صفحه 55 از 130 نخستنخست ... 5363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 541 به 550 از 1293
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12016
    ویرایش توسط sepideh : 2nd June 2013 در ساعت 02:58 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط diablo2 نمایش پست ها
    آز آپلود سننتر فروم استفاده کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9925
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

1.نور مستقیم رو خاموش کنید
    2. یک قاشق غذا خوری نمک هر 20 لیتر آب
    3.تترا جنرال تونیک یا سرا امنیپور یک قطره هر یک لیتر
    4.سیپروفلوکساسین 250 میلیگرم هر 30 لیتر (داروخانه انسانی)

7 روز هر روز 1 یا 2 بار 100% آب رو عوض کنید و دارو ها رو هم هر 24 ساعت یک بار تجدید کنید

خبر وضعیت ماهی رو به صورت روزانه اینجا بزارید . هر بار تاپیک رو آپدیت کردید تو پیام خصوصی یاد آوری کنید تا سریعتر پاسختون رو در تاپیک بدم .

موفق باشید

سلام آقای آژیده من مطمئنم به خاطر سوالات زیاد من هم که شده از اینجا فرار کنید به هر حال ببخشید
    راستش این مکالمه من و شما هستش در چند مدت پیش اما اگه حضور دهن داشته باشید من خدمت شما توی پ . خ گفتم که این دارو ها داخل شهرستان ما گشتم کسی ندارد و داروهای مشابه انسانی بهم بگید که گفتید مشابه نداره (البته یکیش مربوط به داروخانه انسانی بود)
    به هر حال وقتی دیدم داروها پیدا نمیشه رفتم گشتم که این داروها که نوشتید چه مصارفی داره وقتی پیدا کردم و اون داروی انسانی را خردیدم شروع کردم به دادن قرص سیپروفلوکساسین اما هی حالش بدتر شد تا اینکه افتاد به دو خوره شدید و اینکه بعضی از قسمت های بدنش گوشتش مشخص شد من از ترس رفتم داروهای ایرانی که درون قوطی های کوچک سفید هستش (یک در یک) خریدم اونم داروی ضد پوسیدگی باله و دم بهش همراه با اون کپسول سیپروفلوکساسین میریختم توی آبش البته نمک و کارهای دیگه ای که گفته بودید هم توی این مدت انجام میدادم بازم حالش بدتر شد احساس کردم که قارچ هستن و شروع کردم به دادن قطره ضد قارچ های ایرانی (یک در یک) البته اون کپسول سیپروفلوکساسین را قطع کردم چون روی برشورش نوشته بود که باعث ایجاد التهابات پوستی و... میشه که خیلی از عوارضی که نوشته بود را ماهیه من گرفته بود به هر حال شروع کردم به دادن قطره ضد قارچ های ایرانی (یک در یک) به همراه سه تا قرصی که قبلا واسه بیماری همین ماهیم توی تابستون گذشته بهم پیشنهاد کرده بودین و ماهیم خوب شده بود اون قرص ها هم (مترونیدازول، اریترومایسین، نیتروفورانتوئین) همزمان به آبش اضافه کردم رفته رقته ماهیم بهتر شد و پوسیدگیش برطرف متوقف شد زخم هاش رو به بهبود رفت و رنگش هم بهتر شد و میل به غذا پیدا کرد و ما هم بهش غذا دادیم و از قرنطینه خارجش کردیم.
    اما حالا مشکلم چیست؟
    راستش مشکام اینه که الان فلاورم رنگش بهتره و غذا میخوره (البته کمی هم تیره است اما خیلی کمه) اما مثل قبلا تحرک نداره و گوشه آکواریم را واسه خودش کنده میره داخل اون قرار میگیره و کمی به یه طرف مایل میشه اون موقع ها خوب جنب و جوش داشت ولی الان نه البته وقتی ما میریم کنار آکواریوم از اونجا بلند میشه و شروع به حرکت میکنه و این طرف و آن طرف میره ولی در غیر این صورت نمیره لطفا خواهش میکنم راهنماییم کنید که قضیه چیه و چه کارش کنم (البته روی بدنش هیچ علایمی نیست فقط چند باری دیدیم که خودشو به سنگ های تزیینی و اشیا آکواریوم میزنه)
    لطفا کمکم کنید آقای آژیده
    (باید بگم خدایی نکرده از این حرف های بنده برداشت نکنید که من به تشخیص شما اعتماد ندارما خدا شاهده توی اینجایی که ما هستیم حتی یه مغازه آکواریومی نیست فقط یه نفر داخل خونش وسایل و دارو و ماهی آورده و میفروشه و شهرر کناریمون هم رفتم و هردوتا آکواریومی ها حتی نمیدونستن چی هستن. من خداییش به تشخیص شما ایمان دارم وگرنه تا حالا چندین بار از شما کمک نمیخواستم)
    با تشکر فراوان

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9925
    مجددا سلام راستش دیدم پاسخ ندادید گفتم اینها هم اضافه کنم که
    فلاورم گاهی هم دیدم که کله اش را به سرعت به طرفین حرکت میده همچنین امروز مدفوعش قهوه ای بود ولی روی سطح آب قرار میگرفت
    مرسی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط بچه فضول نمایش پست ها
    سلام آقای آژیده من مطمئنم به خاطر سوالات زیاد من هم که شده از اینجا فرار کنید به هر حال ببخشید
    راستش این مکالمه من و شما هستش در چند مدت پیش اما اگه حضور دهن داشته باشید من خدمت شما توی پ . خ گفتم که این دارو ها داخل شهرستان ما گشتم کسی ندارد و داروهای مشابه انسانی بهم بگید که گفتید مشابه نداره (البته یکیش مربوط به داروخانه انسانی بود)
    به هر حال وقتی دیدم داروها پیدا نمیشه رفتم گشتم که این داروها که نوشتید چه مصارفی داره وقتی پیدا کردم و اون داروی انسانی را خردیدم شروع کردم به دادن قرص سیپروفلوکساسین اما هی حالش بدتر شد تا اینکه افتاد به دو خوره شدید و اینکه بعضی از قسمت های بدنش گوشتش مشخص شد من از ترس رفتم داروهای ایرانی که درون قوطی های کوچک سفید هستش (یک در یک) خریدم اونم داروی ضد پوسیدگی باله و دم بهش همراه با اون کپسول سیپروفلوکساسین میریختم توی آبش البته نمک و کارهای دیگه ای که گفته بودید هم توی این مدت انجام میدادم بازم حالش بدتر شد احساس کردم که قارچ هستن و شروع کردم به دادن قطره ضد قارچ های ایرانی (یک در یک) البته اون کپسول سیپروفلوکساسین را قطع کردم چون روی برشورش نوشته بود که باعث ایجاد التهابات پوستی و... میشه که خیلی از عوارضی که نوشته بود را ماهیه من گرفته بود به هر حال شروع کردم به دادن قطره ضد قارچ های ایرانی (یک در یک) به همراه سه تا قرصی که قبلا واسه بیماری همین ماهیم توی تابستون گذشته بهم پیشنهاد کرده بودین و ماهیم خوب شده بود اون قرص ها هم (مترونیدازول، اریترومایسین، نیتروفورانتوئین) همزمان به آبش اضافه کردم رفته رقته ماهیم بهتر شد و پوسیدگیش برطرف متوقف شد زخم هاش رو به بهبود رفت و رنگش هم بهتر شد و میل به غذا پیدا کرد و ما هم بهش غذا دادیم و از قرنطینه خارجش کردیم.
    اما حالا مشکلم چیست؟
    راستش مشکام اینه که الان فلاورم رنگش بهتره و غذا میخوره (البته کمی هم تیره است اما خیلی کمه) اما مثل قبلا تحرک نداره و گوشه آکواریم را واسه خودش کنده میره داخل اون قرار میگیره و کمی به یه طرف مایل میشه اون موقع ها خوب جنب و جوش داشت ولی الان نه البته وقتی ما میریم کنار آکواریوم از اونجا بلند میشه و شروع به حرکت میکنه و این طرف و آن طرف میره ولی در غیر این صورت نمیره لطفا خواهش میکنم راهنماییم کنید که قضیه چیه و چه کارش کنم (البته روی بدنش هیچ علایمی نیست فقط چند باری دیدیم که خودشو به سنگ های تزیینی و اشیا آکواریوم میزنه)
    لطفا کمکم کنید آقای آژیده
    (باید بگم خدایی نکرده از این حرف های بنده برداشت نکنید که من به تشخیص شما اعتماد ندارما خدا شاهده توی اینجایی که ما هستیم حتی یه مغازه آکواریومی نیست فقط یه نفر داخل خونش وسایل و دارو و ماهی آورده و میفروشه و شهرر کناریمون هم رفتم و هردوتا آکواریومی ها حتی نمیدونستن چی هستن. من خداییش به تشخیص شما ایمان دارم وگرنه تا حالا چندین بار از شما کمک نمیخواستم)
    با تشکر فراوان
    سلام و احترام

با توجه به اینکه شما تصور میکنید سیپروفلوکساسین سبب ایجاد زخم هایی بر روی پوست ماهی شما شده و درمان پیشنهادی ما نتیجه معکوس داشته بنده ترجیح میدم دیگه پیشنهادی در مورد فلاورهورن شما نکنم

اگر سایر مدیران بخش صلاح دونستند پاسخ سوال شما رو خواهند داد

موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9925
    خوب چرا ناراحت میشید من که گفتم داروش در دسترس نبود
    لطفا کمک کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    9474
    باسلام خدمت آقاي آژيده
    ديشب آرواناي من يكي ازچسبونكهاي توي تانك را خورد.چكار ميشه كرد؟آيا دفع ميشه يااينكه ماهي ميميره.ممنون ميشم راهنماييم كنيد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط ssabzi نمایش پست ها
    باسلام خدمت آقاي آژيدهديشب آرواناي من يكي ازچسبونكهاي توي تانك را خورد.چكار ميشه كرد؟آيا دفع ميشه يااينكه ماهي ميميره.ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    سلام دوست عزیز .. دفع که به هیچ عنوان فکر نمیکنم بشه .. بسته به اندازه چسبونک هم داره ..اونو چطوری خورده آخه؟!!!

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    باسلام خدمت آقاي آژيده
    ديشب آرواناي من يكي ازچسبونكهاي توي تانك را خورد.چكار ميشه كرد؟آيا دفع ميشه يااينكه ماهي ميميره.ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    اروانا این قدرت رو داره که چیز رو که خورده بالا بیاره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    باسلام خدمت آقاي آژيده
    سلام

همونطور که مصطفی اشاره کرد تنها راهش برگرداندن از طریق دهانه! وگرنه دفع از مقعد ماهی شما غیر ممکنه!

امکان اینکه بمونه و اختلال و بیماری به وجود بیاره هم هست

موفق باشید

صفحه 55 از 130 نخستنخست ... 5363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374105 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)