342
    با سلام

من میخوام دستگاه ازن ساز hailea_hlo_810 بخرم ...

3 تا سوال داشتم ... این دستگاه باید شبانه روزی روشن باشه یا زمان بندی داره؟

قیمت این دستگاه 66 هزار تومنه ... قیمتش مناسبه؟ به نظر شما ازن ساز هایلا کارآمد هست؟

در کل شما ازن ساز رو توصیه میکنید یا uv?

ارادتمندم - مرتضی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی خمیری نمایش پست ها
    با سلام

من میخوام دستگاه ازن ساز hailea_hlo_810 بخرم ...

3 تا سوال داشتم ... این دستگاه باید شبانه روزی روشن باشه یا زمان بندی داره؟

قیمت این دستگاه 66 هزار تومنه ... قیمتش مناسبه؟ به نظر شما ازن ساز هایلا کارآمد هست؟

در کل شما ازن ساز رو توصیه میکنید یا uv?

ارادتمندم - مرتضی
    دوست عزیز هر مارکی رو گرفتی بگیر فقط هایلا نگیر من داشتم 10 دقیقه کار کرد .و هیچ خیری ما ازش ندیدیم مشکلش تو بخش تخلیه جرقه هستش که سریع میسوزه .
    اگه تانکتون کوچیکه uv بگیرین چون ازن یه کم کنترلش سخته .
    یادمه آقا بهنام beh 999 یکی رو واسه فروش داشتن از گارانتیش هم باقی مونده بود .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9342
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid svc نمایش پست ها
    دوست عزیز هر مارکی رو گرفتی بگیر فقط هایلا نگیر من داشتم 10 دقیقه کار کرد .و هیچ خیری ما ازش ندیدیم مشکلش تو بخش تخلیه جرقه هستش که سریع میسوزه .
    اگه تانکتون کوچیکه uv بگیرین چون ازن یه کم کنترلش سخته .
    یادمه آقا بهنام beh 999 یکی رو واسه فروش داشتن از گارانتیش هم باقی مونده بود .
    مرسی اقا سعید

از چه لحاظ کنترلش سخته؟ این دستگاه باید شبانه روزی باشه یا زمان بندی داره؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی خمیری نمایش پست ها
    مرسی اقا سعید

از چه لحاظ کنترلش سخته؟ این دستگاه باید شبانه روزی باشه یا زمان بندی داره؟
    کنترلش سخته چون نیاز داره به اندازه تو آب تزریق بشه در صورت اوور دز شدن خطر ناک و مهلک میشه .
    کنترلش رو دستگاهی به نام orp کنترلر برعهده داره که چه میزان روشن باشه و چه میزان خاموش .
    اما اگه حجم آب تقریبا بالا باشه میتونی در روز یه ربع روشن بزاری .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    aqua
    شماره عضویت
    9626
    باسلام
    میثم هستم از همدان دوستان از اطلاعاتتون خیلی خیلی خوشم اومد . باید بگم خودم خیلی دنبال اوزنایزر بودم چندین مارک هم کار کردم ولی مارکی رو که خیلی ازش راضیم آکوامدیک هستش
    نمی دونم چقدر اطلاع دارید از ترز کار ازن اگر اطلاعاتتون در حد همون توضیحات اول تایپیک که خیلی کمه .
    ورودی ازن باید بدون رطوبت اری از گرد و غبار باشه . سیستم ازن باید دارای دستگاه ph متر باشه چون در هنگام استفاده از ازن به شدت phآکواریوم شما بالا خواهد رفت .
    سیستم ازن اکسید کننده بوده و نباید مستقیماً در مخزن یا سمپ استفاده بشه . بهترین حالت استفاده ازن در اسکیمر هست که خوروجی ازن رو با کمک یه تیکه شلنگ آکواریوم و سنگ هوا چوبی آکوامدیک که باید در داخل اسکیمر جاسازی کردیم میتونیم بهترین نتیجه رو بگیریم . پایداری ازن بسته یه کیفیت محفظه اکترود ها بین 20 تا 30 دقیقه است که باید حتماً خروجی اسکیمر رو با زغال آکتیو مهار کنید . دوستان اگر اکواریوم زیر 100 لیتر دارید از uv20wاستفاده کنید که در روز باید 7 ساعت کار کنه این باز به ورودی مقدارآب uvبستگی داره هر چه فشار ملایمتر کار کرد uv بهتر خواهد بود . تو رو به خدا مثل بچه های همدان دنبال جنس ارزون نباشید اگر بودجه خرید ازنایزر خوب رو ندارید میتونید از ازن اردا که مصرف خونگی داره استفاده کنید هم تایمر داره سیستم فرانسه هستش و در ایران منتاژ میشه من برای خودم به عنوان کمکی به آکوامدیک از این استفاده میکنم قیمتش در تهران شما 125000 هستش .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط redstar نمایش پست ها
    باسلام
    میثم هستم از همدان دوستان از اطلاعاتتون خیلی خیلی خوشم اومد . باید بگم خودم خیلی دنبال اوزنایزر بودم چندین مارک هم کار کردم ولی مارکی رو که خیلی ازش راضیم آکوامدیک هستش
    نمی دونم چقدر اطلاع دارید از ترز کار ازن اگر اطلاعاتتون در حد همون توضیحات اول تایپیک که خیلی کمه .
    ورودی ازن باید بدون رطوبت اری از گرد و غبار باشه . سیستم ازن باید دارای دستگاه ph متر باشه چون در هنگام استفاده از ازن به شدت phآکواریوم شما بالا خواهد رفت .
    سیستم ازن اکسید کننده بوده و نباید مستقیماً در مخزن یا سمپ استفاده بشه . بهترین حالت استفاده ازن در اسکیمر هست که خوروجی ازن رو با کمک یه تیکه شلنگ آکواریوم و سنگ هوا چوبی آکوامدیک که باید در داخل اسکیمر جاسازی کردیم میتونیم بهترین نتیجه رو بگیریم . پایداری ازن بسته یه کیفیت محفظه اکترود ها بین 20 تا 30 دقیقه است که باید حتماً خروجی اسکیمر رو با زغال آکتیو مهار کنید . دوستان اگر اکواریوم زیر 100 لیتر دارید از uv20wاستفاده کنید که در روز باید 7 ساعت کار کنه این باز به ورودی مقدارآب uvبستگی داره هر چه فشار ملایمتر کار کرد uv بهتر خواهد بود . تو رو به خدا مثل بچه های همدان دنبال جنس ارزون نباشید اگر بودجه خرید ازنایزر خوب رو ندارید میتونید از ازن اردا که مصرف خونگی داره استفاده کنید هم تایمر داره سیستم فرانسه هستش و در ایران منتاژ میشه من برای خودم به عنوان کمکی به آکوامدیک از این استفاده میکنم قیمتش در تهران شما 125000 هستش .
    دوست عزیز لطفاً توضیح بدین چرا ازن باعث بالا رفتن ph میشه ؟(فقط از لحاظ خارج کردن co2 منظورتون بود ؟)
    پایداری ازن بسته به کیفیت محفظه الکترودها بین 20 تا 30 دقیه است که باید حتماً خروجی اسکیمر رو با زغال اکتیو مهار کنید : در صورت امکان توضیح بدین که 20 تا 30 دقیقه به چه خاطره و نوع ارتباط اون با محفظه سیستم کرونا ؟
    و در نهایت چرا باید ph کنترل بشه پس استفاده از orp conttroler چی میشه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid svc نمایش پست ها
    در صورتی که از اکسیژن خالص استفاده کنیم راندمان دستگاه بالا میره ولی هوای معمولی هم میتونه ازن تولید کنه ولی با راندمان کمتر .(نیازی نیست که خالص باشه چون قسمت اعظم هوای اطراف ما اکسیژنه)
    نه رضا جان وروی دستگاه هوا هستش و خروجی اون هوا به علاوه ازن . ما ازن رو تو آب تزریق میکنیم.
    میشه دستگاه اکسیژن ساز به ان وصل کرد که از طریق الکترولیز کردن اب باعث تولید اکسیژن خالص و رادمان دستگاه خیلی بالا می ره که دارای پمپ هوا است 40 الی 50 تومان است اگه خودمون این وسیله رو بسازیم با مدار خیلی ساده می شه اکسیژن خالص تولید کرد که با پمپ هوا 20 الی 30 در میاد تنها 21 درصد هوا اکسیژن است اگر این کار را بکنیم و رادمان عالی حدود 4 برابر ملاحظه خواهیم کرد به نظر شما این کار خوبی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)