نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    ali_teh1368
    مهمان

24 يادي از سگ هاي نگهبان من

سلام دوستان عزيز 2تا عكس از سگ هام ميزارم حدود 8 سال داشتم اين هارو يكيشون از تولگي داشتم و يكي هم كسي بهم داد يه گرت دين ناز بود به نام هكتور و ديگري ببري.
    خيلي مهربون بودن در سال 88 كه دامپروري فروختيم هكتور در زمستان همون سال از بين رفت و ببري هم دادم به يكي از دوستام هنوز هم دارش اما ديگه پيره..

(((دوستان عزيز اما داريم يه باغ ميسازيم اگه يه زماني از دوستان يه توله گرت دين يا ژرمن اصل داشت بهم بگين خريدارم)))

1- تصوير هكتور

2- تصوير ببري ...نمدونم نژادش چي بود اما خيلي كارا ياد گرفته بود حتي با اشاره كل حياط هارو دور ميزد....يادشون بخير

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام . چه سگ های خوشگلی
    من از ببری بیشتر خوشم اومد . خیلی مهربونه قیافه اش .
    خیلی هم خوش رنگه .

ali_teh1368
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    سلام . چه سگ های خوشگلی
    من از ببری بیشتر خوشم اومد . خیلی مهربونه قیافه اش .
    خیلی هم خوش رنگه .
    ممنون دوست عزيز نظر لطفتونه....آره خودمم عاشقش بودم هنوزم كه ميرم پيشش من ميشناسه اما ديگه خيلي پير شده.....اما دوست عزيز تا پاييز امسال اگه توله نژاد دار گرت دين يا ژرمن پيدا كردين خبرم كنيد...از تربيت كردن سگ ها لذت مي برم اين ببري من خيلي كارا بلد بود يكي از بهترين و جالب ترين كاراش يه زيرانداز كوچيك داشت روزا هر كجا پهنش ميكردم مي خوابيد از جاش تكون نمي خورد تا صداش كنم نژادش نميدونم چي بود اما توي نگهباني خيلي قوي بود تا سپيده دم كل حياط هارو زير پا مي گذاشت....خيلي دلتنگشم حيف كه سنش زياده و ازم دور شده....دوست عزيز و دوستان گرامي از حيواناتتون خوب مراقبت كنيد....

همکار قدیمی (سرپرست تیم مترجمین)

نوع حیوان خانگی
    ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    4029
    سگ های بسیار زیبایی داشتید علی آقا. انشالله بعد از ساخت باغ و خرید گریت دین هاتون شاهد عکسهایی بیشتر ازشون باشیم.

ali_teh1368
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Discjockey نمایش پست ها
    سگ های بسیار زیبایی داشتید علی آقا. انشالله بعد از ساخت باغ و خرید گریت دین هاتون شاهد عکسهایی بیشتر ازشون باشیم.
    سلام دوست عزيز حتما اون موقع ها من زياد توي اين انجمن ها عضو نبودم توي حيوانات اول سگ ها رو دوست دارم توي اين مدت ها كلي نژادهاي مختلف نگهداري كردم اما بهترين هاشون اين 2تا بودن و يك جفت ژرمن هم داشتم اما تصويري ندارم ازشون وگرنه تقديم همه ميكردم...به همين خاطر بعد از

ساخت باغ مي خوام يا گرت دين نگهداري كنم يا ژرمن واقعا سگ هاي زيبايي هستند همه نژادهاي سگ ها خوب هستند اما من توي اين چند سال از اين نژادها بيشتر لذت بردم..... و سعي ميكنم عكس هاي خوب واستون بزارم بازم اگه تصاوير كم بود معذرت مي خوام....

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    7532
    هکتور گریت خالصی نبوده اما بنظر قد و هیکل خوبی داشته
    ببری هم بنظر نگهبان خوب و گوش بزنگی میاد
    بنظر من ژرمن گزینه ی بهتری برای شما هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    گریت دینه خیلی زیباست به نظرم باکسر قاطی داره همین خیلی زیباش کرده

ali_teh1368
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط edrisbr نمایش پست ها
    گریت دینه خیلی زیباست به نظرم باکسر قاطی داره همین خیلی زیباش کرده
    ممنون دوست عزيز هكتور نميدونم گرت دين اصيل بود يا نه اما سگ وفاداري بود توي 8 سالي كه داشتمش هيچ وقت اذيتم نكرد هميشه به حرفام گوش ميداد اما جالبيش اين بود به انگليسي بهش ميگفتي برو بشين گوش ميداد اين هكتور خيلي شكمو بود هم قدش و هم هيكل درشتي داشت منم خيلي بهش رسيدگي ميكردم .... حيف كه ازبين رفت

داشتن سگ اصل مهمي نيست ، حتي جانداران ديگه هم همينطور خريدنش ساده هست اما نگهداري و دوست داشتنشون شرطه.....اميدوارم همه دوستان به بهترين شكل ممكن از جانداراني كه دارن نگهداري كنند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)