صفحه 35 از 54 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 531
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    نقل قول نوشته اصلی توسط niloo نمایش پست ها
    130*40*45 این کله فضای زیر آکواریوم . چون اندازه کابینتش 40*60*140
    هستش.
    سلام ،خواهش میکنم حداقل یه عکس از یه رف بزارین با اندازه هاش ، خودم برم درست کنم .میترسم برم به یه آدم ناشی سفارش بدم ، خراب کنه ، تورو خدا یکی کمک کنه.
    ممنونم میشه اندازه های همین سامپو بنویسین .میخوام اولویت بندی خونه هاشو بدونم .ممنونم دوست عزیز کمک خیلی بزرگی بهم کردید

سلام به دوستان...
    دیشب که بیخوابی زده بود به سرم این سامپ را برای این دوستمون طراحی کردم....

لطفا همه دوستان نظر بدهند تا هم معایب کار برطرف بشه و هم بتونیم اطلاعات کاملی به دوستمون بدیم....

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    خسته نباشید اما خونه اول و دوم رو اندازه هم نزارید خونه اولتون می تونه کوچیکتر باشه
    بعد خونه دومتون خیلی کوچیکه کمی بزرگش کنید که اسکیمر های مختلف راحت تر توش جا بشن بهتر نیست؟!!!

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1364 نمایش پست ها
    سلام به دوستان...

لطفا همه دوستان نظر بدهند تا هم معایب کار برطرف بشه و هم بتونیم اطلاعات کاملی به دوستمون بدیم....

همینطور که محمد عزیز گفت خونه اول یکم کمترش کن خونه دوم
    طوری بگیر که بتونی هر اسکیمری جا بدید
    و در مورد خونه واتر پمپ و رف بگم که سایز رف کمتر بگیر و به جاش خونه واتر پمپ
    بزرگ تر
    البته این نظر من بود

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    سلام به دوستان...

بنظر من حجم خونه واتر پمپ و اسکیمر کمه و بهتره آب برای رفریجوم حتما بعد از فیلتر ابری و با یک پمپ گرفته بشه که آشغالی وارد واتر پمپ اصلی نشه

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    به نظرم حالا که برای صرفه جویی هزینه می خوان انشعاب بدن و واتر پمپ استفاده نکنن روی لوله ورودی رف رو میشه کیسه جارو برقی گذاشت خیلی جاها دیدم این کارو میکنن یا یه کیسه شبیه اون درست کنن که لا اقل آشغال وارد رف نشه در هر صورت اونجام محل نگهداری گیاه دیگه!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    سلام به همه دوستان ممنونم بابت نظرات مفیدتون....

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    خسته نباشید اما خونه اول و دوم رو اندازه هم نزارید خونه اولتون می تونه کوچیکتر باشه
    بعد خونه دومتون خیلی کوچیکه کمی بزرگش کنید که اسکیمر های مختلف راحت تر توش جا بشن بهتر نیست؟!!!
    اره محمد جان حق با شماست الان که فکرشو میکنم میبینم که نیازی نیست با خونه های بعدی یه سایز باشه...ولی محمد جان لطفا نظرتو در مورد اندازه دقیقش بگو ...مثل خونه اول بشه 7cm و خونه دوم بشه 17cm خوبه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط l2eza نمایش پست ها
    همینطور که محمد عزیز گفت خونه اول یکم کمترش کن خونه دوم
    طوری بگیر که بتونی هر اسکیمری جا بدید
    و در مورد خونه واتر پمپ و رف بگم که سایز رف کمتر بگیر و به جاش خونه واتر پمپ
    بزرگ تر
    البته این نظر من بود
    سلام رضا جان ، در مورد خونه رف باید بگم که طبق نظری که مصطفی جان دادن و من هم باهاش موافق بودم ، 60cm را انتخاب کردم چون به راحتی میتونن برای سیستم نورش از مهتابی با قابهای 60 استفاده کنن...

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    بنظر من حجم خونه واتر پمپ و اسکیمر کمه و بهتره آب برای رفریجوم حتما بعد از فیلتر ابری و با یک پمپ گرفته بشه که آشغالی وارد واتر پمپ اصلی نشه
    احمد جان به نظرت میشه خونه رف رو 55 گرفت که به خونه واتر پمپ اضافه کرد؟ فوقش یه مقداری از نور رف میوفته تو خونه واتر پمپ دیگه!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afros نمایش پست ها
    به نظرم حالا که برای صرفه جویی هزینه می خوان انشعاب بدن و واتر پمپ استفاده نکنن روی لوله ورودی رف رو میشه کیسه جارو برقی گذاشت خیلی جاها دیدم این کارو میکنن یا یه کیسه شبیه اون درست کنن که لا اقل آشغال وارد رف نشه در هر صورت اونجام محل نگهداری گیاه دیگه!
    میتونیم یه واتر پمپ بر روی مدیا های خونه چهارم بذاریم یا خونه اسکیمر من خودم واتر پمپ رف رو گذاشتم تو خونه اسکیمر البته اسکیمر من قبل واتر پمپ و بعد مدیاها قرار داره...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    9302
    سلام به همه دوستان ممنونم بابت نظرات مفیدتون....

اره محمد جان حق با شماست الان که فکرشو میکنم میبینم که نیازی نیست با خونه های بعدی یه سایز باشه...ولی محمد جان لطفا نظرتو در مورد اندازه دقیقش بگو ...مثل خونه اول بشه 7cm و خونه دوم بشه 17cm خوبه؟؟؟

سلام رضا جان ، در مورد خونه رف باید بگم که طبق نظری که مصطفی جان دادن و من هم باهاش موافق بودم ، 60cm را انتخاب کردم چون به راحتی میتونن برای سیستم نورش از مهتابی با قابهای 60 استفاده کنن...

احمد جان به نظرت میشه خونه رف رو 55 گرفت که به خونه واتر پمپ اضافه کرد؟ فوقش یه مقداری از نور رف میوفته تو خونه واتر پمپ دیگه!؟

میتونیم یه واتر پمپ بر روی مدیا های خونه چهارم بذاریم یا خونه اسکیمر من خودم واتر پمپ رف رو گذاشتم تو خونه اسکیمر البته اسکیمر من قبل واتر پمپ و بعد مدیاها قرار داره...
    من فدای همتون بشم که اینقدر با محبت وانسان هستین ،نه مثل سایتهای دیگه که مدیرشون میخواست به خاطر همین نقشه .......
    دستتون درد نکنه داداشای گلم .دوستون دارم.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    خوب دوستان یه خرده تو طرح دست بردم
    ببینید چطوره؟ البته باز جای تغیرات داره میشه خونه رف رو چند سانت کوچیک کرد به خونه واتر پمپ اضافه کرد یا از خونه مدیا ها کم و به هر خونه که خواستیم اضافه کنیم...در کل باز نظر بدین...
    راستی اب رسانی به رف رو به دو حالت نشون دادم که میشه یکیشو انتخاب کرد که من خودم حالت 2 رو انتخاب میکنم....

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    من فدای همتون بشم که اینقدر با محبت وانسان هستین ،نه مثل سایتهای دیگه که مدیرشون میخواست به خاطر همین نقشه .......
    دستتون درد نکنه داداشای گلم .دوستون دارم.
    خواهش میکنم دوست عزیز بچه های این سایت همه با هم دوست هستن و همشون خیلی با معرفت هستن و تا حدی که بتونن به هم کمک میکنن و در ضمن همه عاشق حیوانات ازجمله ماهیا و اکواریوم هستم....امیدوارم تو ساخت سامپ موفق باشید و چیز خوبی از اب در بیاد...

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    خوب دوستان یه خرده تو طرح دست بردم
    ببینید چطوره؟ البته باز جای تغیرات داره میشه خونه رف رو چند سانت کوچیک کرد به خونه واتر پمپ اضافه کرد یا از خونه مدیا ها کم و به هر خونه که خواستیم اضافه کنیم...در کل باز نظر بدین...
    راستی اب رسانی به رف رو به دو حالت نشون دادم که میشه یکیشو انتخاب کرد که من خودم حالت 2 رو انتخاب میکنم....

سلام علی اقا بنظرت اگه شیشه های وسط رو 25سانت بگیری بهتر نیست تا 10 سانت از بالا خالی بمونه واسه اب برگشتی از تانک موقعه ای که برق قطع میشه یا به هر دلیلی واتر پمپ خاموش میشه

صفحه 35 از 54 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)