صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دلقک ماهی ؛ سگ
    شماره عضویت
    7351
    ممنون

اونطور که در عکس معلوم هستش باکسر توله پاهای کشیده تری از پدر و مادر خودش داره . در پدر و مادر صاقه سینه خیلی خلی کمرنگ هستش اما در توله خیلی زیاد و پرنگ.

در این عکس که شما قبلاً در سایتتون گذاشته بودید نگاه کنید

حالا این عکس گریت دین که برا فروش گذاشتید

به لوچه ها دقت کنید .

گوش های توله باکسر شباهت زیادی به گریت دین ها دارد و گوش های پدر و مادر توله کوتاه تر هستند و موی کمتری دارند .

اما توله مو ها بسیار بلندی دارد .

دلیل این فرق ها چیست ؟

من فقط جای سوال بود برام و هیچ گونه جبه گیری و قسط جسارتی به شما ندارم جناب جمشیدی .

متشکرم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    7532

پاسخ

دوست گلم رامتین جان من هم که ناراحت نشدم خدمت همه هم گفتم سوالی هست حتما بپرسید اسم اون علامت صاعقه هست و بنده هم اشتباها تایپ کردم در مورد گوش سگ هایی که گوش های افتاده دارند اصولا رشد بسیار کمی داره گوش هاشون تا زمان بلوغ برای همین گوش اینطور سگ ها بنظر بزرگ میاد در مورد موها هم همینطور هست در مورد رنگ هم کاملا حق با شما هست اون توله ای هم که عکسش رو قرار دادید برادر توله ی من هست به نام بن که در حال حاضر اردبیل هست قیمت جفت رو هم گذاشته بودیم 1.200 اما الان دیگه قصد فروش نداریم توله گگریت ها هم توله های بی نظیری هستند و لوچه تو همین سن پایین مشخص هست
    باز هم سوالی بود حتما بپرسید دوستان عزیزم
    رامتین عزیز معلومه که اطلاعات شما هم خوب هست تبریک میگم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام

تبریک میگم خیلی سگهای قشنگی دارید

چقدر زیادن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    7532
    خیلی ممنون دوست عزیز
    لطف دارید
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    تصاویر سگ هاتون لود نمیشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    من عکسارو کلا نمیتونم ببینم نمیدونم چرا اگه لطف کنید یه بار دیگه آپ کنید ممنون میشم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    7532
    دوستان راستش من کارا و تارا رو فروختم همینطور بتیس رو دادم به یکی از دوستان تا برام نگهداره و طوفان رو بردم به باغ البته بتیس و طوفان هنوز مال من هستند ولی یک جورایی دیگه سگ ندارم
    البته هنوز هم کسی سگ بخواد دارم برای فروش ولی دیگه نمیخوام نگهداری کنم از سگ چون سر این آخری شدیدا عصبی شدم چون یک جورایی شکست اساسی در تربیت بحساب میومد
    بتیس 6 ماهه است و نتونستم تربیتش رو به اتمام برسونم چون به معنای کلمه کم هوش بود ولی در حد خودش بیا،برو،بشین،بخواب،دست راست،دست چپ،مدفوع و رفتار در ماشین رو یاد گرفت ولی نتونستم برای گارد تربیتش کنم از همه بدتر یک جورایی سرم کلاه رفت چون در حدود 5 ماهگی تغییر شکل داد و متوجه شدیم که دورگ باکسر هست و باکسر خالص نیست و کلی حرف خوردم
    باز هم بماند این قضایا در حال حاضر دارم برای یک موسسه پرورش سگ بعنوان مربی شروع به کار میکنم و خب با سگ ها دائما در تماس هستم ولی در کنارش میخوام جوندگان رو پرورش بدم
    کلا خیلی قضایا پیش اومد برای من
    راستی لوسی رو هم که پیدا شده بود متوجه شدیم که مشکل پیدا کرده و در اثر ضرباتی که به این سگ ظریف وارد شده بود متاسفانه با همه ی تلاشی که کردیم زنده نموند
    برای دوستانی که عکس ها رو نمیتونند ببینند(البته خودمم نمیتونم احتمالا سرورش مشکل پیدا کرده)

سوالی بود در خدمت هستم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    خیلی متاسفم واسه لوسی
    نمیدونم چرا مردم ما هارن همه
    آخه چرا این کارارو با حیوونای بیچاره میکنن

همکار قدیمی (سرپرست تیم مترجمین)

نوع حیوان خانگی
    ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    4029
    نقل قول نوشته اصلی توسط کسری علی جمشیدی نمایش پست ها
    دوستان راستش من کارا و تارا رو فروختم همینطور بتیس رو دادم به یکی از دوستان تا برام نگهداره و طوفان رو بردم به باغ البته بتیس و طوفان هنوز مال من هستند ولی یک جورایی دیگه سگ ندارم
    البته هنوز هم کسی سگ بخواد دارم برای فروش ولی دیگه نمیخوام نگهداری کنم از سگ چون سر این آخری شدیدا عصبی شدم چون یک جورایی شکست اساسی در تربیت بحساب میومد
    بتیس 6 ماهه است و نتونستم تربیتش رو به اتمام برسونم چون به معنای کلمه کم هوش بود ولی در حد خودش بیا،برو،بشین،بخواب،دست راست،دست چپ،مدفوع و رفتار در ماشین رو یاد گرفت ولی نتونستم برای گارد تربیتش کنم از همه بدتر یک جورایی سرم کلاه رفت چون در حدود 5 ماهگی تغییر شکل داد و متوجه شدیم که دورگ باکسر هست و باکسر خالص نیست و کلی حرف خوردم
    باز هم بماند این قضایا در حال حاضر دارم برای یک موسسه پرورش سگ بعنوان مربی شروع به کار میکنم و خب با سگ ها دائما در تماس هستم ولی در کنارش میخوام جوندگان رو پرورش بدم
    کلا خیلی قضایا پیش اومد برای من
    راستی لوسی رو هم که پیدا شده بود متوجه شدیم که مشکل پیدا کرده و در اثر ضرباتی که به این سگ ظریف وارد شده بود متاسفانه با همه ی تلاشی که کردیم زنده نموند
    برای دوستانی که عکس ها رو نمیتونند ببینند(البته خودمم نمیتونم احتمالا سرورش مشکل پیدا کرده)

سوالی بود در خدمت هستم

بابت تمام اتفاقات بدی که براتون افتاده متاسفم. من ویدئو و مستند از تربیت سگ زیاد دارم. اگر خواستید برای مربی گریتون ازش استفاده کنید در خدمتم. در اختیارتون قرار خواهم داد جناب علی جمشیدی.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    7532
    دوست عزیزم من خوشبختانه تجربم در این زمینه بالا هست و با آقای صیادی فر،آقا فواد،آقای سلطانی،آقا یاسر و خیلی از دوستان بنام در عرصه سگ همکاری داشتم و در کنار رفاقت با هم کار میکردیم
    در زمینه تربیت سگ من به هیچ وجه سی دی یا فیلم آموزشی رو قبول ندارم من از 4 سالگی با سگ ها در ارتباط بودم و اولین سگی که متعلق به خودم بود رو در 10 سالگی خریداری کردم و از 12 سالگی تربیت سگ رو شروع کردم
    امروز بعد از ظهر جناب صیادی فر پیش من بودند و با هم رفتیم که هم راجع به یک قضایایی صحبت کنیم و هم اینکه من بتیس رو ببینم ایشون وقتی بتیس رو دیدند به شدت تعجب کرده بودند دقیقا میگفت کسری همینکه وقتی بهش فرامین رو میدی نمیپره گازت نمیگیره خیلیه
    باور کنید که بتیس واقعا سر خوش هست البته امروز با اینکه در کنار سگ های دیگه بود فرامین بشین رو بدون اتلاف وقت انجام داد و همینطور دست راست رو ولی وقتی دید که سگ های دیگه به بازی مشغول هستند اصلا حواسش به من نبود
    به همین دلیل هست که من دارم تغییر شغل میدم و میخوام حرفه ای روی پرورش انواع خوکچه و سنجاب تمرکز کنم و سگ هام رو دارم میفروشم حتی بتیس رو 200 هم میدم چون دیگه نمیتونم نگهداری کنم و همینطور پول لازم هستم امیدوارم که بتونه صاحب خوبی پیدا کنه اگر بخوام جمع بندی کنم من بتیس رو 450 خریداری کردم+100 جراحی دم+یک دوره دو روزه آموزش مقدماتی 700 هزار تومان هزینه دربر داره ولی من بتیس رو 200 میدم چون جایی که الان هست خوب ازش نگهداری نمیکنند
    به هر حال ممنون هستم که پیشنهاد دادید ولی در این مورد بایستگی بگم شما درباره سگ چیزی احتیاج داشتید بنده در خدمت هستم
    راستی یک نکته ای که من رو خیلی ناراحت میکنه جدیدا راجع من حرف هایی زده شده که برای خودم قابل باور نیست بگم که من توله هاسکی که میدم 1.400 آقایان دیگه میدن 1.700
    همینطور اینکه بعضی از انجمن ها مثل میهن پت من رو اخراج کردند دلیلش چیزی جز بی اطلاعی خودشون نبوده مدیراشون درباره نژادها اظهار نظرهایی میکردند که من خودم به شخصه نشنیده بودم
    به قول یکی از دوستان این نیز بگذرد با این حرف هاشون فقط آدم رو ناراحت میکنند متاسفانه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)