فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  3,609
لایک لایک:  2,100
مخالفت مخالفت:  2
صفحه 42 از 312 نخستنخست ... 3240414243445292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 3116

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد گربه های خانگی

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    bidmajnon
    شماره عضویت
    5805
    میانگین پست در روز
    0.00
    سلام : گربه ایی کوچیکی پیدا کردم که به سختی بیمار بود ... تااینکه زیر نظر دامپزشک از همه خطر جست . حدودبه دو روز به عید بود که همسایه نامردی اونو از خونش دزدید و به ناکجاآبادی بردش . خیلی گریه میکردم و ناراحت این پیشی کوچولو و شیطون بی آزاری بودم که خیلی هم مظلوم بود به هیچکسی کاری نداشت نمیدونم چرا پستی برخی از آدما ازبودن دو تنها کنار هم و باهم زندگی کردنو نمیتونه بینه و جدان پستشون فقط راه حل آزار رو پیش میگیره . یکماه و چندروز عید تا سیزده بدر اون برام بدترین و تلخترین روزهای زندگیم بود چون اون حیوون بی آزار نمیتونست غذاشو بدست بیاره یا ازخودش مراقبت کنه .
    دلم شکسته بود بد جوری پریشون بودم تا اینکه دکتر دامپزشکی توصیه کرد از گربه دیگری مراقبت کنم . من خسته و دلشکسته از شکستن حریم فکرو سلیقه انتخابیم " قبول کردم و لی هنوز دوروزی از این تماس نگذشته بود که دیدم پیشی کوچولو که کلی کثیف و خسته و گرسنه از نفس افناده بود جلوم سبز شد . نمیدونستم خوابم یا تو فکرم.....اون از شوک پیداکردن خونش دور پاهام میگشت رو پشتم میرفت و میرفت بالای سرم ... واما من گیج و ویج نشسته بودم اونو نگاه میکردم .... اون مریض شده صداش در نمیاد و گلوش گرفته غذا نمیخوره و مدام خوابه .آب و شیر و گوشت نمیخوره. قلط میخوره و ناله میکنه . نمیدونم چکار کنم .خیلی خسته و لاغر شده . لطفا کمکم کنید چکار کنم. هشت ماهه میباشد

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    سید مسیح شیرازی
    تخصص
    بیکار
    حیوان خانگی
    زاغی
    شماره عضویت
    6592
    میانگین پست در روز
    0.00
    خب ببر پیش دامپزشک عزیز
    گربه های منم اینجوری شده بودن.یادم نیست چیکار میکردم.
    باهاش کلی بازی کن یک توپ بافتنی بهش بده خیلی دوست داره بعد آروم آروم غذاشو بده شاید دهن بگیره

کاربر اخراج شده
    نام و نام خانوادگی
    سید مسیح شیرازی
    تخصص
    بیکار
    حیوان خانگی
    زاغی
    شماره عضویت
    6592
    میانگین پست در روز
    0.00
    یک چیز جالب یک بار تو کتاب علمی خوندم
    شیر و ماست که فکر میکنیم گربه دوست داره در واقع با مزاجش سازگار نیست

همکار قدیمی Zzahra آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    2786
    میانگین پست در روز
    1.36
    نقل قول نوشته اصلی توسط BIDMAJNON نمایش پست ها
    سلام : گربه ایی کوچیکی پیدا کردم که به سختی بیمار بود ... تااینکه زیر نظر دامپزشک از همه خطر جست . حدودبه دو روز به عید بود که همسایه نامردی اونو از خونش دزدید و به ناکجاآبادی بردش . خیلی گریه میکردم و ناراحت این پیشی کوچولو و شیطون بی آزاری بودم که خیلی هم مظلوم بود به هیچکسی کاری نداشت نمیدونم چرا پستی برخی از آدما ازبودن دو تنها کنار هم و باهم زندگی کردنو نمیتونه بینه و جدان پستشون فقط راه حل آزار رو پیش میگیره . یکماه و چندروز عید تا سیزده بدر اون برام بدترین و تلخترین روزهای زندگیم بود چون اون حیوون بی آزار نمیتونست غذاشو بدست بیاره یا ازخودش مراقبت کنه .
    دلم شکسته بود بد جوری پریشون بودم تا اینکه دکتر دامپزشکی توصیه کرد از گربه دیگری مراقبت کنم . من خسته و دلشکسته از شکستن حریم فکرو سلیقه انتخابیم " قبول کردم و لی هنوز دوروزی از این تماس نگذشته بود که دیدم پیشی کوچولو که کلی کثیف و خسته و گرسنه از نفس افناده بود جلوم سبز شد . نمیدونستم خوابم یا تو فکرم.....اون از شوک پیداکردن خونش دور پاهام میگشت رو پشتم میرفت و میرفت بالای سرم ... واما من گیج و ویج نشسته بودم اونو نگاه میکردم .... اون مریض شده صداش در نمیاد و گلوش گرفته غذا نمیخوره و مدام خوابه .آب و شیر و گوشت نمیخوره. قلط میخوره و ناله میکنه . نمیدونم چکار کنم .خیلی خسته و لاغر شده . لطفا کمکم کنید چکار کنم. هشت ماهه میباشد
    فقط باید ببرینش دامپزشک تا تشخیص بده مشکلش چیه

کاربر فعال komeil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    کمیل پرهیزکار
    علایق
    حیوانات، کتاب، طراحی و ...
    تخصص
    طراحی وب سایت
    حیوان خانگی
    گربه پرشین (جانی و دیزی و بچه‌ها) و سمندر
    شماره عضویت
    1397
    میانگین پست در روز
    0.19
    مقدار ۱Ml شربت بکمپلکس هر روز بهش بدید بخوره، اینکار رو با قطره چکان انجام بدید و از ریختن شربت به داخل حلق گربه هم خود داری کنید، از پشت، سر گربه رو بگیرید و با دست دیگه از کنار دهن سر قطره چکان را وارد دهان کنید و شربت را روی زبان گربه بریزید.

با دقت بدنش رو بررسی کنید ببینید جای زخم، گاز گرفتگی یا عفونت روی بدنش نباشه.

همچنین اگر می‌تونید غذای خشک سنستیو مرغ یا بره سانابل که تقریبا الان نایاب شده براش تهیه کنید. این غذا مخصوص گربه‌های بد اشتهاس و گربه بخاطر مواد داخل غذا به خوردن این غذاها تشویق می‌شه. فکر می‌کنم ۴۰۰ گرمیش الان از ۱۶۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰ تومان تو پت شاپ‌ها موجوده. روزی ۵۰ گرم بهش بدید کافیه.

یکم که جون بگیره خودش به غذا خوردن میفته، ولی در مجموع حتما دامپزشک هم ببریدش. من احتمال می‌دم گربه بخاطر غذا نخوردن ضعیف شده یا اینکه غذای آلوده خورده. اگر دکتر ببریدش برای اینکه سرحال بشه احتمالا یک سرم بهش می‌زنن ...
    در طبیعت هم می‌توان شکار کرد، اما با دوربین نه با اسلحه....

(وروجک گربه نمای من آقا جانی به همراه عیالش دیزی خانم)

کاربر فعال hanie zand آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    hanie zand
    علایق
    .heivanat.ski
    تخصص
    translator
    حیوان خانگی
    gorbe
    شماره عضویت
    6536
    میانگین پست در روز
    0.22
    بچهها شما پیشیتونو چطور حموم میکنید

کاربر فعال hanie zand آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    hanie zand
    علایق
    .heivanat.ski
    تخصص
    translator
    حیوان خانگی
    gorbe
    شماره عضویت
    6536
    میانگین پست در روز
    0.22
    مثل پیشی من از ماست بدش میاد

نام و نام خانوادگی
    کمیل پرهیزکار
    علایق
    تخصص
    طراحی وب سایت
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    1397
    میانگین پست در روز
    0.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط hanie zand نمایش پست ها
    بچهها شما پیشیتونو چطور حموم میکنید
    اول اینکه گربه حیوان تمیزی هست و نیاز زیادی به حموم کردن نداره...ولی اگر دوست دارید گربه‌اتون همیشه تمیز و مرتب باشه شاید ۲ یا ۳ ماه یکبار برای حموم کردن زمان مناسبی باشه.

خوب حالا گربه رو می‌خوایم ببریم حموم و باید چیکار کنیم:

۱- معمولا گربه باید از بچگی با آب آشنا بشه تا ترسش از آب بریزه وگرنه برای فرار تقلای زیادی خواهد کرد و شما هم زخمی خواهید شد. برای همین اگر گربه‌اتون با حموم کردن بیگانه است دستکش دستتون کنید.

۲- گربه رو داخل وان یا لگن بزارید بعد یک مقدار آب ولرم روی کمرش بریزید و بعد همه بدنش رو خیس کنید، فقط مواظب باشید آب روی صورت گربه نگیرید تا احتمالا وارد شدن آب به گوشش رو به حداقل برسونید.

۳- حتما شامپو مخصوص گربه تهیه کنید و اگر مقدور نبود شامپو بچه استفاده کنید. حسابی گربه رو کف مالی کنید و بعد آبش بکشید و از پاک شدن تمام کف‌ها مطمئن بشید.

۴- تاجایی که می‌تونید با حوله نم بدن گربه رو بگیرید بعد سشوار رو نشون گربه بدید و بعد روشن کنید تا شوکه نشه...بعد با احتیات کامل از اینکه دمای زیاد سشوار نسوزونتش و با فاصله مناسب از بدن گربه باشه، بدنش رو خشک کنید.

پیشی شما آماده است

همکار قدیمی berti bani آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مری
    حیوان خانگی
    خــــــــــرگوش
    شماره عضویت
    5480
    میانگین پست در روز
    3.04
    بعله به سلامتی و خوشبختی پیشیتون یه ذره چموش باشه چشتون رو در میاره شامپو خشک استفاده کنید گربه ها از آب متنفر هستند

نام و نام خانوادگی
    کمیل پرهیزکار
    علایق
    تخصص
    طراحی وب سایت
    حیوان خانگی
    شماره عضویت
    1397
    میانگین پست در روز
    0.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط berti bani نمایش پست ها
    بعله به سلامتی و خوشبختی پیشیتون یه ذره چموش باشه چشتون رو در میاره شامپو خشک استفاده کنید گربه ها از آب متنفر هستند
    ببنید شامپوی خشک اصلا و ابدا چه برای انسان و چه برای حیوان جایگزین شامپوی معمولی نخواهد بود و این کار غلطیه که شامپوی خشک رو جایگزین شامپوی معمولی کنیم. شامپوی خشک اساسا برای زمانی طراحی شده که شما امکان حمام کردن رو نداشته باشید و دقیقا همین موضوع برای پت هم هست. مثل وقتی که در مسافرتید یا آب کافی برای حمام کردن موجود نیست و ...

صفحه 42 از 312 نخستنخست ... 3240414243445292142 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)