تصویر تزیینی است.
دیده بان حقوق حیوانات: عبدالحسین ناصری در نشست کمیته بهداشت و تغذیه شهرستان دیلم اظهار داشت: یکی از مصوبات چهارمین نشست شورای سلامت که در آذرماه برگزار شد بررسی مسائل و مشکلات بهداشت محیط شهرستان در کمیته تخصصی و اعلام نتیجه مصوبات آن در جلسه بعدی شورای سلامت بود.
به گزارش فارس ناصری مشکل عرضه و فروش یخ، ماهی و مواد غذایی به صورت دستفروشی و در شرایط نامناسب را از دیگر مشکلات بهداشتی دانست و از معاون شهردار دیلم خواست تا با بررسی و جدیت بیشتری این مشکلات مرتفع و ساماندهی مناسبی شوند.
وی بیان داشت: عرضه مرغ زنده و تخم مرغ فاقد مشخصات در بازار و عدم برخورد با متخلفان از جمله مشکلاتی است که باید شبکه دامپزشکی با همکاری نیروی انتظامی با قاطعیت وارد عمل شده و با متخلفان در این ارتباط برخورد کنند.
رئیس شبکه بهداشت دیلم در ادامه از همکاری خوب شهرداری در اجرای طرح اتلاف سگ‌های ولگرد تشکر و قدردانی کرد و خواستار استمرار اجرای این طرح برای مقابله با ازدیاد سگهای ولگرد در شهر و روستا شد.
در ادامه این نشست نمایندگانی از فرماندرای، شهرداری، دامپزشکی، دادگستری، مجمع امور صنفی و بازرگانی نظرات و پیشنهادات خود در راستای بهبود وضعیت بهداشت محیط شهرستان عنوان کردند.