فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3,625
لایک لایک:  2,108
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 69 از 315 نخستنخست ... 1959676869707179119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 681 به 690 از 3145

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر میهن پت masee آواتار ها
    شماره عضویت
    6761
    میانگین پست در روز
    0.03
    باسلام
    واقعا شنیدن درد و رنج این بی زبونها خیلی سخته , من که از صمیم قلب براش دعا میکنم خوب بشه , میتونی عکسش رو بگذاری تا ببینیمش ؟!! ممنون

شماره عضویت
    6761
    میانگین پست در روز
    0.03
    باسلام خدمت شما
    مدتیه که گربه هام از ظرف آبشون درست استفاده نمیکنند و بیشتر مواقع میرن سراغ آبهای ریخته شده ای که دور و اطرافشون هست !!
    چطوری باید عادتشون رو درست کنم و متوجه بشند که آب توی ظرف هم خنکتره و هم تمیزتر ؟ ممنون

همکار قدیمی Zzahra آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    نقل قول نوشته اصلی توسط masee نمایش پست ها
    باسلام خدمت شما
    مدتیه که گربه هام از ظرف آبشون درست استفاده نمیکنند و بیشتر مواقع میرن سراغ آبهای ریخته شده ای که دور و اطرافشون هست !!
    چطوری باید عادتشون رو درست کنم و متوجه بشند که آب توی ظرف هم خنکتره و هم تمیزتر ؟ ممنون
    مثل اینکه این عادت همه ی گربه هاس درمانی هم نداره من کارایی میکردم ولی نکنید بهتره یه جیغه بنفش میکشیدم سرش کلا وقتی غذا میخورد ظرف آبش رو میذاشتم پیشش مجبورش میکردم بخوره بعدش برمیداشتم میذاشتم یه گوشه نبینه وقتی آب میخواست میرفت جایی که ظرف آبش بود بو میکشید بعد دوباره میذاشتمش بخوره ولی در آخر درست شد دیگه آبش رو نمیریخت ولی روش کاملا من در آوردیه به درده کسی میخوره که کاملا وقت خالی داشته باشه
    ویرایش توسط Zzahra : 18th June 2013 در ساعت 11:26 AM

کاربر فعال sahab.s آواتار ها
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    6842
    میانگین پست در روز
    0.35
    من یه سوال برای یه گربه پیش دوتانمون داشتن.البته از الآن بگم احتمتال عکس گرفتن ازشو ندارم آخه زیاد اونجا نمیرم.
    دور لب پایینش انگار یه حاله ژلاتینی مثل بزاغ اما از اون سفت تر جمع شده بود.وتو بدنشم یه دونه بزرگ اندازه نوک انگشت کوچیکه بود.نازشم میکردی مقدار زیادی مو ازش میریخت.

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    اون تیکه ای که تو بدنش بود موهاش میریخت شه شکلی بود قرمز پود حالت هلالی داشت؟
    تو خونه نگهش میداره یا بیرون؟

شماره عضویت
    6761
    میانگین پست در روز
    0.03
    زهرا جان سلام
    دیشب یکی از گربه هام ( اون نره ) تو بغلم بود و یکدفعه از دستم پرید پائین و با دستش بدجوری خورد زمین و بعدش دیدم داره میلنگه , خیلی نگرانشم و نمیدونم باید چیکار کنم , امکان داره شکسته باشه ؟ یا اینکه ضرب خوردگی شدیده ؟ چیکار میتونم براش بکنم ؟ با تشکر

علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.35
    مطمئنا نشکسته گربه از دو سه متر پرت بشه چیزیش نمیشه ضرب دیده نذارید زیاد حرکت کنه چند روزه خوب میشه اگه میتونید کیسه آب گرم بذارید رو دستش تا زودتر خوب بشه

کاربر فعال komeil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    کمیل پرهیزکار
    علایق
    حیوانات، کتاب، طراحی و ...
    تخصص
    طراحی وب سایت
    حیوان خانگی
    گربه پرشین (جانی و دیزی و بچه‌ها) و سمندر
    شماره عضویت
    1397
    میانگین پست در روز
    0.19
    بهتره باهاش بازی نکنید و بزارید استراحت کنه، اگر دردش خیلی زیاد بود ۱/۴ آسپرین بچه {قبلش باز با دکتر مشورت کنید.} بهش بدید بخوره تا آروم بشه. بعد از ۲ روز اگر همچنان لنگ می‌زد ببریدش دکتر.
    در طبیعت هم می‌توان شکار کرد، اما با دوربین نه با اسلحه....

(وروجک گربه نمای من آقا جانی به همراه عیالش دیزی خانم)

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    طیبه باغبانی
    شماره عضویت
    7135
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام . اگر فردا گربه میاد به خونتون باید یه سری چیز ها برای اومدنش آماده کنی . مثلا : یه لگن خاک مخصوص گربه و همچنین غذای گربه ( من جگر مرغ و گردن مرغ پخته شده می دم ) و همچنین یه حوله تمیز که مخصوص گربه ات بزاری کنار و یکی دو تا اسباب بازی ( مثلا طناب های نازک به طول 50 سانت تا 1 متر و توپ های سبک رنگی ) و یه شونه مخصوص برای شانه زدن موهاش. و یه جای برای خوابش آماده کنی . و حالا وقتی میاد تو خونه سعی کنی نترسونیش . دنبالش ندو . سعی من باهاش بازی کنی ( یکی از اون طناب ها رو براش بکشی رو زمین . چند بار که تکرار کنی میاد بازی می کنه ). توی بازی کردن یهو ممکنه و به قول عامیانه جو زده بشه . اگر مکان ممنوعه یا کار ممنوعه هست باید براش روشن کنی . مثلا گربه من توی آشپز خانه مجاز نیست بره . هر وقت که می خواد بره با صدای بلند اسمشو به حالت دعوا کردنش صدا می زنم چون براش تکرار شده و می دونه رفتن توی آشپزخانه مساوی دعوا کردنه نمی ره و یا وقتی دعواش کردم با غر زدن بر می گرده . غذای داغ به هیچ عنوان بهش نده. و هر روز خاکشو تمیز کن . حمام هم با شامپو گربه یا شامپو بچه ببرش. دکتر هم تا آوردیش ببرش جلسات بعدی دکتر رفتن رو خود دکتر بهت می گه .

کاربر فعال komeil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    کمیل پرهیزکار
    علایق
    حیوانات، کتاب، طراحی و ...
    تخصص
    طراحی وب سایت
    حیوان خانگی
    گربه پرشین (جانی و دیزی و بچه‌ها) و سمندر
    شماره عضویت
    1397
    میانگین پست در روز
    0.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط mal mal نمایش پست ها
    سلام . اگر فردا گربه میاد به خونتون باید یه سری چیز ها برای اومدنش آماده کنی . مثلا : یه لگن خاک مخصوص گربه و همچنین غذای گربه ( من جگر مرغ و گردن مرغ پخته شده می دم ) و همچنین یه حوله تمیز که مخصوص گربه ات بزاری کنار و یکی دو تا اسباب بازی ( مثلا طناب های نازک به طول 50 سانت تا 1 متر و توپ های سبک رنگی ) و یه شونه مخصوص برای شانه زدن موهاش. و یه جای برای خوابش آماده کنی . و حالا وقتی میاد تو خونه سعی کنی نترسونیش . دنبالش ندو . سعی من باهاش بازی کنی ( یکی از اون طناب ها رو براش بکشی رو زمین . چند بار که تکرار کنی میاد بازی می کنه ). توی بازی کردن یهو ممکنه و به قول عامیانه جو زده بشه . اگر مکان ممنوعه یا کار ممنوعه هست باید براش روشن کنی . مثلا گربه من توی آشپز خانه مجاز نیست بره . هر وقت که می خواد بره با صدای بلند اسمشو به حالت دعوا کردنش صدا می زنم چون براش تکرار شده و می دونه رفتن توی آشپزخانه مساوی دعوا کردنه نمی ره و یا وقتی دعواش کردم با غر زدن بر می گرده . غذای داغ به هیچ عنوان بهش نده. و هر روز خاکشو تمیز کن . حمام هم با شامپو گربه یا شامپو بچه ببرش. دکتر هم تا آوردیش ببرش جلسات بعدی دکتر رفتن رو خود دکتر بهت می گه .
    من نمی‌دونم این‌ها رو برای چه کسی نوشتید، ولی دوست عزیز جگر مرغ در دراز مدت به کبد گربه آسیب می‌زنه و اصلا غذای مناسبی برای یک برنامه روتین نیست.
    در طبیعت هم می‌توان شکار کرد، اما با دوربین نه با اسلحه....

(وروجک گربه نمای من آقا جانی به همراه عیالش دیزی خانم)

صفحه 69 از 315 نخستنخست ... 1959676869707179119169 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 2 مهمان ها)

1. hadisite

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)